شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پوست اضافه روی آلت و ختنه

1. با سلام و خسته نباشید
    من 25ساله هستم و درکودکی بدازعمل ختنه در ناحیه ختنه زیرآلتم یک مقدارکمی پوست اضافه هست که در روابط جنسی با نامزدم برای من مشکل ساز شده و باعث سردی وی میشود.خواهشمندم راه حل برداشتن آن را برای من توضیح دهید.به دلیل اینکه بنده شاغل هستم و این مطلب را نمیتوانم جایی بازگو کنم سریع ترین راه را معرفی کنید.به نظر شما چقدر طول میکشد که این مشکل برطرف شود درضمن اگر میشود دکتر مرد معرفی کنید / متشکرم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. دوست عزیز
    اینجا همه فقط راهنمایی می کنن
    اینکه شما می خواین راه برداشتن اون پوست اضافی و البته مدت زمان برطرف شدن این مشکل رو بدونین فکر نمی کنم کسی بتونه به شما پاسخ قطعی بده، جز پزشک مجربی که شما رو معاینه می کنه و از نزدیک با مشکل شما مواجه می شه
    بهتره به اورولوژیست مواجعه کنید. شاید به هر دلیلی برداشتن اون پوست اضافه احتمال وجود هر مشکلی رو برای شما به همراه داشته باشه و شاید هم بدون دردسر با یه جراحی سرپایی ازش راحت بشین. بهترین مشاوره رو اورولوژیست می تونه در اختیار شما قرار بده

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید