شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

وا ژینیسموس بودن من ، زاویه اشتباه الت یا ...

1. با سلام و تشکر فراوان از سایت خوبتون چون بهترین جا برای طرح اینگونه مشکلات محیط مجازیست .
    امیدوارم به من هم در حل مشکلم کمک کنین .

من حدودا 6 ساله که ازدواج کردم و با همسرم رابطه بسیار خوبی دارم تنها مشکل ما مشکل رابطه جنسی .
    ما در کل این مدت هیچگونه مشکلی در معاشقه و ارضا شدن نداشتیم و فقط مشکل در مرحله دخول بود . من خیلی می ترسیدم و نمی تونستم این کارو انجام بدم به همین دلیل مدتها ما به طرق دیگه رابطه جنسی می کردیم و من تا یک سال و نیم پیش باکره بودم . پس ازون فکر می کردم باید همه چیز حل شده باشه چون فکر می کردم تمام درد به خاطر پرده ست ولی چون حل نشد به دکترای مختلف مراجعه کردم و متوجه شدم که من واژینیسموس هستم .
    بعد ازون با مطالعه از نت و جوع اوری اطلاعات تونستم با ترسم تا میزان زیادی مقابله کنم تا جایی که ماه پیش بدون درد سونوی واژینال داشتم ولی متاسفانه آلت همسرم داخل نمی ره و از همون ابتدا سوزش و درد داره . با اینکه ایشون می گن من دیگه اسپاسم مای گذشته رو ندارم ولی هنوز نمی تونیم این کار و انجام بدیم .
    باید به این نکته هم اشاره کنم که همسرم هیچوقت رابطه جنسی نداشته و قبل از ازدواج این کار و انجام نداده .
    خیلی ببخشید که طولانی شد .
    خواهش می کنم کمکم کنین .

ممنونم

2. ninash2 نوشته است: با سلام و تشکر فراوان از سایت خوبتون چون بهترین جا برای طرح اینگونه مشکلات محیط مجازیست .

من حدودا 6 ساله که ازدواج کردم و با همسرم رابطه بسیار خوبی دارم تنها مشکل ما مشکل رابطه جنسی .
    ما در کل این مدت هیچگونه مشکلی در معاشقه و ارضا شدن نداشتیم و فقط مشکل در مرحله دخول بود . من خیلی می ترسیدم و نمی تونستم این کارو انجام بدم به همین دلیل مدتها ما به طرق دیگه رابطه جنسی می کردیم و من تا یک سال و نیم پیش باکره بودم . پس ازون فکر می کردم باید همه چیز حل شده باشه چون فکر می کردم تمام درد به خاطر پرده ست ولی چون حل نشد به دکترای مختلف مراجعه کردم و متوجه شدم که من واژینیسموس هستم .
    بعد ازون با مطالعه از نت و جوع اوری اطلاعات تونستم با ترسم تا میزان زیادی مقابله کنم تا جایی که ماه پیش بدون درد سونوی واژینال داشتم ولی متاسفانه آلت همسرم داخل نمی ره و از همون ابتدا سوزش و درد داره . با اینکه ایشون می گن من دیگه اسپاسم مای گذشته رو ندارم ولی هنوز نمی تونیم این کار و انجام بدیم .
    باید به این نکته هم اشاره کنم که همسرم هیچوقت رابطه جنسی نداشته و قبل از ازدواج این کار و انجام نداده .
    خواهش می کنم کمکم کنین .

ممنونم

سلام

در این مورد قبلا صحبت کردیم.
    لینک زیر رو بخونید.

خشکی واژن

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. ninash2 نوشته است: با سلام و تشکر فراوان از سایت خوبتون چون بهترین جا برای طرح اینگونه مشکلات محیط مجازیست .

خواهش می کنم کمکم کنین .

ممنونم

سلام واژینوسموس بدین صورته که فرد معمولا بدلیل ترس از نزدیکی عضلات واژنو منقبض وجمع میکنه حتی با کوچکترین تماسی این عمل غیرارادی انجام میشه معمولا از نظر جسمی فرد نرماله.اگر شوهرتون نعوظ رو زود از دست میده حتما ایشان هم به پزشک مراجعه کنند سوزش ودرد در چند هفته اول طبیعیه اگر شما رو حراسان کنه وعقب بکشید باز این مسئله ادامه خواهد یافت بخصوص همسرتان باید همکاری لازم داشته باشد ژلهای لوبریکیت(لغزنده کننده)در داروخانه ها موجود است که به بدن هر دو نفرتان بزنید تا کشش وخشکی ناشی از اصطکاک از بین برود معمولا سوزش در مدخل ورودیست واگر نترسید وآرام آرام با وجود سوزش مختصر ادامه دهید بعر از چند بار نزدیکی برطرف میشود
    موفق باشی

4. مرسی از توجهتون ولی فکر می کنم درست متوجه مشکل من نشدین Sad
    من اصلااا خشکی واژن ندارم و همونطور که گفتم در معاشقه هیچ مشکلی نداریم و اگه مسئله دخول نباشه ارضا هم می شیم .
    با واژینیسم هم کاملا اشنایی دارم وقبلا این مشکل رو داشتم ولی الان خیلی کمتر شده . چون افراد واژینیسم اجازه معاینه یا سونوی وازینال به دکتر نمی دن در حالیکه من تو یک ماه دو بار سونوی وازینال رفتم و دکترم می گفت اسپاسم نداری .
    همسرم هم مشکل نعوز اصلااا نداره ! فقط فرو نمی ره !!!
    می خواستم بدونم زاویه درست فرو کردن الت و بهترین پوزیشن برای این کار مخصوصا برای دفعات اول چیه ؟

5. ninash2 نوشته است: مرسی از توجهتون ولی فکر می کنم درست متوجه مشکل من نشدین Sad
    من اصلااا خشکی واژن ندارم و همونطور که گفتم در معاشقه هیچ مشکلی نداریم و اگه مسئله دخول نباشه ارضا هم می شیم .
    با واژینیسم هم کاملا اشنایی دارم وقبلا این مشکل رو داشتم ولی الان خیلی کمتر شده . چون افراد واژینیسم اجازه معاینه یا سونوی وازینال به دکتر نمی دن در حالیکه من تو یک ماه دو بار سونوی وازینال رفتم و دکترم می گفت اسپاسم نداری .
    همسرم هم مشکل نعوز اصلااا نداره ! فقط فرو نمی ره !!!
    می خواستم بدونم زاویه درست فرو کردن الت و بهترین پوزیشن برای این کار مخصوصا برای دفعات اول چیه ؟

سلام دوباره

منظور من از خوندن اون لینکی که در پست قبلی گذاشتم خشکی واژن نبود!
    در همون لینک پست شماره ی 12 رو بخونید راهکار و نحوه ی برخورد با فردی که درگیر واژینیسموس هست گفته شده. شروع با یک انگشت بعد دو انگشت .... دوباره بخونید.
    بحث در مورد انواع پوزیشن جزو اهداف سایت نیست اما برای اینکه دست خالی نرید! یکی دو خط سر بسته می نویسم
    شما بعد از تایم معاشقه و مقدمات زمانی که آماده ی دخول بودید باید در زیر قرار بگیرید و لب تخت باشید پاها رو به اندازه ی کافی باز نگه دارید. همسرتون رو باشن و ادامه ی داستان با پوزیشن سنتی ...
    در مورد اینکه آلت داخل نمیشه اگه مشکل ترس و منقبض کردن و ... نباشه شاید به نوع بکارتتون مربوط میشه. نوع پرده ی شما مشخص شده؟ اگه نشده به متخصص مراجعه کنید ممکنه نوع اون جوری باشه که با جراحی سرپایی ازاله بشه.

6. manizh

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من 6 ماهه که ازدواج کردم.بخاطر درد شدید و  وحشتناک به تازگی بکارتم رو از دست دادم. که اونم همسرم به کمک دو انگشتش این کارو کرد. بعد از چند روز که خوشحال بودم بالاخره دردها تموم شد، متاسفانه باز هم همون درد وحشتناک وجود داره و اصلا اجازه دخول به همسرم رو نمیدم. کف پاهام رو رو سینه ایشون میذارم و البته خودم متوجه نمیشم همسرم میگه به شدت فشار میدی عقب. اوقاتی که قرار نیست دخول داشته باشیم، خیلی خوب تحریک میشم و ارضا هم میشم. ولی وقتی میدونم قراره دخول اتفاق بیفته مثل یه تکه سنگ میشم. واژنم کاملا خشک میمونه و حتی تماس با سطحش دردناک میشه. تو اینترنت خوندم که ظاهرا واژینیسموس دارم. بعد از اون نزدیکی بهم ثابت شده که هرگز توان رابطه جنسی با دخول رو ندارم. حالم خیلی بده مثل اینکه فهمیده باشم سرطان دارم، دارم دیوونه میشم از زندگی سیر شدم. هیچ وقت تصورشم نمیکردم چیزی که برای همه ساده و زیباست برای من کابوس و عامل مشکل زا تو زندگیم بشه. نمیدونم شوهرم چقدر میتونه تحمل کنه.زندگیم رو هواست. هر روز صبح فکر میکنم این کابوس شب گذشته ام بود و دوست ندارم باورش کنم. برای ورود انگشتم هم امتحان کردم هیچ راهی نیست

7. سلام منیژه خانوم. واژینیسم کاملا قابل درمان می باشد. دوره درمان هم معمولا 3 تا 6 ماه می باشد. صرفا کافیست به یک روانپزشک خانواده با تجربه مراجعه نمایید.

8. manizh خانم ؛ شما خیلی بیش از حد استرس دارید و این اصلا خوب نیست!
    اول از همه سعی کنید ریلکس باشید

مسائل روحی و فکری خیلی تو این موضوع خیلی نقش دارن
    اگه بتونید این ترسی رو که به صورت پیش فرض واسه خودتون ساختید رو حذف کنید مطمئنا میتونید از رابطه جنسیتون لذت ببرید
    با همسرتون بیشتر معاشقه کنید و سعی کنید به دردی که قبلا تجربه اش کردید فکر نکنید

بهتره  همراه همسرتون به پزشک مراجعه کنید و با مشاوره ایشون کمی دیدتونو نسبت به مسئله دخول تغییر بدید
    حتما . حتما پزشک راههایی برای رفع این مشکل بهتون پیشنهاد میکنه

در کل قوی باشید و خودتونو نبازید
    به قول قدیمی ها تنها مرگه که علاج نداره Smile

لینک زیر رو هم مطالعه کنید - میتونه مفید باشه براتون
    واژینیسموس (درد هنگام نزدیکی)
    واژینیسموس , یک اختلال جنسی زنانه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  9. سلام. خواشحالم که با سایتتون آشنا شدم. همیشه فکر می کردم تو دنیا فقط منم که این مشکل رو دارم. واقعا دیوانه کننده ایس باور کنید دیگه دارم داغون میشم. 4 ساله ازدواج کردم هنوز موفق به دخول نشدیم. از همه بیشتر عذاب وجدان داره دیوونه ام می کنه! آخه همسرم گناه داره! هیچ کس نمی فهمه چی میگم. دکنر هم دو بار رفتم. یکی شون اوایل ازدواجم بود.گفت اگه با شوهرت همکاری نکنی طلاقت میده! منه بیچاره انقدر گریه کردم. آخه عاشق شوهرم هستم و همیشه می ترسم از دستش بدم. دکتر بعدی که رفتم یک سال و نیم بعد بود که بهم دیازپام و اسپری بی حسی داد ولی اونم نفهمید چرا اینجوریم. ولی درمان فایده نداشت. ما خیلی تلاش کردیم ولی واقعا تو لحظه دخول بخصوص وقتی به پرده می رسه من اونقدر درد دارم که حس می کنم دارم می میرم آخرین بار جوری تو چشمای همسرم نگاه کردم و داد زدم که طفلی ترسید و خودشو کشید کنار و گفت خانومی ! منم! نترس! تا چند ساعت نفس نفس می زدم و گریه می کردم. ای خدا آخه این همه زن تو دنیا هست! چرا من باید اینجوری باشم؟ هر وقت تنهام از غصه گریه می کنم! به حال همه زنها حتی بدبخت ترینشون غبطه می خورم. هر چند وقت یه بار از همسرم عذرخواهی میکنم و ازش می پرسم ازم دلخوری؟ و اون هر بار با تعجب می پرسه: چرا؟ ولی بیشتر از این مشکل حس گناه داره دیوونه ام می کنه! الانم دلم بچه می خواد! با همه وجودم بچه می خوام! هر بچه ای که می بینم گریه ام می گیره!همسرم هم خیلی عاشق بچه هاست! دلم بیشتر برای همسرم می سوزه! یه وقتا با خودم می گم من عامل بدبختی شوهرم هستم. من در اراک زندگی می کنم و حس می کنم هیچ دکتری اینجا تا حالا اسم واژینیسوس به گوشش نخورده! تو رو خدا  کمکم کنید. من رو ازین کابوس نجات بدید. آخه فکر کنید . طرف از من کوچیک تره . راحت ازدواج می کنه و بچه دار میشه ولی من عرضه ساده ترین کار دنیا رو ندارم. خواهشا کمکم کنید.

10. sabanazie نوشته است: سلام. خواشحالم که با سایتتون آشنا شدم. همیشه فکر می کردم تو دنیا فقط منم که این مشکل رو دارم. واقعا دیوانه کننده ایس باور کنید دیگه دارم داغون میشم. 4 ساله ازدواج کردم هنوز موفق به دخول نشدیم. از همه بیشتر عذاب وجدان داره دیوونه ام می کنه! آخه همسرم گناه داره! هیچ کس نمی فهمه چی میگم. دکنر هم دو بار رفتم. یکی شون اوایل ازدواجم بود.گفت اگه با شوهرت همکاری نکنی طلاقت میده! منه بیچاره انقدر گریه کردم. آخه عاشق شوهرم هستم و همیشه می ترسم از دستش بدم. دکتر بعدی که رفتم یک سال و نیم بعد بود که بهم دیازپام و اسپری بی حسی داد ولی اونم نفهمید چرا اینجوریم. ولی درمان فایده نداشت. ما خیلی تلاش کردیم ولی واقعا تو لحظه دخول بخصوص وقتی به پرده می رسه من اونقدر درد دارم که حس می کنم دارم می میرم آخرین بار جوری تو چشمای همسرم نگاه کردم و داد زدم که طفلی ترسید و خودشو کشید کنار و گفت خانومی ! منم! نترس! تا چند ساعت نفس نفس می زدم و گریه می کردم. ای خدا آخه این همه زن تو دنیا هست! چرا من باید اینجوری باشم؟ هر وقت تنهام از غصه گریه می کنم! به حال همه زنها حتی بدبخت ترینشون غبطه می خورم. هر چند وقت یه بار از همسرم عذرخواهی میکنم و ازش می پرسم ازم دلخوری؟ و اون هر بار با تعجب می پرسه: چرا؟ ولی بیشتر از این مشکل حس گناه داره دیوونه ام می کنه! الانم دلم بچه می خواد! با همه وجودم بچه می خوام! هر بچه ای که می بینم گریه ام می گیره!همسرم هم خیلی عاشق بچه هاست! دلم بیشتر برای همسرم می سوزه! یه وقتا با خودم می گم من عامل بدبختی شوهرم هستم. من در اراک زندگی می کنم و حس می کنم هیچ دکتری اینجا تا حالا اسم واژینیسوس به گوشش نخورده! تو رو خدا  کمکم کنید. من رو ازین کابوس نجات بدید. آخه فکر کنید . طرف از من کوچیک تره . راحت ازدواج می کنه و بچه دار میشه ولی من عرضه ساده ترین کار دنیا رو ندارم. خواهشا کمکم کنید.

سلام خانوم امیدوارم این مطالبی رو که براتون بذارم به دردتون بخوره
    اطلاعات‌ اوليه‌<xml><o></o>
    توضيح‌ كلي‌<o></o>
    واژينيسموس‌ عبارت‌ است‌ از اسپاسم‌ عضلات‌ اطراف‌ مدخل‌ مهبل‌؛ اگر شديد باشد، ممكن‌ است‌ مانع‌ از مقاربت‌ گردد. مي‌تواند زنان‌ را در تمامي‌ سنين‌ مبتلا كند

.<o></o>
    علايم‌ شايع‌<o></o>
    انقباض‌ غيرارادي‌ عضلات‌ اطراف‌ مهبل‌ و مقعد. مهبل‌ چنان‌ محكم‌ بسته‌ مي‌شود كه‌ آلت‌ تناسلي‌ مرد نمي‌تواند براي‌ مقاربت‌ جنسي‌ وارد آن‌ شود. از گذاشتن‌ هرگونه‌ شي‌ء مثل‌ تامپون‌، ديافراگم‌ يا اسپكولوم‌ (براي‌ معاينه‌ پزشكي‌ استفاده‌ مي‌شود) نيز جلوگيري‌ مي‌كند

.<o></o>
    علل‌<o></o>
    تمايل‌ ناخودآگاه‌ براي‌ جلوگيري‌ از ورود آلت‌ تناسلي‌ مرد به‌ خاطر عوامل‌ عاطفي‌ يا رواني‌. اين‌ عوامل‌ ممكن‌ است‌ شامل‌ ترس‌، اضطراب‌، خصومت‌، عصبانيت‌ يا تنفر از فعاليت‌ جنسي‌ باشند

.
    حساس‌ نبودن‌ همسر، ناكافي‌ بودن‌ يا ماهرانه‌ نبودن‌ اعمال‌ جنسي‌ مقدماتي‌ يا ناكافي‌ بودن‌ ميزان‌ نرم‌ كردن‌ مهبل‌ قبل‌ از تلاش‌ براي‌ دخول‌
    اختلالات‌ فيزيكي‌ (نادر) مثل‌ عفونت‌ها، واكنش‌هاي‌ آلرژيك‌ يا پرده‌ بكارت‌ سفت‌ و سوراخ‌ نشده‌
    عفونت‌ مهبل‌<o></o>
    عوامل‌ افزايش‌دهنده‌ خطر<o></o>
    اولين‌ تجربه‌هاي‌ جنسي‌
    سابقه‌ صدمات‌ و آسيب‌ جنسي‌ (زنا با محارم‌، تجاوز، سوءاستفاده‌ جنسي‌

)
    استرس‌<o></o>
    پيشگيري‌<o></o>
    معاينه‌ لگن‌ به‌ وسيله‌ يك‌ پزشك‌ و مشاوره‌ قبل‌ از شروع‌ فعاليت‌ جنسي‌<o></o>
    عواقب‌ مورد انتظار<o></o>
    در صورتي‌ كه‌ علت‌ زمينه‌اي‌ را بتوان‌ علاج‌ كرد يا از طريق‌ درمان‌ طبي‌ يا مشاوره‌ رواني‌ بتوان‌ يك‌ روش‌ براي‌ كنار آمدن‌ ابداع‌ كرد، قابل‌ علاج‌ است‌

.<o></o>
    عوارض‌ احتمالي‌<o></o>
    تروماي‌ رواني‌ به‌ خاطر احساس‌ گناه‌، اضطراب‌، كاهش‌ اعتماد به‌ نفس‌ و احساس‌ بي‌كفايتي‌ يا مشكلات‌ بين‌فردي‌ در نتيجه‌ اين‌ اختلال‌<o></o>
    درمان‌<o></o>
    اصول‌ كلي‌<o></o>
    آزمون‌هاي‌ تشخيصي‌ مي‌توانند شامل‌ معاينه‌ لگن‌ براي‌ رد كردن‌ اختلالات‌ فيزيكي‌ باشند (ممكن‌ است‌ براي‌ معاينه‌ دقيق‌ احتياج‌ به‌ داروهاي‌ خواب‌آور باشد). سابقه‌ جنسي‌ مهم‌ است‌ و شامل‌ تجارب‌ زودهنگام‌ در كودكي‌، پاسخ‌هاي‌ جنسي‌ قبلي‌ و فعلي‌، روش‌هاي‌ ضد بارداري‌، اهداف‌ توليدمثلي‌، احساس‌ در قبال‌ همسر و مشخصاتي‌ در مورد دردي‌ كه‌ تجربه‌ مي‌كنيد، خواهد بود

.
    درمان‌ در ابتدا متوجه‌ هرگونه‌ مشكل‌ طبي‌ و سپس‌ كاهش‌ اسپاسم‌هاي‌ عضلاني‌ و مشكلات‌ رواني‌ خواهد بود

.
    براي‌ اسپاسم‌هاي‌ عضلاني‌، يك‌ نوع‌ درمان‌ شامل‌ گشاد كردن‌ ملايم‌ و تدريجي‌ مدخل‌ مهبل‌ با گشادكننده‌هاي‌ لاستيكي‌ يا شيشه‌اي‌ است‌

.
    احتمالاً درمان‌ در مطب‌ 3 بار در هفته‌ لازم‌ خواهد بود و بايد در منزل‌ حداقل‌ 2 بار در روز تمرين‌ كنيد

.
    قبل‌ از اتساع‌ يا تلاش‌ براي‌ مقاربت‌، به‌ مدت‌

15-10
    دقيقه‌ در وان‌ آب‌ داغ‌ بنشينيد. حمام‌ گرفتن‌ غالباً عضلات‌ را شل‌ مي‌كند و ناراحتي‌ را تسكين‌ مي‌دهد. هروقت‌ مفيد باشد، حمام‌ را تكرار كنيد

.
    علاوه‌ بر درمان‌ با گشاد كردن‌ يا در صورتي‌ كه‌ موفقيت‌آميز نباشد، روان‌درماني‌ يا مشاوره‌ توصيه‌ مي‌گردد. اين‌ امر مي‌تواند شامل‌ تمركز حس‌ و بهبود روابط‌ با همسر، همراه‌ با درمان‌ براي‌ حل‌ هرگونه‌ تعارض‌ در زندگي‌ شما باشد

.
    قبل‌ از تلاش‌ براي‌ مقاربت‌، شما و همسرتان‌ بايد از يك‌ نرم‌كننده‌ مثل‌ ژل‌ مهبلي‌

K-Y
    يا روغن‌ بچه‌ استفاده‌ كنيد

.<o></o>
    داروها<o></o>
    معمولاً براي‌ واژينيسموس‌ دارو لازم‌ نيست‌ ولي‌ خواب‌آورها يا آرام‌بخش‌هاي‌ خفيف‌ ممكن‌ است‌ به‌ مدت‌ كوتاه‌ تجويز شوند

.<o></o>
    فعاليت‌<o></o>
    محدوديتي‌ وجود ندارد

.<o></o>
    رژيم‌ غذايي‌<o></o>
    رژيم‌ غذايي‌ خاصي‌ ندارد

.<o></o>
    در اين‌ شرايط‌ به‌ پزشك‌ خود مراجعه‌ نماييد<o></o>
    اگر خود يا عضوي‌ از خانواده‌تان‌ علايم‌ واژينيسموس‌ را داشته‌ باشيد

.
    اگر علي‌رغم‌ درمان‌ پس‌ از 3 هفته‌ علايم‌ بهبود نيابند

.
    اگر بعد از درمان‌ علايم‌ عود كنند<o></o>

<o> </o>

11. sabanazie نوشته است: سلام. خواشحالم که با سایتتون آشنا شدم. همیشه فکر می کردم تو دنیا فقط منم که این مشکل رو دارم. واقعا دیوانه کننده ایس باور کنید دیگه دارم داغون میشم. 4 ساله ازدواج کردم هنوز موفق به دخول نشدیم. از همه بیشتر عذاب وجدان داره دیوونه ام می کنه! آخه همسرم گناه داره! هیچ کس نمی فهمه چی میگم. دکنر هم دو بار رفتم. یکی شون اوایل ازدواجم بود.گفت اگه با شوهرت همکاری نکنی طلاقت میده! منه بیچاره انقدر گریه کردم. آخه عاشق شوهرم هستم و همیشه می ترسم از دستش بدم. دکتر بعدی که رفتم یک سال و نیم بعد بود که بهم دیازپام و اسپری بی حسی داد ولی اونم نفهمید چرا اینجوریم. ولی درمان فایده نداشت. ما خیلی تلاش کردیم ولی واقعا تو لحظه دخول بخصوص وقتی به پرده می رسه من اونقدر درد دارم که حس می کنم دارم می میرم آخرین بار جوری تو چشمای همسرم نگاه کردم و داد زدم که طفلی ترسید و خودشو کشید کنار و گفت خانومی ! منم! نترس! تا چند ساعت نفس نفس می زدم و گریه می کردم. ای خدا آخه این همه زن تو دنیا هست! چرا من باید اینجوری باشم؟ هر وقت تنهام از غصه گریه می کنم! به حال همه زنها حتی بدبخت ترینشون غبطه می خورم. هر چند وقت یه بار از همسرم عذرخواهی میکنم و ازش می پرسم ازم دلخوری؟ و اون هر بار با تعجب می پرسه: چرا؟ ولی بیشتر از این مشکل حس گناه داره دیوونه ام می کنه! الانم دلم بچه می خواد! با همه وجودم بچه می خوام! هر بچه ای که می بینم گریه ام می گیره!همسرم هم خیلی عاشق بچه هاست! دلم بیشتر برای همسرم می سوزه! یه وقتا با خودم می گم من عامل بدبختی شوهرم هستم. من در اراک زندگی می کنم و حس می کنم هیچ دکتری اینجا تا حالا اسم واژینیسوس به گوشش نخورده! تو رو خدا  کمکم کنید. من رو ازین کابوس نجات بدید. آخه فکر کنید . طرف از من کوچیک تره . راحت ازدواج می کنه و بچه دار میشه ولی من عرضه ساده ترین کار دنیا رو ندارم. خواهشا کمکم کنید.
                            عزیزم برو ب این سایت نی نی سایت

12. sabanazie نوشته است: سلام. خواشحالم که با سایتتون آشنا شدم. همیشه فکر می کردم تو دنیا فقط منم که این مشکل رو دارم. واقعا دیوانه کننده ایس باور کنید دیگه دارم داغون میشم. 4 ساله ازدواج کردم هنوز موفق به دخول نشدیم. از همه بیشتر عذاب وجدان داره دیوونه ام می کنه! آخه همسرم گناه داره! هیچ کس نمی فهمه چی میگم. دکنر هم دو بار رفتم. یکی شون اوایل ازدواجم بود.گفت اگه با شوهرت همکاری نکنی طلاقت میده! منه بیچاره انقدر گریه کردم. آخه عاشق شوهرم هستم و همیشه می ترسم از دستش بدم. دکتر بعدی که رفتم یک سال و نیم بعد بود که بهم دیازپام و اسپری بی حسی داد ولی اونم نفهمید چرا اینجوریم. ولی درمان فایده نداشت. ما خیلی تلاش کردیم ولی واقعا تو لحظه دخول بخصوص وقتی به پرده می رسه من اونقدر درد دارم که حس می کنم دارم می میرم آخرین بار جوری تو چشمای همسرم نگاه کردم و داد زدم که طفلی ترسید و خودشو کشید کنار و گفت خانومی ! منم! نترس! تا چند ساعت نفس نفس می زدم و گریه می کردم. ای خدا آخه این همه زن تو دنیا هست! چرا من باید اینجوری باشم؟ هر وقت تنهام از غصه گریه می کنم! به حال همه زنها حتی بدبخت ترینشون غبطه می خورم. هر چند وقت یه بار از همسرم عذرخواهی میکنم و ازش می پرسم ازم دلخوری؟ و اون هر بار با تعجب می پرسه: چرا؟ ولی بیشتر از این مشکل حس گناه داره دیوونه ام می کنه! الانم دلم بچه می خواد! با همه وجودم بچه می خوام! هر بچه ای که می بینم گریه ام می گیره!همسرم هم خیلی عاشق بچه هاست! دلم بیشتر برای همسرم می سوزه! یه وقتا با خودم می گم من عامل بدبختی شوهرم هستم. من در اراک زندگی می کنم و حس می کنم هیچ دکتری اینجا تا حالا اسم واژینیسوس به گوشش نخورده! تو رو خدا  کمکم کنید. من رو ازین کابوس نجات بدید. آخه فکر کنید . طرف از من کوچیک تره . راحت ازدواج می کنه و بچه دار میشه ولی من عرضه ساده ترین کار دنیا رو ندارم. خواهشا کمکم کنید.

با سلام
    دوست عزیز گفتنیهارو دوستان با متانت و دقیق گفتن اما سه نکته:
    1- بنظر میاد این مسئله شما به مسائل روح و روان هم بر میگرده منظورم اینه که سعی کنید در زمان مقاربت ، کمتر به اینکه آیاهمسرتون موفق به دخول میشن یا نه فکر کنید؟؟و ترس از اینکه الان درد خواهم داشت!! (و اینگونه خودتونو منقبض کنید) خودداری کرده و کلاً از ایجاد موج منفی در روابطتون،در ذهنیتتون  خودداری کنید
    2- اگر پرده بکارت هم مشکل شماست!! میتونید با یک جراحی ساده ،ازاله اش کنید! و راه رو برای روابط کامل باز تر کنید!
    3- از پوزیشنهای مختلف استفاده کنید که انشالله اونهارو بلدید
    و...
    انشالله مشکلتون حل میشه و من معتقدم قطعاً هم قابل حله اما کمی ممارست و صبر باید چاشنیش بشه تا به نتیجه دلخواه برسید
    موفق باشید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید