شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آيا با قرص ميشه ميل جنسي رو موقتا به شدت متوقف كرد؟؟

1. سلام
    ممنون از سايت كاربردي تون، بنده 19 سالمه،شرمنده كه مشكلم كمي خاص ـه،ولي نياز به كمك داشتم كه طرح كردم.
    راستش حدود 3 ساله كه فيلم پورن هم* جنس *گر* ا*‌يا*نه((فقط و فقط همسن خودم و اون هايي كه به نظرم مناسب باشند!!) ميبينم،البته تونستم خودم رو كنترل كنم و به فكر داشتن رابطه نرفته ام.ولي خودم به شدت دوست دارم اين ها رو هرگز تجربه نميكردم و بتونم از ذهنم به كل ببرمش ،در وقت و حوصله  نيست كه چگونگي شروع و.. رو توضيح بدم،الان پشت كنكوري ام، راستش بعد از مدتي آخر تونستم برم مشاور،و بهش گفتم،ايشون گفت بايد رواندرماني بشم،اما چون تصميم به تكرار كنكور گرفتم طبق توافق دوطرفه با مشاور چون فشار جلسات روم زياد ميشه،موكول كردم به سال بعد،و فعلا در مورد مشكل ocd ام(وسواس در مطالعه و intrusive thoughts) ماهانه جلسه داريم با هم،ولي متاسفانه كنترل اين خودارضايي توسط فيلم ها،مخصوصا چون دسترسي آسون به دانلود فيلم جديد دارم خيلي برام سخت شده(راستش گاهي در محيط كتابخونه اي كه پر از پسر همسنم هست،ديدن بعضي ها تحريكم ميكنه!ديگه حالم از اين وضع ام بهم ميخوره) ميخوام بدونم آيا ميشه به كل تمايلات جنسي رو با قرص قوي موقت سركوب كنم؟؟  اگه آره،اسم شون و سايد افكت ها چي اند؟(ضمنا ميدونم براي من روش ديگر فقط مشاوره فشرده است،كه گفتم فعلا نميتونم!)
    پيشاپيش ممنون از جوابتون

2. gashtasb نوشته است: سلام
    ممنون از سايت كاربردي تون، بنده 19 سالمه،شرمنده كه مشكلم كمي خاص ـه،ولي نياز به كمك داشتم كه طرح كردم.
    راستش حدود 3 ساله كه فيلم پورن هم* جنس *گر* ا*‌يا*نه((فقط و فقط همسن خودم و اون هايي كه به نظرم مناسب باشند!!) ميبينم،البته تونستم خودم رو كنترل كنم و به فكر داشتن رابطه نرفته ام.ولي خودم به شدت دوست دارم اين ها رو هرگز تجربه نميكردم و بتونم از ذهنم به كل ببرمش ،در وقت و حوصله  نيست كه چگونگي شروع و.. رو توضيح بدم،الان پشت كنكوري ام، راستش بعد از مدتي آخر تونستم برم مشاور،و بهش گفتم،ايشون گفت بايد رواندرماني بشم،اما چون تصميم به تكرار كنكور گرفتم طبق توافق دوطرفه با مشاور چون فشار جلسات روم زياد ميشه،موكول كردم به سال بعد،و فعلا در مورد مشكل ocd ام(وسواس در مطالعه و intrusive thoughts) ماهانه جلسه داريم با هم،ولي متاسفانه كنترل اين خودارضايي توسط فيلم ها،مخصوصا چون دسترسي آسون به دانلود فيلم جديد دارم خيلي برام سخت شده(راستش گاهي در محيط كتابخونه اي كه پر از پسر همسنم هست،ديدن بعضي ها تحريكم ميكنه!ديگه حالم از اين وضع ام بهم ميخوره) ميخوام بدونم آيا ميشه به كل تمايلات جنسي رو با قرص قوي موقت سركوب كنم؟؟  اگه آره،اسم شون و سايد افكت ها چي اند؟(ضمنا ميدونم براي من روش ديگر فقط مشاوره فشرده است،كه گفتم فعلا نميتونم!)
    پيشاپيش ممنون از جوابتون
    باسلام  فکر نمیکنم چنین قرصی وجود داشته باشه ولی شما میتونید با رفتن به سالن های ورزشی یا استخر انرژی خودتون رو تا حدودی تخلیه کنید  خوردن سیر هم میل جنسی رو کم میکنه میتونید یه سری هم به عطاریها بزنید مثلا عرق کاسنی خون رو تصفیه میکنه و حرارت بدن رو پایین میاره سعی کنید خودتون رو از لحاظ جسمی و روحی متعادل نگه دارید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. gashtasb نوشته است: سلام
    پيشاپيش ممنون از جوابتون
    یه مورد خیلی مهم رو فراموش کردم دیگه اون فیلم ها رو نبینید !!!!!در غیر اینصورت هیچ چیز نمیتونه به شما کمک کنه.موفق باشید

4. دوست عزیز مشکل شما قبل از اینکه جسمی باشد روحی است بر فرض مثل که شما ازین قرص استفاده کنی واز نظر جسمی شهوت شما کم بشه وتحریک جسمی نداشته باشی و تحریک روحی به خاطر مسائل موجود در درون شما فعال است واین باعث انحراف وعدم تمرکز شما میشود بهترین کار اب درمانی است که میشه با دوش اب سرد به خودتون کمک کنی و همانطور که دوست عزیزمان گفت با فعالیتهای ورزشی خودتوسرگرمی کن تا از سرشما در بیا وکلا ترک بشه

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  5. دوست عزيز شما اول مشكل روحيتون رو حل كنيد اما قرصهايي هم براي كم كردن شهوت وجود داره مثل فينسترايد 1

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید