شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

موی زائد روی صورت شکم و بین پاها ......

1. newdream

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من 3 سال هست که روی صورت و شکم و سینه و بین پاهام  تعداد زیادی موی زائد رشد کرده..من 6 سال پیش ازمایش هورمون دادم و مشکلی نبوده...اگر موهای زائد من ژنتیکی باشه ایا تنها راه درمان لیزر هست ؟ درمان دارویی ندارد؟
    من برای درمان به چه متخصصی باید رجوع کنم؟

2. متخصص پوست
    بهتره کجددا آزمایش بدید
    شاید به قول شما ارثی باشه که باید دید توی نزدیکانتون هم اینجوری هست؟
    بهترین روش هم خودتون گفتید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. newdream نوشته است: سلام من 3 سال هست که روی صورت و شکم و سینه و بین پاهام  تعداد زیادی موی زائد رشد کرده..من 6 سال پیش ازمایش هورمون دادم و مشکلی نبوده...اگر موهای زائد من ژنتیکی باشه ایا تنها راه درمان لیزر هست ؟ درمان دارویی ندارد؟
    من برای درمان به چه متخصصی باید رجوع کنم؟

سلام
    شما میفرمایین که 3 سال هست که این مشکل رو دارین و از طرفی 6 سال پیش ازمایش هورمون دادین
    یعنی قبل از مشکلتون بوده این ازمایش
    در صورتیکه بدن انسان کاملا در حال تغییر هست از جمله تغییرات هورمونی
    بهتون پیشنهاد میکنم با متخصص غدد داخلی حتما مشورت داشته باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. موهای زاید بیشتر ارثی لیزر ممکن پوست دچار لکه کنه که از مو بدتر پس به عنوان آخرین راه امتحان کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. سلام من موهای زائد روی صورتم خیلی زیاد شدن  که روی شکم و سینه هم دارم

رفتم ازمایش هورمونی دادم مشکلی نبود

ولی دکتر برام 42 تا قرص ضد بارداری  روزی 1 و اسپیرونولاکتون  روزی 2تا

وگفتن بعد 10 روز ازمایش خون بدم ولی می ترسم این قرص ها رو بخورم  میدونم عوارض بدی دارن

به نظر شما بخورم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تو سایت هم چیزایی بود خوندم ولی جواب خودم و نگرفتم

6. qaribetanha نوشته است: سلام من موهای زائد روی صورتم خیلی زیاد شدن  که روی شکم و سینه هم دارم

رفتم ازمایش هورمونی دادم مشکلی نبود

ولی دکتر برام 42 تا قرص ضد بارداری  روزی 1 و <a>اسپیرونولاکتون</a>  روزی 2تا

وگفتن بعد 10 روز ازمایش خون بدم ولی می ترسم این قرص ها رو بخورم  میدونم عوارض بدی دارن

به نظر شما بخورم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تو سایت هم چیزایی بود خوندم ولی جواب خودم و نگرفتم

سلام

شما دچار هیرسوتیسم (پرمویی) هستین و احتمالا کیست تخمدان داشته باشید. دارو ها رو مصرف کنید تا اوضاع بهتر بشه.
    عارضه ی وحشتناک و خاصی ندارن که شما نگران باشی.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید