شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

امپول کوریومون 5000

1. سلام
    من این ماه روز 14 عادت دو عدد امپول کوریومون 5000 با تجویز پزشکم تزریق کردم.
    میخواستم بدونم ایا این امپول باعث کاذب شدن تست بتا میشه؟
    و تا چه مدت در خون و ادرار باقی میمونه؟
    سپاس

2. با سلام من از روز سوم پریود روزی 2 عدد قرص لتروزول خوردم و روز 11 پریودم دکتر سون کرد گفت تخمک خیلی خوب دارم وبرایم دو عدد آمپول کوریومون داد که همان شب بزنم واز فردا شبش هر شب نزدیکی کنم من آمپول را در تاریخ 5/7/91 ساعت 12 شب زدم و جمعه ساعت سه ونیم صبح به علت نبود همسرم نزدیکی کردم وجمعه شب دوباره ساعت 12 نزدیکی داشتم وشنبه شب ساعت 12 نزدیکی داشتم که در نزدیکی دیشب همراه با خون در مایع منی خارج شده از واژن بود . آیا احتمال بارداری در این ماه وجود دارد؟ همسرم وقتی آلتش را داخل می کند احساس میکنم به تخمداهایم میخورد ودرد می گیرد آیا این خون مربوط به تخمدان می تواند باشد؟ کی میتوانم بفهمم حامله هستم؟ از وقتی آمپول زدم خشکی واژنم زیادتر شده ودی ارضا میشوم ؟ در کل خیلی میل جنسی ندارم چه کار باید بکنم؟ تخکمک گذاری کی انجام شده ؟ من زمانی که همسرم مایع منی را داخل واژنم خالی میکند نمی فهمم آیا این نفهمیدن ریختن مایع منی تاثیری روی حاملگی دارد؟

3. azxcv نوشته است: با سلام من از روز سوم پریود روزی 2 عدد قرص <a>لتروزول</a> خوردم و روز 11 پریودم دکتر سون کرد گفت تخمک خیلی خوب دارم وبرایم دو عدد آمپول کوریومون داد که همان شب بزنم واز فردا شبش هر شب نزدیکی کنم من آمپول را در تاریخ 5/7/91 ساعت 12 شب زدم و جمعه ساعت سه ونیم صبح به علت نبود همسرم نزدیکی کردم وجمعه شب دوباره ساعت 12 نزدیکی داشتم وشنبه شب ساعت 12 نزدیکی داشتم که در نزدیکی دیشب همراه با خون در مایع منی خارج شده از واژن بود . آیا احتمال بارداری در این ماه وجود دارد؟ همسرم وقتی آلتش را داخل می کند احساس میکنم به تخمداهایم میخورد ودرد می گیرد آیا این خون مربوط به تخمدان می تواند باشد؟ کی میتوانم بفهمم حامله هستم؟ از وقتی آمپول زدم خشکی واژنم زیادتر شده ودی ارضا میشوم ؟ در کل خیلی میل جنسی ندارم چه کار باید بکنم؟ تخکمک گذاری کی انجام شده ؟ من زمانی که همسرم مایع منی را داخل واژنم خالی میکند نمی فهمم آیا این نفهمیدن ریختن مایع منی تاثیری روی حاملگی دارد؟

سلام

بالاخره تونستم شما رو با پزشک آشتی بدم! و از استفاده ی پودر لقاح!! منصرف تون کنم.   

1. خب اول در مورد اون خونی که دیدین باید بگم، از اونجایی که واژنتون خشکه و دخول زیاد انجام شده بنابراین خون دیده شده با این داستان نمیتونه بی ارتباط باشه.
    2. در مورد بارداری هم که پزشکتون داروهای محرک تخمک گذاری تجویز کردن و نزدیکی هم که داشتین بنابراین احتمال بارداری وجود داره ولی بهتره که نزدیکی ها شب در میان باشه تا اسپرم ها به حالت ایده آل خودشون برسن. هر چند که اسپرموگرام همسرتون نرمال بود اما باز هم نزدیکی با فاصله ی بیشتری انجام بشه بهتره.
    3. آلت همسرتون به تخمدان ها نمیخوره!! اما احتمالا طول کانال واژن شما کمه و آلت ایشون به سرویکس رحم شما برخورد میکنه و بهتون فشار میاد. ترجیحا دخول آلت رو کمتر کنین یا پوزیشنی انتخاب کنین که طول کمتری از آلت وارد واژن بشه.
    4. برای پی بردن به اینکه بارداری صورت گرفته یا نه یه هفته بعد از آخرین نزدیکی تون تست بتا بدین یا سه هفته بعد بی بی چک رو استفاده کنین.
    5. واژن شما از قبل هم خشک بود و خدمتتون عرض کردم که مشکل از غدد بارتولن واژنه اما من میگم یه تست پرولاکتین هم بدین. در مواردی که این هورمون بالا باشه واژن خشک میشه.  
    6. برای مشکل ارضا شدن تون من احتمال خیلی زیادی رو میدم که به خاطر همین خشک بودن واژن باشه و بهتره که با پزشکتون صحبت کنین و این مورد رو هم بگین.
    7. با تزریق آمپول تخمک گذاری صورت می گیره.  
    8. مهم نیست که متوجه تخلیه منی میشین یا نه! شما منی رو در واژن تخلیه کنین و یه متکی زیر باسنتون قرار بدین بقیه ش حله.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  4. با سلام تزریق آمپول کوریومون روش خاصی داره یا هرکسی که بلده آمپول بزنه تزریق کنه درسته چون من بیمارستان نرفتم ودر منزل همسرم دوتا آمپول را با یک سرنگ کشیده وتزریق کرد. ولی در بروشور داخل جعبه آمپول نوشته بود در محلهای پزشکی تحت مراقبت تزریق شود ؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید