شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درد و سوزش در ناحیه سینه

1. با سلام
    حدود دو ماه هستش که با درد و سوزش در ناحیه سینه چپم و نزدیک ب زیر بغل مواجه شدم وقتی دست میزنم خیلی درد داره و تمام روزای ماه این درد و سوزش وجود داره.سوزش مثه گزیدگی زنبور هستش و ناگهان از همون نقطه درد شروع میشه و گسترش پیدا میکنه و ناگهان هم ناپدید میشه .این درد  نزدیک ب عادت هم شدت پیدا میکنه (خیلی شدید). به دکتر مراجعه کردم که در معاینه گفتن هیچ چیز غیر عادی وجود نداره و برام سونو تجویز کردن ...اگه چیزی نیس پس منشا این درد چیه ؟؟؟ که روز ب روز هم بیشتر میشه .قبلا هر هفته یکبار میگرفت الان هر روز درد میکنه.در ضمن ترشح غیر عادی هم نداره.
    ممنون میشم نظراتتونو در مورد مشکلم ارائه بدین . با تشکر.

2. سلام ایا ناحیه ای که می گوید زخم هم هست یا نه اگرزخم است شکل زخم را بنویسید اگر نیست می تونه یک مشکا عصبی باشه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. kaivan110 نوشته است: سلام ایا ناحیه ای که می گوید زخم هم هست یا نه اگرزخم است شکل زخم را بنویسید اگر نیست می تونه یک مشکا عصبی باشه

نه.. از نظر ظاهری هیچ مشکلی دیده نمیشه.فقط درد و سوزش داره و وقتی به قسمت دردناک دس میزنم یه چیز سفت زیر دستم میاد ک وقتی نشون دکترم دادم گفتن چیزی نیس بافت سینه هستش.

4. سلام دوست عزیز اگر درناحیه که به نظر سفت میاد هیچ التهابی وجود نداره به احتمال خیلی زیاد مربوط به اختلالات هرمونی مثل مصرف مدروکسی پرژسترون ویا امپول پروژسترن ویا داروی از این دسته میباشد یک باره ازمایش از نظر تست هرمونی بدهید و اگر ممکن بود جواب را بنویسید

5. سلام
    با تشکر وسپاس فراوان از راهنمایی های ارزشمند شما.
    حدود سه سال است که با وجود مراجعه مکرر به متخصصین پوست متاسفانه مشکل جوش های وسط قفسه سینه که قارچی هم هستند برطرف نگردیده است. پزشک اول کرمی دست ساز را به همراه صابون خاصی تجویز کردند . شش ماه بعد متخصص دیگری پماد کتوکونازول و همکار دیگری هم شامپو هد اند شولدر و صابون گوگردونیز کپسول فلوکونازول به مدت بیش از یک ماه و آخرین دکتر شامپو زینک و صابون گوگرد و   کوتاه نکردن موی موضع را دستور فرمودند و با اینکه حداقل از دو سال قبل از این شامپو استفاده می کنم  هنوز نتیجه ای نگرفته ام . البته برای مدت کوتاهی گاهی در هوای سرد و یا بخصوص تابستان این حالت بهبود میابد ولی اثر آن به صورت کدر روی پوست می ماند و ناگهان بعد از دو یا سه هفته همراه با خارش شدید عود می کند . در ضمن40 سال سن دارم.  پوست بدنم و بویژه موی سرم خیلی چرب است حداقل یک روز در میان استحمام می کنم. لطفا بفرمایید چه پروسه دیگری را باید انجام دهم تا بهبودی حاصل شود .  . با تشکر

6. با سلام. حدود 5-6 سال قبل از زیر بغلم ( کنار سینه ام) چیزی به شکل غده در اومد من دکتر نرفتم.اون غده بی حرکت بود و تقریبآ 1 هفته بعد ورمش خوابید و شد به اندازه یک جوش که از بیرون معلوم نیست و فقط با لمس کرن مشخص میشه و ثابته تکون نمیخوره من بچه ندارم .شرایط دکتر رفتن ندارم فعلا.همسرم منو میترسونه که تو آینده تبدیل به سرطان میشه.آیا این صحت داره.امکان داره تبدیل به سرطان بشه؟

7. Ida_ نوشته است: با سلام. حدود 5-6 سال قبل از زیر بغلم ( کنار سینه ام) چیزی به شکل غده در اومد من دکتر نرفتم.اون غده بی حرکت بود و تقریبآ 1 هفته بعد ورمش خوابید و شد به اندازه یک جوش که از بیرون معلوم نیست و فقط با لمس کرن مشخص میشه و ثابته تکون نمیخوره من بچه ندارم .شرایط دکتر رفتن ندارم فعلا.همسرم منو میترسونه که تو آینده تبدیل به سرطان میشه.آیا این صحت داره.امکان داره تبدیل به سرطان بشه؟

اگر زیر این جوش توده ای لمس نشه نگران کننده نیست یا اگر دقیقا مثل جوش چرک ا اون تخلیه شده وکوچک شده.وگرنه حضورا توسط پزشک باید معاینه شوید

8. ida خانم اگر اشتباه نکنم در سرطان سینه ابتدا نوک سینه یعنی قسمت هاله سینه سفت میشه احتمالا میتونه یه غده چربی باشه که چیزه مهمی نیست یا جای یک گزیده گی ساده باشه که ابتدا التهاب داشته والان وفقط جای نیش است نگران نباش به این شوخی هسرتون توجه نکنید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید