شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بزاق دهان

1. دکتر سلام
    خشته نباشسد من داری بزاق دهان زیاد و ادرار زیادی بعضی مواقع هستم و  بدنم هم ضعف می آورد اگر من را راهنمایی نمایید متشکرم در ضمن همه آزمایشها را هم رفتم مشکلی نداشتم
    متشکرم

2. sht329 نوشته است: دکتر سلام
    خشته نباشسد من داری بزاق دهان زیاد و ادرار زیادی بعضی مواقع هستم و  بدنم هم ضعف می آورد اگر من را راهنمایی نمایید متشکرم در ضمن همه آزمایشها را هم رفتم مشکلی نداشتم
    متشکرم

سلام

اگه واقعا همانطور که میگین آزمایش های مربوطه رو انجام دادین و مشکلی نداشتین ، پس میشه نتیجه گرفت که شما مواد غذایی با طبع سرد رو بیشتر میخورید و همین مسئله باعث سردی شما و این مشکلات شده است .سعی کنید ازین به بعد از مواد غذایی با طبع گرم مثل فلفل و سایر ادویه جات ، چای با نبات ، خشکبار و مغرها و ... استفاده کنید همچنین خرما رو در طول روز زیاد مصرف کنید از عرقیات با طبع گرم مثل عرق نعناع نیز استفاده کنید.

3. sht329 نوشته است: دکتر سلام
    متشکرم

اگه اونطوری که دوستمون گفتن مشکل شما به خاطر مصرف مواد غذایی سرد باشه
    پیشنهاد من اینه که مصرف دانه های خشک مثل کنجد و .. و چایی رو حتما با دارچین یا زنجفیل میل کنید
    خرما طبعش گرمه اما به خاطر میزان بالای رطوبت باعث میشه ادرارتون زیاد بشه

4. سلام دوستان ببخشید این سوالو میپرسم آیا ایدز از طریق بزاق منتقل میشه ؟ من ازهر دکتری ÷رسیدم گفتن نه

5. samyar_ma نوشته است: سلام دوستان ببخشید این سوالو میپرسم آیا ایدز از طریق بزاق منتقل میشه ؟ من ازهر دکتری ÷رسیدم گفتن نه

نخیر، ایدز ایدز از طریق ترشحات جنسی و خون منتقل میشه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید