شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

کیست روی لب های بزرگ دستگاه تناسلی

1. سلام، من 28 ساله هستم. با این ماه ، دو ما می شه که یه چیزی روی لب بزرگ دستگاه تناسلیم سمت راست قسمت پایین یعنی لای پا، رشد کرده که از روی پوست چیزی دیده نمی شه ولی با دست می شه لمسش کرد. ماه پیش متوجهش شدم که با نزدیک شدن پریودم بزرگتر و درد ناک تر شد و با اتمام پریود کوچکتر و دردش قطع شد ، این ماه با نزدیک شدن پریود بزرگ و دردناک شد و قبل از پریودم یک مقدار خونابه از خارج شد و لی کامل تخلیه نشد ، لطفا منو راهنمایی کنید.

2. poone-s نوشته است: سلام، من 28 ساله هستم. با این ماه ، دو ما می شه که یه چیزی روی لب بزرگ دستگاه تناسلیم سمت راست قسمت پایین یعنی لای پا، رشد کرده که از روی پوست چیزی دیده نمی شه ولی با دست می شه لمسش کرد. ماه پیش متوجهش شدم که با نزدیک شدن پریودم بزرگتر و درد ناک تر شد و با اتمام پریود کوچکتر و دردش قطع شد ، این ماه با نزدیک شدن پریود بزرگ و دردناک شد و قبل از پریودم یک مقدار خونابه از خارج شد و لی کامل تخلیه نشد ، لطفا منو راهنمایی کنید.

سلام
    محلی که بیان کردید درست متوجه نشدم اما اگر منظورتان روی لبیها در محل رویش موباشدکه به صورت برآمدگی دردناک وگاهی قرمز رنگ است وزیر پوست صفت شده باشد میتوانددمل باشدکه اگر خودبخود تخلیه نشود ٱنتی بیوتیک موضعی یا خوراکی تجویز میشود واگر باز هم سرباز نکرد ودرد زیاد داشته باشد سرپایی تخلیه میشوداما برای اطمینان وافتراق از سایر کیستها به پزشک مراجعه کنید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید