شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تفسیر پاپ اسمیر

1. با سلام و خسته نباشید خانمی 31 ساله هستم و 3 سال هست که ازدواج کردم و یک سال ونیم هست که قصد بچه دار شدن دارم اما متاسفانه تا الان نتوانسم بچه دار شوم لوله های رحمم باز هست من 3 دوره کلومفین مصرف کردم 3 ماه متفورمین مصرف کردم  هر بار که تست تخمک گذاری انجام دادم با این کیت های تخمک گذاری جواب منفی بوده و دارای قاعدگی منظم بوده و از این می ترسم که اندومتریوز نداشته باشم و درضمن شوهرم ازمایش اسپرموگرام انجام داده اما  خوب بود شما را به خدا تمنا میکنم به من کمک کنید این ازمایش پاپ اسمیر را هم به تازگی انجام دادم و جواب ان این بود یک بار هم فریز کرده ام
    Benign(reactive)cellular changes1:

Mild inflammatory changes
    2:
    لطفا به من بگویید ایا عفونت  دارم یا نه :
    واگر دارم لطف کنید:
    به من بگویید چه دارویی مصرف کنم برای درمان ان می خواهم ببینم نظر شما با نظر دکترم یکی هست یا نه البته هنوز پیش پزشکم نرفتم هفته دیگر نوبت دارم  
    4:
    خواهش میکنم اگر راهی غیر از لاپاراسکوپی هست البته هنوز دکتر به من پیشنهاد لاپاراسکوپی نداده   به من بگویید من از لاپاراسکوپی می ترسم اصلا اگر نیاز به لاپاراسکوپی بود انجام بدهم یا نه نظر شما چیست میشود5:
    از سوزن های تحریک تخمک گذاری استفاده کرد
    6:در ضمن من دائم کیست در می اورم به تازگی قرص hd مصرف کردم و سپس سونو انجام دادم خدا را شکر کیست نداشتم
    ازمایش اسپرم شوهرم نتیجه اش این بود:تعداد اسپرم 78 بود ایا نرمال و خوب است یا کم است
    سپاسگذارم

2. سلام دوست خوبم برای تفسیر ازمایش اسپرموگرام باید تمام فاکتورهای ان قید شود در مورد استفاده ازکیت هم ممکن است شما استفاده ی صحیح ان رانمی دانید به اعتقاد من برای تعیین تخمک گذاری ازیک متخصص زنان باتجربه کمک بگیرید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. طول درمان و خونریزی بعد جراحی
    سلام
    من عضو تازه سایتم. هرچی تو سایت گشتم نتونستم جایی که باید پرسش رو مطرح کرد پیدا کنم. امیدوارم منو ببخشید اگه اشتباه شده سؤالمو به قسمت مربوطه ارسال کنید. من 3 هفته قبل جراحی زیبایی (برداشتن لبه های بزرگ)انجام دادم. به تشخیص پزشکم وقت معاینه، همزمان دهانه واژن رو هم تنگ کردم. البته من تصور می کردم جراحی خیلی راحت و سرپاییای باشه ولی جراحی داخلی خیلی منو اذیت کرد چون من از بیرون هم تا مقعد بخیه خوردم. حالا می خوام بدونم برای تنگ کردن دهانه واژن لازمه از بیرون هم بخیه خورد یا پزشک من تجهیزات کافی نداشته؟ از طرفی من تا یک هفته بعد جراحی مختصر لکه بینی داستم ولی هفته دوم خونریزی شدید شد دکترم گفت مشکلی نداره، الان هم پزشک گفته تا یک ماه دیگه نباید نزدیکی داشته باشی من کمی نگرانم چون شنیده بودم این یه جراحی سرپایی مگه طول درمان چقدره؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید