شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکل بی حالی و سرگیجه همسرم

1. سلام .

مدتی هست که همسرم دچار سرگیجه و بی هالی میشه و شاید بگم شدیدا !

مثلا بعضی شب ها بی حال میشه و میگه تو تنم جون نیست و برای حدود نیم ساعت همینطور بی حال هست و سرش هم درد میکنه .

این مشکل در طول روز هم پیش میاد . مثلا وقتی از جاش بلند میشه سرش گیج میره .

عینکی هم هستند و بعضی وقتها بدون عینک کار میکنن .

به نظرتون این بخاطر چی میتونه باشه ؟

از یه طرفی میترسم بریم دکتر ، بگن آندوسکوپی کنه که با توجه به اینکه اکثرا دستگاهشون آلوده هست و ضد عفونی نمیکنن ، میترسم خدای دچار بیماری های خونی بشیه . میترسم

هنوز به دکتر مراجعه نکردیم .

2. دوست عزیز سر گیجه می تونه از کم خونی باشه که در خانم های ایرانی رایجه که با یه ازمایش cbc مشخص میشه بی حالی می تونه علاوه بر کم خونی از  ترشح زیاد اسید معده باشه که در کم خونی با همان ازمایش قابل تشخیص است اما اگر به خاطر ترشح ایده معده باشد معمولا همرا به سوزش ته گلو همرا ه است یا برای پیشگیری می تونی از شربت انتی اسید ویا قرص فاموتیدین استفاده کنی

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. با سلام  سر گیجه و بیحالی ایشون ممکنه به خاطر پایین بودن قند خون و نداشتن تغذیه متناسب با فعالیت ایشون و یا نداشتن خواب کافی باشه من پیشنهاد میکنم از خوراکیهای مقوی مثل  عسل  استفاده کنند.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. سلام من 22سال دارم امروز صبح دچار سرگيجه شدم و حالت تهوع دارم هنوزم حالم بده  چيكار كنم فشارم نرمال بود قسمت بدش حالت تهوع است  ممنون ميشم احتمالات را برام بگين

5. sanaz288 نوشته است: سلام من 22سال دارم امروز صبح دچار سرگيجه شدم و حالت تهوع دارم هنوزم حالم بده  چيكار كنم فشارم نرمال بود قسمت بدش حالت تهوع است  ممنون ميشم احتمالات را برام بگين
    با سلام دوست عزیز ممکنه شما باردار شده باشید!!!!!!!!

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید