شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

شفافيت چشمها

1. با درود
    بعضي از افراد چشمان براق و سفيدي دارند بدون هيچ لك يا قرمزي يا زردي. براي شفافيت چشم و رفع زردي و قرمزي كه بر اثر نور آفتاب و خستگي و يا بي خوابي نيست و معمولا هميشه در چشم وجود داره چشم چه روشي وجود داره؟
    با سپاس

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. sogol_my نوشته است: با درود
    بعضي از افراد چشمان براق و سفيدي دارند بدون هيچ لك يا قرمزي يا زردي. براي شفافيت چشم و رفع زردي و قرمزي كه بر اثر نور آفتاب و خستگي و يا بي خوابي نيست و معمولا هميشه در چشم وجود داره چشم چه روشي وجود داره؟
    با سپاس
    بله دوست عزیز خوشبختانه برای این مشکل هم راه حلی هست میتونی به یک چشم پزشک خوب مراجعه کنی  قطره های خاصی هست که اون لکه ها رو از بین میبره ولی جزئیات اون رو نمیدونم لطفا اگر این کار رو کردی برای من پیام بذار چون من هم این مشکل رو دارم ولی هنوز فرصت پیدا نکردم برم پیش چشم پزشک.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید