شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

جدول چینی و جنسیت

1. سلام دوستان خوبم لطفا اگه در مورد جدول چینی تعیین جنسیت اطلاعاتی دارین در اختیار من قرار بدین.... باتشکر

2. MARYAM1391 نوشته است: سلام دوستان خوبم لطفا اگه در مورد جدول چینی تعیین جنسیت اطلاعاتی دارین در اختیار من قرار بدین.... باتشکر

سلام

این جدول چینیه! روش استفاده ش هم در پایین اومده.
    اما دوست من
    در مورد اینکه اعداد این جدول از کجا اومده و چه قدر اعتبار داره نظر خاصی ندارم چون در رفرنس معتبری به این قضیه اشاره نشده و شخص من اصلا این نهضت! رو نمی پسندم. اونچه که در مورد تعیین جنسیت پسر لازم بود رو اینجا گفتم. و اگه تمایل دارین جنسیت دختر باشه بایستی

- دو سه روز قبل از تخمک گذاری نزدیکی داشته باشین.
    - دخول عمیق نباشه.
    - محیط واژن اسیدی باشه. البته من توصیه نمی کنم واژن رو با آب و سرکه شستشو بدین چون این محلول به نوعی اسپرم کش ضعیف خواهد بود. همون اسیدی بودن واژن کفایت می کنه.
    - قبل از اینکه به ارگاسم برسین منی رو در واژن تخلیه کنین.
    - هر چه تعداد اسپرم های متحرک سریع و رو به جلوی همسرتون کمتر باشه احتمال دختر شدن بیشتره.
    - IVF به عنوان یه روش آزمایشگاهی در تعیین جنسیت روش خوبیه.

جدول تعیین جنسیت چینی!

سن مادر در زمان لقاح به میلادی                                                                                                                                           زمان لقاح  
    45  44  43  42  41  40  39  38  37  36  35  34  33  32  31  30  29  28  27  26  25  24  23  22  21  20  19  18
    o    x    x    o    x    o    x    o    x    o    x    x    o    x    x    x    o    x    o    x    o    x    x    o    x    o    x    o      یازدهم دی تا یازدهم بهمن
    x    x    o    x    o    x    o    x    o    x    x    o    x    o    o    o    x    o    x    o    x    o    x    x    o    x    o    x      دوازدهم بهمن تا دهم اسفند
    x    o    x    o    x    o    x    o    x    x    o    x    x    x    x    o    o    x    o    x    x    x    o    x    o    o    x    o      یازدهم اسفند تا یازدهم فروردین
    o    x    o    x    o    x    x    x    x    o    x    o    x    o    o    o    o    o    x    o    o    x    x    o    o    x    o    x      دوازدهم فروردین تا دهم اردیبهشت
    o    x    x    o    x    o    x    x    o    x    o    o    o    o    o    o    x    o    o    o    o    o    x    x    o    x    o    x      یازدهم اردیبهشت تا نهم خرداد
    o    x    o    x    o    x    o    o    x    o    o    o    o    o    o    o    x    o    o    x    x    x    o    o    o    x    x    x      دهم خرداد تا نهم تیر
    x    o    x    o    x    x    o    x    o    o    o    o    o    o    o    o    x    x    x    o    o    x    x    o    o    x    x    x      دهم تیر تا نهم مرداد
    o    x    o    x    x    o    x    o    x    o    x    o    x    o    o    o    x    x    x    x    x    o    o    x    o    x    x    x      دهم مرداد تا نهم شهریور
    x    o    x    x    o    x    o    x    o    x    o    o    o    o    o    o    x    x    x    o    x    o    x    o    o    x    x    x      دهم شهریور تا هشتم مهر
    o    x    x    o    x    o    x    o    x    x    o    o    o    o    o    o    o    x    x    o    x    o    x    o    o    o    x    x      نهم مهر تا نهم ابان
    x    o    x    x    o    x    o    x    o    x    x    x    o    o    o    x    o    o    o    o    x    o    x    o    o    x    o    x      دهم ابان تا نهم اذر
    x    o    x    o    x    o    o    o    x    x    x    x    x    x    x    x    o    o    x    o    x    o    o    o    o    x    o    x      دهم اذر تا دهم دی

در این جدول حرف (o) نشان دهنده دختر و حرف (x) نشان دهنده پسر است .

روش استفاده :

شما با توجه به سن مادر در زمانی که تصمیم به بارداری میگیرید میتوانید زمان لقاح خود را تنظیم کنید .

بطور مثال اگر مادری 25 ساله تصمیم بگیرد تا نوزاد دختر داشته باشد در تاریخهای 11 دی تا 11 بهمن و 12 فروردین تا 9 خرداد و 10 تیر تا 9 مرداد اگر نزدیکی داشته باشد و باردار شود نوزاد او دختر میشود . در خارج از این تاریخها اگر حامله شود نوزاد پسر است.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  3. حالا این جدول واقعی هستش یا احتمالی؟

چند در صد درسته؟

4. salar2013 نوشته است: حالا این جدول واقعی هستش یا احتمالی؟

چند در صد درسته؟

سلام

همین چند خط بالاتر نوشتم که رفرنس معتبری در این مورد ندیدم و شخص من این ماجرا رو نمی پسنده؛ کما اینکه دکتر رهام هم به این داستان اعتقادی ندارن.
    اگه قرار بود این جدول جنسیت رو تعیین کنه که مطالعات در مورد این قضیه هم چنان ادامه نداشت.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. donyyaa

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ببخشید پس چرا من تو سایت دیگه این جدول رو دیدم ، بعضی قسمتهاش فرق داره!!! از کجا بفهمم کدو درسته.  خودتوناین وبلاگ رو چک کنید لطفا؟؟http://kidi.persianblog.ir/post/3

6. donyyaa نوشته است: ببخشید پس چرا من تو سایت دیگه این جدول رو دیدم ، بعضی قسمتهاش فرق داره!!! از کجا بفهمم کدو درسته.  خودتوناین وبلاگ رو چک کنید لطفا؟؟http://kidi.persianblog.ir/post/3

سلام

دوست خوبم، من این جدولو از یه سایتی برداشتم که فراموش کردم رفرنس بدم.
    احتمالا موقع کپی کردن چون ادیتور سایت Direction نداره بر عکس پیست شده شما از اون طرف چک کنید یعنی سن 18 تا 45 رو از راست به چپ ببینید شاید درست باشه.
    خلاصه زیاد فرقی نمیکنه و به نظر من چیزی که بیس علمی نداره و تحقیقی روش انجام نشده ارزش وقت گذاشتن نداره. میخواین من خودم قطرای جدولو عوض کنم و یه جدول تعیین جنسیت ایرونی بدم خدمتتون! :دی

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید