شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

قرص سیتالوپرام و چند مشکل لطفا راهنمائی کنید

1. سلام
    لطفا راهنمائی کنید
    حدودا یک هفته ای از سیتالوپرام استفاده کردم اما احساس میکنم که کمی مشکل معده و ببخشید همچنین یبوست چون چند روز است دستشوئی نرفتم و خستگی و کمی هم چاق شده ام که با خوردن این قرص احساس میکنم این مشکل بوجود آمده است
    چون در یه سایتی هم همین عوارض را نوشته بودن حالا با این حال ادامه بدهم مصرف این قرص را ؟ یا دیگه استفاده نکنم
    البته بعضی ها گفتن که این مشکلا برای چند روز اول است و بعدش این مشکل حل میشود حالا لطفا شما هم راهنمائی کنید
    و دکتر روان پزشک این قرص را داده بود
    ممنون
    خداحافظ

2. shahab7 نوشته است: سلام
    لطفا راهنمائی کنید
    حدودا یک هفته ای از <a>سیتالوپرام</a> استفاده کردم اما احساس میکنم که کمی مشکل معده و ببخشید همچنین یبوست چون چند روز است دستشوئی نرفتم و خستگی و کمی هم چاق شده ام که با خوردن این قرص احساس میکنم این مشکل بوجود آمده است
    چون در یه سایتی هم همین عوارض را نوشته بودن حالا با این حال ادامه بدهم مصرف این قرص را ؟ یا دیگه استفاده نکنم
    البته بعضی ها گفتن که این مشکلا برای چند روز اول است و بعدش این مشکل حل میشود حالا لطفا شما هم راهنمائی کنید
    و دکتر روان پزشک این قرص را داده بود
    ممنون
    خداحافظ

سلام
    دوست عزیز من خودم چند ماه متوالی از این دارو استفاده کردم و این عوارض رو بصورت خفیف داشتم ولی قطع نکردم چون هر دارویی عارضه میده...
    اما اینجا هیچ کس نمیتونه ب شما بگه  ک مصرف رو ادامه بدید یا قطع کنید.
    بهتره با پزشکی ک براتون تجویز کرده مشورت کنید.

3. سلام
    ممنون
    البته این دکتر دیر نوبت میدهد و کلا میخواستم کسانی که استفاده کردن هم نظر بدهند
    میشود لطف کنید و بگید آیا برای شما تاثیر داشت این دارو ؟ چون مشکل خجالتی بودن و ترس
    از اجتماع داشتم که دکتر این قرص را بهم داد و میخواهم بدانم چقدر تاثیر دارد
    و یه خورده احساس میکنم عوارض این قرص برای من زیاده و بعضی مواقع خیلی بدن را گیج میکند

4. shahab7 نوشته است: سلام
    ممنون
    البته این دکتر دیر نوبت میدهد و کلا میخواستم کسانی که استفاده کردن هم نظر بدهند
    میشود لطف کنید و بگید آیا برای شما تاثیر داشت این دارو ؟ چون مشکل خجالتی بودن و ترس
    از اجتماع داشتم که دکتر این قرص را بهم داد و میخواهم بدانم چقدر تاثیر دارد
    و یه خورده احساس میکنم عوارض این قرص برای من زیاده و بعضی مواقع خیلی بدن را گیج میکند

دوست عزیز هر دارویی عارضه داره چون شیمیایه...
    در بعضی اشخاص کم عارضه میده در بعضی دیگه در حدیه ک فرد مجبور میشه متوقف کنه.
    من چندین ماه به خاطر ضعف اعصاب سیتالوپرام و نورتریپتیلین استفاده کردم ..تاثیر داشت شکر خدا خیلی خیلی بهتر شدم فقط کمی ساعات خوابم رفته بود بالا.ارامش خوبی بهم دست داده بود.شاید ب بدن شما نمیسازه ... اگه فک میکنید خیلی اذیت میشید و دکترتون وقت نمیده با یه پزشک دیگه مشورت کنید یا با پزشک خودتون تلفنی صحبت کنید
    ولی در کل تو بروشور این دارو بی حالی و خواب الودگی سستی رو از عوارض این دارو نوشته.
    شاد باشین و سلامت

5. سلام دوست عزیز منم از این دارو خوردم ولی عوارض شما رو تداشتم  به همین دلیلی که شما هم میخورین اتفاقا دکتر بهم داد
    ولی دیگه نمی خورم چون این مشکل با دارو حل نمیشه
    می تونید ورزش کنید مایعات و سبزیجات بیشتر مصرف کنید تا یبئست اذیتتون نکنه .
    موفق باشین

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید