شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

دل درد و تاخیر در پریود

1. سلام
    من 33 سالمه؛ 4 ساله ازدواج کردم و جلوگیری طبیعی داشتم. الان می خوام بچه دار شم و چند ماهیه که جلوگیری نداریم. به خاطر نامنظم بودن پریودم مرداد ماه رفتم سونو گرافی یه کیست تخمدان 30 میلی بود که یه ماه بعد با قرص ال دی رفع شد. این ماه باید 28 ام پری می شدم ولی هنوز نشده. دل دردهای شبیه پریود را دارم  که مداوم نیست  . ضمن اینکه معمولا من زودتر از موعد میشدم و لکه بینی داشتم . اما الان ترشحات سفید رنگی دارم که قبلا نداشتم. لطفا علتش رو بگید و راهنماییم کنید که چیکار باید بکنم؟ایا امکان بارداری وجود داره؟

2. yayasajiset نوشته است: سلام
    من 33 سالمه؛ 4 ساله ازدواج کردم و جلوگیری طبیعی داشتم. الان می خوام بچه دار شم و چند ماهیه که جلوگیری نداریم. به خاطر نامنظم بودن پریودم مرداد ماه رفتم سونو گرافی یه کیست تخمدان 30 میلی بود که یه ماه بعد با قرص ال دی رفع شد. این ماه باید 28 ام پری می شدم ولی هنوز نشده. دل دردهای شبیه پریود را دارم  که مداوم نیست  . ضمن اینکه معمولا من زودتر از موعد میشدم و لکه بینی داشتم . اما الان ترشحات سفید رنگی دارم که قبلا نداشتم. لطفا علتش رو بگید و راهنماییم کنید که چیکار باید بکنم؟ایا امکان بارداری وجود داره؟

سلام

با توجه به توضیحات تون احتمال بارداری که وجود داره اما برای اطمینان از بارداری یا عدم بارداری بایستی تشریف ببرید آزمایشگاه و تست بتا (تست خون) بدید.
    اون ترشح سفید اگه به صورت پنیری باشه نشونه ی عفونت قارچیه و باید به متخصص زنان مراجعه کنید تا بیشتر بررسی بشه.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. سلام من اون ماه 30 شهریور پریود شدم..بعد از پریودم حدود دو هفته مریض شدم جوری که دو هفته جز دو بار سوپ و اینا هیچی نخوردم . .8 تا آمپول چرک خشک کن زدم آنتی بیوتیک هم استفاده کردم..
    هنوز هم این ماه پیریود نشدم..
    به نظر شما به خاطر داروها و نخوردن غذا هنوز پریود نشدم؟
    اما چندین روزه مثلا درد سینه و یکم زیر دلم تیر میکشه و اینا علایمشو دارم
    اما اثری از خونریزی نیس..میترسم چیزیم باشه . .

4. tannaz9267 نوشته است: سلام من اون ماه 30 شهریور پریود شدم..بعد از پریودم حدود دو هفته مریض شدم جوری که دو هفته جز دو بار سوپ و اینا هیچی نخوردم . .8 تا آمپول چرک خشک کن زدم آنتی بیوتیک هم استفاده کردم..
    هنوز هم این ماه پیریود نشدم..
    به نظر شما به خاطر داروها و نخوردن غذا هنوز پریود نشدم؟
    اما چندین روزه مثلا درد سینه و یکم زیر دلم تیر میکشه و اینا علایمشو دارم
    اما اثری از خونریزی نیس..میترسم چیزیم باشه . .

سلام

همین استرس شما از پریود نشدن و
    اون آنتی بیوتیک های تزریقی و مصرفی
    دلایل خوبی برای تاخیر در پریود شما هستن. چند روز دیگه منتظر بمونید پریود بر می گرده.
    اگه این انتظار! بیش از 10 روز شد به پزشک مراجعه ای داشته باشید تا بررسی بیشتری صورت بگیره.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. سلام دکتر
    من 1 هفته بعد از پریودی با نامزدم از مقعد رابطه داشتم مطمئن نیستم که آب منی رو داخل مقعد یا روی آلت تناسلی نریخته باشدولی بلافاصله بدنم را شستم  و 6 روزه که پریودم عقب افتاده احتمال بارداری هست ؟به من گفتن زعفرون دم کرده بخورم تا پریود بشم به نظر شما انجام بدم ؟

6. shookolat_ نوشته است: سلام دکتر
    من 1 هفته بعد از پریودی با نامزدم از مقعد رابطه داشتم مطمئن نیستم که آب منی رو داخل مقعد یا روی آلت تناسلی نریخته باشدولی بلافاصله بدنم را شستم  و 6 روزه که پریودم عقب افتاده احتمال بارداری هست ؟به من گفتن زعفرون دم کرده بخورم تا پریود بشم به نظر شما انجام بدم ؟

اگر منی در دهانه آلت تناسلی ریخته باشه امکان بارداری هست.تست بتا بدید بهتره  و اگر از نزدیکیتون 3 هفته گذشته میتونید از بی بی چک هم استفاده کنید.اما تست بتا کاملا مطمئن هست.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. سلام. من 27 ساله و متاهلم. دو پریود قبلی ام با دو ماه فاصله اتفاق افتاده اند. در اولی با زدن دو آمپول پروژسترون پریود شدم.  این ماه هم از وقت درستش 28 روز تاخیر داره Sad  در تاخیر اولم به پزشک که مراجعه کردم گفت کاملا سالم، بدون کیست و ترشحات کاملا طبیعی است. این تاخیر های پیاپی نگرانم کرده. خواستم از شما راهنمایی بگیرم که چکار کنم؟

8. m1989 نوشته است:
    yayasajiset نوشته است: سلام

سلام

با توجه به توضیحات تون احتمال بارداری که وجود داره اما برای اطمینان از بارداری یا عدم بارداری بایستی تشریف ببرید آزمایشگاه و تست بتا (تست خون) بدید.
    اون ترشح سفید اگه به صورت پنیری باشه نشونه ی عفونت قارچیه و باید به متخصص زنان مراجعه کنید تا بیشتر بررسی بشه.

سلام
    ممنون از راهنماییتون. من پنج شنبه رفتم بتا دادم . مثبت بود (بیشتر از 500). رفتم پیش متخصص زنان ایشون برام واسه دو هفته دیگه سونو نوشته واسه تعیین پوچی یا عدم پوچی حاملگی. که باید 8/18 برم. من خیلی می توسم و شدیداً استرس دارم که مبادا حاملگی پوچی داشته باشم. لطفاً بگید چطور میشه زودتر بفهم که پوچ نیست. نمی تونم تا دو هفته دیگه صبر کنم.

9. yayasajiset نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    yayasajiset نوشته است: سلام

سلام

سلام
    ممنون از راهنماییتون. من پنج شنبه رفتم بتا دادم . مثبت بود (بیشتر از 500). رفتم پیش متخصص زنان ایشون برام واسه دو هفته دیگه سونو نوشته واسه تعیین پوچی یا عدم پوچی حاملگی. که باید 8/18 برم. من خیلی می توسم و شدیداً استرس دارم که مبادا حاملگی پوچی داشته باشم. لطفاً بگید چطور میشه زودتر بفهم که پوچ نیست. نمی تونم تا دو هفته دیگه صبر کنم.

سلام

متاسفانه به جز سونو در این مورد راهکاری نیست و شما باید منتظر بمونید.
    درخواست پزشکتون به این معنی نیست که شما بارداری پوچ رو تجربه خواهید کرد! ایشون وضعیت عمومی جنین رو در هفته 5 ام یا 6 ام بررسی می کنن. در این تایم معمولا صدای قلب جنین سمع میشه.

10. سلام من 5 روز تاخیر در پریود داستم که بی بی چک دادم و مثبت بود ولی هنوز بتا ندادم  و یه بچه هم دارم  من  تو ماه گذشته ورزش زیاد کردو(وزنه های سنگین بلند کردم) و الان درد در زیر شکم زیاد دارم و چیزی شبیه به توده در انتهایی ترین ناحیه شکمی حس می کنم که از بیرون مشخص نیست می خواستم بدونم ایا اینا نشونه سقط جنین هستش

11. maryammaryamyas نوشته است: سلام من 5 روز تاخیر در پریود داستم که بی بی چک دادم و مثبت بود ولی هنوز بتا ندادم  و یه بچه هم دارم  من  تو ماه گذشته ورزش زیاد کردو(وزنه های سنگین بلند کردم) و الان درد در زیر شکم زیاد دارم و چیزی شبیه به توده در انتهایی ترین ناحیه شکمی حس می کنم که از بیرون مشخص نیست می خواستم بدونم ایا اینا نشونه سقط جنین هستش

سلام

بلند کردن اون وزنه ها احتمال ضعیفی داره که باعث سقط بشه بنابراین
    اگه بی بی چک رو 3 هفته بعد از نزدیکی تست کردین و جواب مثبت بوده احتمال بارداری بسیار زیاده و برای اطمینان 100 درصد باید تست بتا بدید.

12. shookolat_ نوشته است: من 10 روز بعد از پریودم با نامزدم از مقعد و به حالت ایستاده رابطه داشته و مطمئن نیستم منی رو داخل مقعد یا روی آلت تناسلی من نریخته باشه الان 10روزه که عقب انداختم زعفرون هم خوردم ولی فایده نداشته البته من عفونت هم دارم ,با همه اینها 3 روز پیش هم از بی بی چک استفاده کردم که منفی بوده به نظر شما چی بخورم که پریود شم آیا احتمال حاملگی هست؟

سلام

از نطر بارداری جای نگرانی نیست وریختن یا نریختن منی ربطی به پریود شدن شما نداره.احتمالا دچار استرس شدید یا رژیم غذایی خاصی رو داشتید ، من شنیدم خوردن هلو (البته تو این فصل میتونید از رانی هلو یا کمپوت استفاده کنید) و خوردن جیگر ، به پریود شدن کمک میکنه.

موفق باشید.

13. سلام دوستان
    من 10 روز بعد از پریودم با نامزدم از مقعد و به حالت ایستاده رابطه داشته و مطمئن نیستم منی رو داخل مقعد یا روی آلت تناسلی من نریخته باشه الان 15روزه که عقب انداختم زعفرون هم خوردم ولی فایده نداشته  ,با همه اینها هفته پیش هم از بی بی چک استفاده کردم که منفی بوده به نظر شما چی بخورم که پریود شم آیا احتمال حاملگی هست؟تروخدا جواب بدید اگر آمپولی هست بگید بزنم که پریود بشم زود جواب بدید لطفا

14. baroona2004 نوشته است: سلام دوستان
    من 10 روز بعد از پریودم با نامزدم از مقعد و به حالت ایستاده رابطه داشته و مطمئن نیستم منی رو داخل مقعد یا روی آلت تناسلی من نریخته باشه الان 15روزه که عقب انداختم زعفرون هم خوردم ولی فایده نداشته  ,با همه اینها هفته پیش هم از بی بی چک استفاده کردم که منفی بوده به نظر شما چی بخورم که پریود شم آیا احتمال حاملگی هست؟تروخدا جواب بدید اگر آمپولی هست بگید بزنم که پریود بشم زود جواب بدید لطفا

با سلام ایا دوره های پریودتون منظم هست؟در صورت منظم بودن شک به حاملگی هست برای تایید حتما یه ازمایش حاملگی بدهید ودر صورت منفی بودن برای پریود شدن اقدام کنید

15. چند درصد احتمال داره که آزمایش بتا اشتباه شده باشه؟ آخه من هنوز هیچ علائمی از بارداری رو ندارم. گاهی شک میکنم که باردارم. بتای من بیشتر از 500 بود ولی بعد از دو هفته که از جواب آزمایش میگذره استرس دارم که نکنه اشتباه شده باشه!!! من 5 شنبه سونو دارم!

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید