.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
براي تبليغ در سايت اينجا کليک کنيد
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

تبليغات

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین کاربران
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی

تبليغات

فهرست انجمنهاي گفتگو » سوالات مردان » اندازه آلت تناسلی

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
96 پاسخ • 234672 بازديد •  رفتن به صفحه : 1   
اندازه الت

نویسنده پیام
aghamoj

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: دوشنبه 28 آذر 1384 - 00:35    عنوان:  اندازه الت آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
چطور میتوانم اندازه الت را بزرگتر کنم؟من چند بار براتون زدم اما جواب ندادید.ترو خدا بگید.اندازه الت من 12 سانت است.با چه داروی میتوانم بزرگتر کنم؟حدود 4-5 سانت.و ایا این اندازه کافی است؟راهنمایی کنیدو یک دارو با دستور مصرفش برای این کار تجویز کنید.ممنونم

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : metilenka, serzar, ebis, fantezi, saeid5800, khalil0792, aligol, baran330, alireza-sa, hamed1363, romance, mixmixer, mehdi85t, mohammad1391, fardin61, dinaoo, majid_startalk, 5671, zahra3268, koroush87

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: دوشنبه 28 آذر 1384 - 00:35    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

تاریخ: سه‌شنبه 29 آذر 1384 - 02:47    عنوان:  Re: اندازه الت آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
aghamoj نوشته است: چطور میتوانم اندازه الت را بزرگتر کنم؟من چند بار براتون زدم اما جواب ندادید.ترو خدا بگید.اندازه الت من 12 سانت است.با چه داروی میتوانم بزرگتر کنم؟حدود 4-5 سانت.و ایا این اندازه کافی است؟راهنمایی کنیدو یک دارو با دستور مصرفش برای این کار تجویز کنید.ممنونم

سلام ،
نگرانی در مورد اندازه آلت در مردان یک مساله جهانی است و بسیاری از مردان این سوال برایشان مطرح است که : آیا آلت من کوچک است؟
برای پاسخ به این سوال دانستن یکسری اطلاعات پایه ضروری است :

اندازه آلت :
برای اکثر مردان جهان ، آگاهانه یا ناخدآگاه ، آلت یکی مهمترین مسایل است . و از همان ابتدای کشف این عضو سوالی که به ذهنشان خطور می کند اینست که : "آلت من یه کم کوچیک نیست؟" و از آن به بعد در شرایط مختلف این آرزو را می کنند که ای کاش آلت من کمی بزرگتر بود! علی رغم تاکید کتاب های مختلف بر این نکته که اندازه آلت مهم نیست و نیز اینکه زنان به خاطر اندازه آلت جذب مردان نمی شوند ، باز هم این تفکرات ادامه پیدا می کند.
یک نکته دیگر این است که وقتی یک فرد به آلت خود نگاه می کند به دلیل زاویه دید ( نگاه از بالا ) ، آن را کوچکتر از آلتهای دیگری که دیده است ، می پندارد. پس می بایست مردان درک درستی از اندازه آلت داشته باشند . آلت مردانه در حالت شل اندازه ای بین 5/8 سانتیمتر تا 5/10 سانتی متر دارد. البته باید در نظر داشت که عواملی مثل سردی هوا و شنا کردن بر اندازه گیری تاثیر می گذارد .
البته تفاوت اندازه در آلت مردان واقعیت دارد ولی این تفاوتها مثل تفاوت در اندازه دست یا پای افراد می باشد و در قدرت باروری فرد تاثیر نخواهد داشت . نکته دیگر اینکه بیشتر افراد فکر می کنند که افراد قد بلند و قوی هیکل آلتهای بزرگتری دارند، ولی این تفکر با توجه به بررسیهای انجام شده غلط است.

اندازه آلت در حالت نعوظ :
اندازه آلت در حالت نغوظ چه قدر باید باشد ؟
کسانی که کوچکترین اندازه ها در حالت عادی را دارند تا 100% در حالت نعوظ افزایش سایز پیدا می کنند و این در حالی است که  افراد با آلت بزرگ حداکثر تا 75% افزایش اندازه پیدا می کنند . با این پیش زمینه مقدار متوسط طول آلت نعوظ یافته در جمعیت مردان بین 15 تا 18 سانتیمتر خواهد بود .
نکته مهم دیگر که شاید بیشتر مردان به آن توجه نمی کنند اینست که واژن زنان طوری ساخته شده که خود را با هر اندازه آلت مردانه مطابقت می دهد . طول واژن در زنی که تا به حال بچه دار نشده و از لحاظ جنسی تحریک نشده، 5/7 سانتیمتر است ( این اندازه در زنانی که بچه دار شده اند اندکی متفاوت است ) . این اندازه در حالت اوج تحریک جنسی به 10 سانتیمتر می رسد . پس با توجه به اینکه طول آلت مردان در حالت نعوظ به ندرت کمتر از 10 سانتیمتر می باشد، آلت مرد به طور کامل واژن زن را پر خواهد کرد .
پس با توجه به اندازه ای که شما گفتید جای هیچگونه نگرانی نیست .

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : alireza110, DiskJokey, ahmadzia, eshgeman, mehrdad1204, mehdijoon, dxb050, dmst_2023, zelzele, diyakoo, pooyan1350, wolf_2005, vakil2010, farzadyzd, saeed612, arezoomh, POAR, marmargh, farnazn, aaminee, darya1919, m1989, mohammad1391, sepanta6762, docky, majid_startalk, hamed-q, novemberrain, amir914, IR_ramin, SAYEEH110, ms_sahar122, javanmard1986, jim-joon, 15589, koroush87, ehsan_fatima
farid12332

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: یکشنبه 30 اردیبهشت 1386 - 22:40    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
این پاسخ کامل نیست چرا که سوال اینجاست که آیا می توان کاری کرد که آلت بزرگتر شود یا خیر ؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : ebis, saba664, jozi, arezoomh, amirperspolisi, mersani, farnazn, koroush87
تاریخ: دوشنبه 31 اردیبهشت 1386 - 09:00    عنوان:  پاسخ آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
farid12332 نوشته است: این پاسخ کامل نیست چرا که سوال اینجاست که آیا می توان کاری کرد که آلت بزرگتر شود یا خیر ؟

سلام،
در دنیا خیلی کارها می توان انجام داد، ولی اصولا می بایست دلیل منطقی برای آن وجود داشته باشد.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : wolf_2005, arezoomh, farnazn, falgoo, mohammad1391, majid_startalk, Mr_rima, koroush87
mohsen_

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: یکشنبه 6 خرداد 1386 - 06:45    عنوان:  مشكل آلت تناسلی آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
آلت من در حالت شل حدوده 6.5 سانتیمتر هستش و در حالت نعوض به 11 سانتیمتر میرسه.از نظر ضخامت هم به نظر من كمتر از حد معمول كه باید باشه هستش.با توجه به اینكه در شرف ازدواج هستم میخواستم بدونم كه چكار كنم كه هم آلت من ضخیم تر بشه و هم از نظر قد بلندتر....
من ساكن اصفهان هستم اگه یك دكتر به من معرفی كنیدكه من برای معاینه سراغشون برم ممنون میشم

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : arezoomh, farnazn, koroush87, joyeroshan

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: یکشنبه 6 خرداد 1386 - 06:45    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

تاریخ: جمعه 11 خرداد 1386 - 22:26    عنوان:  Re: مشكل آلت تناسلی آدرس (لينک) پست # 5 پست # 5
mohsen_ نوشته است: آلت من در حالت شل حدوده 6.5 سانتیمتر هستش و در حالت نعوض به 11 سانتیمتر میرسه.از نظر ضخامت هم به نظر من كمتر از حد معمول كه باید باشه هستش.با توجه به اینكه در شرف ازدواج هستم میخواستم بدونم كه چكار كنم كه هم آلت من ضخیم تر بشه و هم از نظر قد بلندتر....
من ساكن اصفهان هستم اگه یك دكتر به من معرفی كنیدكه من برای معاینه سراغشون برم ممنون میشم

سلام،
با توجه به توضیحات بالا و اندازه ای که ذکر نمودید، به نظر من شما مشکلی برای ارتباط جنسی نخواهید داشت و طرف مقابل شما هم اگر تجربه جنسی قبلی دیگری نداشته باشد، قطعا از ارتباط جنسی با شما لذت خواهد برد. با این حال می توانید به یک متخصص اورولوژی برای مشاوره مراجعه نمایید. متاسفانه من شناختی از پزشکان محل سکونت شما ندارم ولی حتما پزشکان متبحری در این زمینه در شهر شما وجود دارند.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : wolf_2005, farnazn, m1989, mohammad1391, koroush87, azadtab235
siroosazad

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: چهار‌شنبه 23 خرداد 1386 - 07:20    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 6 پست # 6
سلام
من در بعضی تبلیغات سایتهای خارجی دیدم که محصولات گیاهی وجود داره که میتونه حتی تا 10 سانت به طول الت اضافه کنه . ولی تجربه من میگه اگه زن اکبند شرکت باشه  Smile  حالا الت مرد هر سایزی داشته باشه به سرعت با اون سازگار میشه چه 10 سانت  چه 30 سانت ،  بیشتر  کلفتی الت مهمه نه طول اون

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : ebis, arezoomh, farnazn, deepsea, koroush87
ehsan_1

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: شنبه 26 خرداد 1386 - 03:30    عنوان:  قطر متوسط الت آدرس (لينک) پست # 7 پست # 7
سلام
ایا این نکته صحت داره که قطر متوسط الت اغلب مردان در حالت نعوظ بین 3_5 سانتی متر است؟
با تشکر

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : ebis, arezoomh, farnazn, koroush87
تاریخ: دوشنبه 28 خرداد 1386 - 04:48    عنوان:  Re: قطر متوسط الت آدرس (لينک) پست # 8 پست # 8
ehsan_1 نوشته است: سلام
ایا این نکته صحت داره که قطر متوسط الت اغلب مردان در حالت نعوظ بین 3_5 سانتی متر است؟
با تشکر

سلام،
محیط آلت تناسلی مردانه به طور متوسط 12.3 سانتی متر می باشد؛ در نتیجه قطر متوسط آن حدود 4 سانتیمتر خواهد بود.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : ebis, wushu, alireza815, arezoomh, farnazn, m1989, majid_startalk, novemberrain, koroush87

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: دوشنبه 28 خرداد 1386 - 04:48    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

ashkanagha

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: دوشنبه 26 شهریور 1386 - 01:49    عنوان:  روش های بزرگ کردن آلت آدرس (لينک) پست # 9 پست # 9
روز بخیر.خود من هم با مشکل اندازه آلت روبرو هستم.البته مشکل من از یک نظر حاد تر از نخستین نویسنده این تاپیک است و از طرفی هم کمتر!کمتر به این دلیل که اندازه آلت من در حالت نعوظ چیزی در حدود 14-15 سانتی متر و در حد مینیمم طبیعی است،ولی از این نظر که به دفعات رابطه جنسی داشته و چند بار در این روابط از کوچکی نسبی آلت خود شنیده ام و تاثیرات روانی این قضیه،مشکل من کمی حاد تر می شود.به همین دلیل با تحقیق بسیار در سایت ها و مطالب منتشر شده علمی به این نتیجه رسیدم که درست است از لحاظ تئوریک،طول آلت تاثیر چندانی در ارگاسم زن نباید داشته باشد(چون نه تنها در حالت عادی طول واژن کمتر از 10 سانتی متر است،بلکه تنها چند سانتی متر ابتدای آن دارای اعصاب قابل ملاحظه است)ولی به لحاظ روحی اکثریت زنان خواهان مردانی با آلت بزرگتر(البته نه بیش از حد)هستد و این قضیه به تجربه هم به من ثابت شد.ولس از میان تمام روش هایی که برای بزرگ کردن آلت موجود است،تنها روش مورد تایید جهانی،روش جراحی است که صد البته خطرات خود را دارد،زیرا روش های دیگر اکثرا بر پایه کشیدن خون بیشتر به آلت و بزرگ تر کردن لوقتی آن با تشدید نعوظ استوارند.حال با تمام این موارد ذکر شده،سوال من درباره این است که این جراحی تا چه حد می تواند آلت را بزرگ کرده و خطرات و عوارض آن به طور کامل چیست؟و همچنین تا چه مدت فرد از رابطه جنسی محروم می شود؟و در پایان آیا به راستی راه ساده تری برای بزرگ کردن آلت تناسلی موجود نیست؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : arezoomh, farnazn, aaminee, koroush87
siroosazad

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: دوشنبه 26 شهریور 1386 - 04:56    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 10 پست # 10
سلام
دوست عزیز قطعا اقای رهام در باره روشهای بزرگ کردن الت و فواید و عوارض اون توضییح خواهد داد .
ولی اندازه الت شما در حد متوسط قرار داره نه حداقل استانداردهای جهانی
کینسی , محقق و رابطه جنسیشناس معروف دهه 50 میلادی , با تحقیقات زیاد مشخص کرد که 70 تا 80 درصد مردان سایز 15 سانت رو دارن .
بله درصدی از زنان از التهای بزرگ خوششون میاد , شاید اصلا نخوان که اون وارد واژنشون بشه ولی از لحاظ روانی دوست دارن که همچنین التی رو تصاحب کنن .
من تا حالا به موردی مثل شما برخورد نکردم !!!  که با هرکسی که رابطه جنسی داشته با این سایز الت , بگه که التت کوچیکه !!!!! ( این دیگه از خوش شانسی شماست )
اساسا دختری که میخواد با مردی دوست شه یا ازدواج کنه , نمی گه " خوب نشون بده ببینم , التت چقدره "
چون میدونه اکثر مردا حد نرمال رو دارن .
شما مشخصه که اعتماد به نفس کمی در روابط جنسی با خانومها داری . و سایتهای مختلف هم شخم زدی .
من اگه با همچنین زنی هائی برخورد کنم , میگم الت من خوبه این واژن توه که خیلی گشاده .( زنانی هستن که دست مشت کرده رو داخل واژن میکنن !!! خوب طبیعی که  دیگه هر سایزی رو کوچیک میبینن , من  فکر نمی کنم که دیگه التی کلفتر از یه دست مشت شده باشه  )
خوب همانقدر که زنها الت بزرگ دوست دارن ما مردها هم زن تنگ رو دوست داریم .
پس اینجا قضیه دو طرفه میشه .
درسته من به همانقدر الت بزرگ رو میخوام که بازوی کلفت و عضلات در هم پیچیده رو دوست دارم
ولی ایا داشتن یک بازوی معمولی باعث  میشه که من از زندگیم لذت نبرم
این مشکل ما مردا نیست , بلکه مشکل خانومهاست , خوب اگه چیز خیلی غول اسا میخوان خودشون درست کنن یا سفارش ساخت بدن !!!!
من فکر میکنم اگه وقت و انرژی رو  روی نحوه استفاده از الت بزاریم خیلی بهتر جواب میگیریم .

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : samuel, ebis, elysian, pooyan1350, hamed-infinit, ali2935, shahram95, arezoomh, raha1341, pedy, farnazn, yanni, lighthead, elham90m, majid_startalk, IR_ramin, ash161991, Mr_rima
تاریخ: سه‌شنبه 27 شهریور 1386 - 22:29    عنوان:  Re: روش های بزرگ کردن آلت آدرس (لينک) پست # 11 پست # 11
ashkanagha نوشته است: حال با تمام این موارد ذکر شده،سوال من درباره این است که این جراحی تا چه حد می تواند آلت را بزرگ کرده و خطرات و عوارض آن به طور کامل چیست؟و همچنین تا چه مدت فرد از رابطه جنسی محروم می شود؟و در پایان آیا به راستی راه ساده تری برای بزرگ کردن آلت تناسلی موجود نیست؟

سلام،
من در مورد جزئیات این عمل جراحی اطلاعات کاملی ندارد، ولی این عمل در شرایطی انجام می شود که واقعا فرد در ایجاد رابطه جنسی یا بارداری مشکل داشته باشد. که در این شرایط می توان عوارض احتمالی را در برابر نتیجه ای که موردنظر است، نادیده گرفت. به نظر من هم شما احتیاجی به اینگونه اعمال جراحی به عنوان یک لزوم پزشکی ندارید.

امضاقبل از فعالیت در سایت راهنما و قوانین را بخوانید.
برای همیاری با سایت اینجا کلیک کنید

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : aminsh1984, diyako, kowsar88, arezoomh, farnazn, mohammad1391, majid_startalk, bibiov
kliop2000

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: سه‌شنبه 3 مهر 1386 - 10:13    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 12 پست # 12
زماني كه درباره ي استرچ دادن عضلات سرچ ميكردم با وسيله اي روبرو شدم كه براي استرچ دادن آلت مردان بود آيا از اين روش اطلاع داريد و اگر داريد كمي توضيح دهيد. براي افزايش قطر آلت چه راههايي وجود داره؟

امضاحسام

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : mehrdad1204, arezoomh, farnazn, koroush87

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: سه‌شنبه 3 مهر 1386 - 10:13    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

Aragorn

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: جمعه 11 آبان 1386 - 11:10    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 13 پست # 13
Idea
سلام .
من چند سوال از متخصصین عزیز دارم.

من به علت عمل استماع شاید بیش از حد و خوب کمی هم روابط جنسی یک مشکل فیزیکی برای  آلت تاسلی من بوجود اومده.،بدین شکل که قسمت زیر(کلاهک آلت) کمی ساییده شده شاید کمی بیش از کمی و خوب این موضوع باعث بوجود اومدن ناراحتی هایی عصبی در من شده.می خواستم بپرسم آیا با کنار گذاشتن (استماع و ...) برای مدتی(ماه ها) امکان بازگشت به شکل اولیه آلت وجود داره؟ و یا دارویی برای بهتر شدن اوضاع وجود داره؟ Embarassed

مرسی

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : arezoomh, farnazn, koroush87
mmk53291366mmk

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: جمعه 11 آبان 1386 - 20:06    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 14 پست # 14
دوست عزیز  بحص علمی این مسئله را به جناب دوکتور می سپاریم اما به نظر خودت بهتر نیست باتوجه به این مشکلی که برات پیش امده این کار رو بطور کل کنار بگذاری چون بداز این چند ماه هم ممکنه این مشکل مجددا برای تو پیش بیاد

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : saye_sokot66, ebis, arezoomh, farnazn, mohammadreza_y, aghasaeid, koroush87, bibiov
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 4.5 Hours می‌باشند
رفتن به صفحه : 1   
صفحه 1 از 7

توجه: آخرين پست در اين صفحه 2582 روز قبل (11 آبان 1386) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
این موضوع قفل شده است و شما نمی توانید آن را ویرایش کرده و یا به آن پاسخ دهید. اندازه آلت در حالت نعوظ برای ازدواج 2 error91 1645 دوشنبه 14 فروردین 1391 - 22:55
haale مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد قطر لازم الت مرد برای لذت بردن همسر 10 siroosazad 131670 پنج‌شنبه 30 مهر 1388 - 07:21
mohammad6531 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد مناسب بودن اندازه الت جنسی برای زن 5 amir700 22821 شنبه 4 مهر 1388 - 17:58
5908 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد طول آلت یک سانتیمتر 1 ccttxx85 7164 شنبه 25 آبان 1387 - 00:49
sami28 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد اندازه گیری آلت تناسلی 1 naji 26914 جمعه 8 دی 1385 - 04:54
ROHAM مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید