شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مششکل سینه

1. سلام من دختری بیست و دوساله ام از سن بلوغ تا به  الان سینه سمت چپم زیر بغلم تورفتگی زیادی داره و افتاده  سینه سمت راستم اینجور نیست سینه هام یکی بزرگ یکی  کوچیک هردو ولی افتاده پیش جراح عمومی رفتم گفت تا بیست پنج سالگی اگه خوب نشد باید جراحی پلاستیک کنم حالا میخوام بدونم علت اینکه سینه هام اینجوریه چیه خیلی نگرانم باید چیکار کنم من و راهنمایی کنید

2. ali69joon نوشته است: سلام من دختری بیست و دوساله ام از سن بلوغ تا به  الان سینه سمت چپم زیر بغلم تورفتگی زیادی داره و افتاده  سینه سمت راستم اینجور نیست سینه هام یکی بزرگ یکی  کوچیک هردو ولی افتاده پیش جراح عمومی رفتم گفت تا بیست پنج سالگی اگه خوب نشد باید جراحی پلاستیک کنم حالا میخوام بدونم علت اینکه سینه هام اینجوریه چیه خیلی نگرانم باید چیکار کنم من و راهنمایی کنید

سلام

اگه پستان ها رو در سن بلوغ دستکاری نکردین،
    تغذیه تون زیاد چرب نبوده،
    و در مواردی که باید سوتین استفاده کرد (مانند دویدن و ...) شما استفاده کردین و مراقبت های دیگه ...
    اونوقت علت مشکل اختلاف سایز و افتادگی پستان های شما به دو عامل وراثت و ژنتیک مربوط میشه.
    اگه معاینه ی پستان توسط متخصص زنان انجام شده که هیچ، در غیر اینصورت حتما باید توسط ایشون ویزیت بشین و
    تنها راه برای خاتمه دادن به این نگرانی شما همون جراحی پلاستیکه.
    به خودتون لطف کنید و هر ماه بعد از اتمام پریود که حساسیت پستان ها کمتره معاینه ی شخصی پستان رو به صورت زیر انجام بدید.

معاینه ی لمسی:
    1. روی تخت دراز بکشید و یه متکای کوچیک پشتتون قرار بدین.
    2. دست راست رو روی تخت به بالا ببرید و با سه انگشت دست چپ پستان راست بررسی کنید.
    3. ایتدا با حرکات دوار و سطحی این کار رو انجام بدید.
    4. بعد با فشار بیشتر و در انتها عمیق تر این کارو بکنید تا اگه توده ی غیرطبیعی در اون ناحیه بود متوجه بشید.
    5. بعد دست راست رو پایین بیارید و زیر بغل رو هم چک کنید.
    6. این کارو برای پستان چپ با دست راست انجام بدید.

با انجام این کارها اگه توده ای باشه قابل لمس خواهد بود.

معاینه ی چشمی:
    1. جلوی آینه بایستید و در حالی که دستاتون پایینه پستان ها رو مشاهده کنید و بعد دست ها رو بالا ببرید.
    2. بعد خودتون رو به جلو خم کنید و پستان ها رو بررسی کنید.
    3. بعد دست ها رو روی لگن گذاشته و به پایین فشار دهید و مجددا پستان ها رو چک کنید.

با این اعمال اگه توده ای باشه به صورت فرو رفتگی خودشو نشون میده.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید