شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

اثر کپسول داکسی سایکلین روی آمایش اسپرم

1. با سلام آیا مصرف روزی 2 عدد کپسول داکسی سایکلین روی نتیجه آزمایش اسپرم اثر دارد؟ دکتر برای همسرم آزمایش اسپرم نوشته و چون من از ترشحات قهوه ای شکایت داشتم کپسول داکسی سایکلین برامون نوشت روی 2 تا من و2 تا آقا مون آیا باید صبر کنیم کپسولها تمام شود بعد 3 شب نزدیکی نباشد بعد بره آزمایش یا نه میتوان در زمان مصرف کپسول هم بره البته هنوز 2 یا 3 عدد کپسول خورده وامروز روز سومی هست که انزال صورت نگرفته وفردا صبح برای آزمایش اقدام میکنیم لطفا راهنمایی نمائید. در ضمن برای آزمایش اسپرم دخول هم مهم است چون من پریود هستم امروز روز 4 پریودی هست وهمسرم روز اول پریودی من ارضا شده ومایع منی خارج شده با این حال میتواند آزمایش برود.

2. azxcv نوشته است: با سلام آیا مصرف روزی 2 عدد کپسول <a>داکسی سایکلین</a> روی نتیجه آزمایش اسپرم اثر دارد؟ دکتر برای همسرم آزمایش اسپرم نوشته و چون من از ترشحات قهوه ای شکایت داشتم کپسول <a>داکسی سایکلین</a> برامون نوشت روی 2 تا من و2 تا آقا مون آیا باید صبر کنیم کپسولها تمام شود بعد 3 شب نزدیکی نباشد بعد بره آزمایش یا نه میتوان در زمان مصرف کپسول هم بره البته هنوز 2 یا 3 عدد کپسول خورده وامروز روز سومی هست که انزال صورت نگرفته وفردا صبح برای آزمایش اقدام میکنیم لطفا راهنمایی نمائید. در ضمن برای آزمایش اسپرم دخول هم مهم است چون من پریود هستم امروز روز 4 پریودی هست وهمسرم روز اول پریودی من ارضا شده ومایع منی خارج شده با این حال میتواند آزمایش برود.

سلام

عارضه ی خاصی مبنی بر تاثیر منفی داکسی سیکلین بر اسپرم گزارش نشده.
    در حالت ایده آل برای دادن آز اسپرم 2 - 3 روز قبل، انزال نباید صورت بگیره اما زیاد خودتون رو درگیر این مسئله نکنین فرضا ممکنه آقا شب قبلش محتلم بشن!
    اما اگه از من می پرسین من می گم نمونه در آزمایشگاه جمع آوری بشه بهتره چون در صورتی که قرار باشه بعد از نزدیکی نمونه جمع آوری بشه بایستی کمتر از 15 - 20 دقیقه به آزمایشگاه برسه تا فاکتورهای اسپرم کاهش پیدا نکنه.
    در صورت نزدیکی برای جمع آوری نمونه، دخول لازم نیست! از لوبریکانت هم استفاده نشه.
    ظرف نمونه رو قبلا از آزمایشگاه تهیه کنین.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید