شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

وضعیت بکارت در رابطه

1. سلام
    یکی از دوستان بر اثر رابطه ای که با شریک جنسیش داشته احساس میکنه پردشو از دست داده
    این نزدیکی طوری بوده که فقط قسمت سر آلت وارد واژن شده و در همون موقع مقداری سوزش (البته بدون درد) هم داشته ولی 2-3 دقیقه بعد خونریزی دیده شده!
    3-4 روز قبل از این رابطه هم زمان پریودش به پایان رسیده بوده

آیا احتمال پارگی پرده بکارت وجود داره ؟
    لطفا دوستان راهنمایی کنن
    ممنون

2. Irani نوشته است: سلام
    یکی از دوستان بر اثر رابطه ای که با شریک جنسیش داشته احساس میکنه پردشو از دست داده
    این نزدیکی طوری بوده که فقط قسمت سر آلت وارد واژن شده و در همون موقع مقداری سوزش (البته بدون درد) هم داشته ولی 2-3 دقیقه بعد خونریزی دیده شده!

لطفا دوستان راهنمایی کنن
    ممنون

سلام

تاپیک مخصوص سوال شما وجود داشت ای کاش سوالتونو اونجا مطرح می کردین.
    به هر حال ....
    دخول آلت (حتی در حد نوک آلت) میتونه به بکارت آسیب برسونه و اونو ازاله کنه.
    برای تشخیص قطعی باید به پزشک مراجعه کنن.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  3. Irani نوشته است: سلام

لطفا دوستان راهنمایی کنن
    ممنون

سلام
    ضمن تایید نظرات دوست عزیزم که در بالا گفتن
    باید به این نکته اشاره کنم که بانوان در هنگام ازاله شدن یا همون از دست دادن پرده بکارت معمولا حالات درونی خیلی خاصی بهشون دست میده که در این مورد بهترین کسی که میتونه نظر بده راجع به بکارتش طبیعتا خود اون شخص هستش
    اما در نحایط باز هم نمیتونه به صورت قطعی و واضح اظهار نظر کنه

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. ممنون از مشاوره دوستان
    میخواستم بدونم در صورتیکه بکارت این دوستمون از بین رفته باشه برای عمل ترمیم باید چه کاری انجام بده و هزینه عمل حدودا چقدر میشه ؟
    لطفا در این رابطه توضیح بدید
    ممنون میشم

5. Irani نوشته است: ممنون از مشاوره دوستان
    میخواستم بدونم در صورتیکه بکارت این دوستمون از بین رفته باشه برای عمل ترمیم باید چه کاری انجام بده و هزینه عمل حدودا چقدر میشه ؟
    لطفا در این رابطه توضیح بدید
    ممنون میشم

سلام دوست گرامی
    در ابتدا امیدوارم بکارت ایشون از بین نرفته باشه
    اما در مورد عمل ترمیم باید خدمتتون عرض کنم حتی اگر عمل کنن باز هم در معاینات مشخصه که فرد بکارتش رو عمل کرده
    یعنی کسی که معاینه می کنه متوجه ازاله و عمل بکارت می شه

موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. TARARA

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوست عزیز ازاینکه دوستتون شما را داره و به شما اعتماد کرده خوشحالم بهتر در ابتدا مواظب دوستتون باشید چون این روز ها درد آورترین روزهای زندگیش محسوب میشه همچنین بهتر به پزشک متخصص مراجعه کنید تا مطمعن شویدچه بلایی سر دوستتون آمده ولی با توضیحات شما ممکنه پرده پاره شده باشه ولی من مطالعه کردم که ممکنه با آسیب جزیی به پرده باز هم در رابطه های بعدی خونریزی دیده شود و به نظر من هیچ حالت خاصی در صورت پارگی پرده به دختر دست نمیده ولی من از صمیم قلبم دعا میکنم متخصص سلامت بکارت را برای دوستتون تشخیص بدن آمین

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید