شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ادرار همراه با خون در عادت ماهیانه

1. mishijan

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام و وقت بخیر

جناب آقای دکتر ممنون میشم شما هم پاسخ سوال منو بدین .

علت اینکه گاهی ، در هنگام عادت ماهیانه ادرار همراه با خون هست،چیست؟ آیا این مساله طبیعی هست؟ این موضوع چند مرتبه ای برای من پیش اومده بعلاوه اینکه صحت و سلامت پرده بکارتم توسط پزشک متخصص تایید شده و احتمال افضاء بودن منتفی است،آیا این مساله خطرناکه و لازمه به پزشک مراجعه کنم؟

از لطفتون سپاس گذارم.

2. mishijan نوشته است: با سلام و وقت بخیر

جناب آقای دکتر ممنون میشم شما هم پاسخ سوال منو بدین .

علت اینکه گاهی ، در هنگام عادت ماهیانه ادرار همراه با خون هست،چیست؟ آیا این مساله طبیعی هست؟ این موضوع چند مرتبه ای برای من پیش اومده بعلاوه اینکه صحت و سلامت پرده بکارتم توسط پزشک متخصص تایید شده و احتمال افضاء بودن منتفی است،آیا این مساله خطرناکه و لازمه به پزشک مراجعه کنم؟

از لطفتون سپاس گذارم.

با سلام
    دوست عزیز،فکر کنم پاسخ سئوالتون در خوده سئوال مستتره!احتمالاً در اثر خونریزی در زمان پریودی، و از طرفی نزدیک بودن مجرا به دهانه واژن،هنگام ادرار کردن خون پریودی با ادرار تلفیق میشه و شما فکر میکنید در ادرارتون خون وجود داره!اما اگر واقعاً متوجه میشین که تو ادرارتون خونه که من بعید میدونم!! (چون بنا به گفته خودتون ،فقط در این دوران این موضوع اتقاف میفته!!)بهتره که به یک متخصص اورلوژی مراجعه کنید!چک کردن کلیه و مجاری ادرار بد نیست!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید