شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نعوظ کامل الت من

1. با سلام .من پسري 17 ساله هستم.1روز صبح كه التم در حال نعوظ بود بر اثر چرخيدن كمي به التم فشار اومد.وصدايي ازش شنيدم(تق)به متخصص مجاري ادراري وتناسلي مراجعه كردم.(فارغ التحصيل از دانشگاه تهران) بعد از معاينه ايشون به من گفتند مشكلي ايجاد نشده والت شما اسيب نديده.12روز بعد بازهم مراجعه كردم ومعاينه شدم.بازهم حرفهاي قبلي را زدند.البته عكسبرداري وسونوگرافي گرفته نشد.الان التم نعوظ كامل نداردوخوب راست نميشه.به نظر خودم گاهي اوقات نعوظ كامل دارد.خيلي نگرانم وباعث افت تحصيلي من شده.لطفا مرا راهنمايي كنيد.

2. morteza3353 نوشته است: با سلام .من پسري 17 ساله هستم.1روز صبح كه التم در حال نعوظ بود بر اثر چرخيدن كمي به التم فشار اومد.وصدايي ازش شنيدم(تق)به متخصص مجاري ادراري وتناسلي مراجعه كردم.(فارغ التحصيل از دانشگاه تهران) بعد از معاينه ايشون به من گفتند مشكلي ايجاد نشده والت شما اسيب نديده.12روز بعد بازهم مراجعه كردم ومعاينه شدم.بازهم حرفهاي قبلي را زدند.البته عكسبرداري وسونوگرافي گرفته نشد.الان التم نعوظ كامل نداردوخوب راست نميشه.به نظر خودم گاهي اوقات نعوظ كامل دارد.خيلي نگرانم وباعث افت تحصيلي من شده.لطفا مرا راهنمايي كنيد.

دوست عزیز
    با توجه به شرحی که شما میدید خب احتمال شکستگی هست اما اینکه میگید با معاینه دکتر گفت چیزی نیست  و شما هم بعدش علائمی مثل خروج خون  به زیر پوست و غیره رو هم حتما ندیدید که ننوشتید احتمال شکستگی خیلی سخت از بین میره اما خب با توجه به اینکه میگید احساس میکنید نعوظ کامل ندارید لازمه دوباره بررسی بشید.چون احتمالش هست البته میگم احتمالش که شکستگی خیلی خفیفی رخ داده باشه و یا فقط به یکی از سیلندرها کمی فشار وارد شده باشه.اما خب بررسی تنها راهشه چون بعضی از شکستگی های خفیف هم ممکن خیلی واضح نباشن و بعدا خودشون ترمیم بشن تا حدی
    دوست عزیز این احتمال هم هست که شما بخاطر استرستون دچار این احساس شدید که نعوظ کامل ندارید وواقعا حالات روحی هم میتونه روی این مساله تاثیر بذاره.
    در مورد شکستگی آلت مطلب زیر رو بخونید با عنوان شکستگی آلت تناسلی  و دردناک بودن آن
    http://www.roham.ws/web/ftopic-7277-days0-orderasc-0.html
    به یه دکتر ارولوژیست دیگه هم مراجعه کنید ووضعیت رو کامل شرح بدید ایشون قطعا معاینه خواهند کرد و در صورت نیاز درخواست سایر بررسی هارو میکنن.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. باسلام.بعد ازاون ماجرا. ورم وكبودي احساس نكردم حتي دكتر هم ميگفت ورم نكرده.الان50روز ميگذرد.اما التم نعوظ كامل نداره.(مثل گذشته)وخوب سفت نميشه وكمي انعطاف داره.تنها مشكل الت من عدم نعوظ كاملش است.كه اين موضوع به شدت در زندگي من تاثيرمنفي گذاشته ونميتوانم به خانواده ام چيزي بگويم.واز دكتر رفتن خجالت ميكشم.وميترسم خانواده ام از اين موضوع با خبر شوند.وازاينده به شدت ميترسم.واصلا تمركز ندارم وباعث افت تحصيلي من شده.وبسيار نگرانم واسترس دارم.ايا اين مشكل قابل درمان هست.ايا لازمه هرچه سريعتر درمان شوم يا اينكه ميتوانم تا زمان ازدواج صبر كنم وانوقت درمان شوم.ازشما وسايت مفيدتون خيلي ممنونم.

4. morteza3353 نوشته است: باسلام.بعد ازاون ماجرا. ورم وكبودي احساس نكردم حتي دكتر هم ميگفت ورم نكرده.الان50روز ميگذرد.اما التم نعوظ كامل نداره.(مثل گذشته)وخوب سفت نميشه وكمي انعطاف داره.تنها مشكل الت من عدم نعوظ كاملش است.كه اين موضوع به شدت در زندگي من تاثيرمنفي گذاشته ونميتوانم به خانواده ام چيزي بگويم.واز دكتر رفتن خجالت ميكشم.وميترسم خانواده ام از اين موضوع با خبر شوند.وازاينده به شدت ميترسم.واصلا تمركز ندارم وباعث افت تحصيلي من شده.وبسيار نگرانم واسترس دارم.ايا اين مشكل قابل درمان هست.ايا لازمه هرچه سريعتر درمان شوم يا اينكه ميتوانم تا زمان ازدواج صبر كنم وانوقت درمان شوم.ازشما وسايت مفيدتون خيلي ممنونم.

سلام

شکستگی آلت به این راحتی ها نیست دوست من
    اگه آلتت شکسته بود از درد چنان به خودت می پیچیدی که آه و ناله هات (روم نشد بگم نعره هات) به ما هم می رسید!
    دوست خودم (که اتفاقا متاهل هم هست) که این مشکل براش پیش اومده بود رو از 4 سانتی دیدم! و میخوام تفاوت شکستگی آلت و اون "تق" ی که شما گفتی رو برات روشن کنم.
    خودت هم نوشتی که درد و کبودی نداری و ارولوژیست هم تایید کرده بنابراین خطر از بیخ گوشت گذشته و منبعد به خودت لطف می کنی اگه دیگه با این عضو حساس بدنت زیاد ور نری و با اون بازی نکنی.  
    اما در مورد عدم نعوظ مناسب
    اگه در اثر عدم وجود تحریکات نعوظ نداری که این مشکلی نداره و به درست برس
    اما اگه تحریکات وجود داره و اصلا نعوظ نداری اینجا میشه یه خورده به موضوع مشکوک شد
    راهکاری که اینجا نوشتم رو بخون اگه نتیجه ای نگرفتی
    باید و باید به ارولوژیست مراجعه کنی تا درمان دارویی انجام بشه. قبل از ازدواج هم مراجعه کن چون عدم نعوظ، از اون دست موضوع هاست که یه زندگی رو خراب میکنه.

5. سلام.الت من با تحريك شدن نعوظ پيدا ميكنه.اما نعوظش كامل نيست.اياسونوگرافي از الت درد هم دارد؟وبايدماده اي تزريق شود؟ايا من نياز به جراحي دارم؟ايامثل گذشته خوب ميشم؟مراراهنمايي كنيد.

6. morteza3353 نوشته است: سلام.الت من با تحريك شدن نعوظ پيدا ميكنه.اما نعوظش كامل نيست.اياسونوگرافي از الت درد هم دارد؟وبايدماده اي تزريق شود؟ايا من نياز به جراحي دارم؟ايامثل گذشته خوب ميشم؟مراراهنمايي كنيد.

دوست عزیز
    قبلا هم خدمت شما گفتم این مشکل شما ممکن یا در اثر شکستگی خیلی خفیف رخ داداه باشه یا یه موضوع روحی باشه که در اثر استرستون نعوظتون کامل نیست اما به هر جهت این قضیه نیاز به بررسی داره.به یه متخصص ارولوژی دیگه مراجعه کنید بتا مجدد بررسی کنن.سونوگرافی از الت هم درد نداره و نگران نباشید

در مورد نیاز به جراحی هم باید بدونید که اگر شکستگی خیلی شدید بود یه فوریت پزشک محسوب میشد و جراحی انجام میشید اما در شرایط شما  ممکن نیازی نباشه چون به هر جهت زمانی هم از این برهه گذشته.تشخیص نیاز به جراحی و یا عدم نیاز فقط و فقط با پزشکه.

در مورد خوب شدن هم دوست عزیز فعلا نگران نباشید ،مشکل حل خواهد شد به شرطی که اول شما برید و وضعیت رو تعیین کنید.باید بدونید که عوامل روحی  و استرس شدیدا روی مساله نعوظ تاثیر میزاره و تو این مدت هم شما مداما نگران هستید و دارید این قضیه رو کنترل میکنید که این خودش ممکن باعث بشه نعوظ نامناسب داشته باشید.در مورد احتمال شکستگی هم دوستان هم گفتن ،شکستگی بزرگ و کامل که محاله چون علائمی هم نداشتید اما در مورد نوع خفیف نمیشه

7. سلام
    من و نامزدم هفته ای یک روز باهم رابطه داریم . و برخی روزها 3 ، 4 بار این اتفاق می افتد و بعد از این چند بار نعوظ ایشان دوباره اتفاق می افتاد.
    اما مدتی ست که همسرم بعد از یک بار انزال که سریع هم اتفاق می افتد دیگر نعوظ پیدا نمیکند با اینکه از نظر احساسی هنوز هم مایل به برقراری رابطه است . و البته خودم هم احساس میکنم جذابیتم برایش کم شده چون کمتر ابراز احساسات میکند . می خواستم بدانم آیا این قضیه طبیعی ست؟ و اگر خیر راه درمان چیست؟

8. arezou_2 نوشته است: سلام
    من و نامزدم هفته ای یک روز باهم رابطه داریم . و برخی روزها 3 ، 4 بار این اتفاق می افتد و بعد از این چند بار نعوظ ایشان دوباره اتفاق می افتاد.
    اما مدتی ست که همسرم بعد از یک بار انزال که سریع هم اتفاق می افتد دیگر نعوظ پیدا نمیکند با اینکه از نظر احساسی هنوز هم مایل به برقراری رابطه است . و البته خودم هم احساس میکنم جذابیتم برایش کم شده چون کمتر ابراز احساسات میکند . می خواستم بدانم آیا این قضیه طبیعی ست؟ و اگر خیر راه درمان چیست؟

دوست عزیز
    مشکلی نیست شاید اون زمان در اوج احساسات بودن و الان براشون کمی عادی تر شده باشه و این دلیل نمیشه که شما از چشمش افتاده باشید
    این رو هم در نظر داشته باشید که افراط در هر چیزی خوب نیست

9. arezou_2 نوشته است: سلام

دوست عزیز
    اول از همه اینکه دوستان هم گفتن ممکن در ابتدا ایشون تمایل بالایی داشتن و الان خب بعد از این تجربه ها کمی براشون این تمایل کمتر شده باشه
    اما در کل شما میتونید تغییراتی در شرایط ایجاد کنید و با ایجاد تنوع این میزان رو بیشتر کنید.مثلا پوزیشنها رو عوض کند،همیشه با یک روش و متود عمل نکنید،محل رابطه رو تغییر بدید،لباسهاتون و آرایشتون رو تغییر بدید،زمانی برای استراحت ایشون در نظر بگیرید و بعد تکرار کنید(چون به هر جهت بعد از انزال یه خستگی هم بروز میکنه که نیاز کمی برطرف بشه و بعد)،از همه مهم تر باهاشون صحبت کنید،در مورد تمایلاتشون،علل این قضیه،مسائلی که در طول روز باهاشون در ارتباطن،اما کلا منظورم کنکاشت نیست و منظورم صحبت کردنه،کلمات زیبا بکار ببرید و....

مورد آخر اینکه اگر معمولا روابطتتون بعد از ،از کار برگشتن انجام میشه ممکن خستگی باعث این قضیه هم شده باشه بنابراین لازمه به همه موارد توجه داشته باشید.
    اگر با این شرایط اصلاح نشد میتونید با یه ارولوژیست یا مشاور مشورت کنید

10. به نظرم کاملا ماجرا طبیعی است.
    حرص ولع در ابتدای ماجرا زیاد بوده و ایشان میتوانسته چند بار هم رابطه داشته باشد. احتمالا به دلیل همین حرص و ولع زیاد در دفعه های اول و دوم کامل هم ارضا نمیشده و کار به دفعات بیشتر میکشیده.
    اما به مرور زمان و تجربه کردن رابطه حرص ولع کم میشود (هم خود رابطه را تجربه کرده و هم شخص شما را)  حالا از طرفی تمایل کاهش پیدا کرده و از طرفی رابطه کاملتر انجام میشود و ارضا کاملتر خواهد بود که هر دو باعث میشود تکرار رابطه سخت شود.
    این کاهش تمایل کاملا عادی است و در واقع اون شدت علاقه ابتدایی مقدارش زیاد بود (البته اون هم غیر طبیعی نیست)

11. arezou_2 نوشته است: سلام

با درود
    دوست عزيز شما هنوز خيلي جوون هستيد پس سعي كنيد به اين زوديها دچار روزمرگي در چيزهايي كه دوست داريد نشيد. با نامزدتون صحبت كنيد و ازش بخوايد كه هر ايده ي جديدي داره رو پيشنهاد بده و اون كارو انجام بده، خودتون هم سعي كنيد همين كارو بكنيد. البته اين دقيقا مشابه پاسخ هاي دوستان بود اما نكته اي كه من بايد اشاره كنم اينه كه تجربه بهم نشون داده حتي يك روز هم نبايد دست از تلاش براي بهبود رابطه و يا لااقل نگه داشتنش توي سطح مورد قبولتون برداريد چون همون يك روز شما رو چند سال به عقب برميگردونه. يك بار تجربه ي نامطلوب در روابط جنسي ميتونه سالها در ذهن طرفين باقي بمونه و حتي اگه اون تجربه در دفعات بعدي تكرار نشه هنوز خاطره اي ازش در هر بار رابطه از ذهن ميگذره.  البته اين طبيعيه كه بعد از يك مدت، رابطه براي شما و همسرتون ديگه در سطح اولين روابط نباشه اما سعي كنيد هرگز براتون عادي نشه.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید