شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

با این شرایط آیا من حامله هستم؟

1. سلام. ممنون از زحماتتون
    من 25 سال دارم, پریود های نا منظم دارم. ( در واقع هر دوره حدود 40 تا 45 روز طول میکشه).  حدود 40 روز پیش (حدود 8 روز بعد از پریودم)نزدیکی داشتم با نامزدم, دخول صورت نگرفت اما پیشاب با آلت من کاملا تماس پیدا کرد. بعد از 12 روز از بیبی چک استفاده کردم که جواب منفی بود. و دوباره بعد از 25 روز تست کردم منفی بود. 2 شیشه عرق رازیانه خوردم بعد از یک هفته پریود شدم و 5 روز قبل دوباره با بیبی چک تست کردم جواب منفی بود. یک علامت هایی رو حس میکنم در خودم  مثل زیاد شدن بزاق دهان که نمیدونم در اثر تلقین هست یا واقعا وجود داره. لطفا به من بگین چند درصد احتمال داره که من حامله باشم؟ خواهش میکنم
    با تشکر.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. parizadjoon نوشته است: سلام. ممنون از زحماتتون
    من 25 سال دارم, پریود های نا منظم دارم. ( در واقع هر دوره حدود 40 تا 45 روز طول میکشه).  حدود 40 روز پیش (حدود 8 روز بعد از پریودم)نزدیکی داشتم با نامزدم, دخول صورت نگرفت اما پیشاب با آلت من کاملا تماس پیدا کرد. بعد از 12 روز از بیبی چک استفاده کردم که جواب منفی بود. و دوباره بعد از 25 روز تست کردم منفی بود. 2 شیشه عرق رازیانه خوردم بعد از یک هفته پریود شدم و 5 روز قبل دوباره با بیبی چک تست کردم جواب منفی بود. یک علامت هایی رو حس میکنم در خودم  مثل زیاد شدن بزاق دهان که نمیدونم در اثر تلقین هست یا واقعا وجود داره. لطفا به من بگین چند درصد احتمال داره که من حامله باشم؟ خواهش میکنم
    با تشکر.

سلام.
    با این شرایط اصلآ احتمال بارداری وجود نداره

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. با سلام خدمت شما

دوست عزیز ،باید بگم بهتر بود سوالتون رو در قسمتی که برای این سوال ها اختصاص داده شده مطرح می کردین
    چون در این قسمت توضیح داده شده که  :
    20 - اگر بعد از یک رابطه جنسی در هر زمانی، زن پریود شود (خونریزی همانند دوره های قبلی در وی رخ دهد) به معنی عدم بارداری است.     

بنابراین میتونید بدون نگرانی ترشح بزاق رو فراموش کنید و بارداری رو منتفی بدونید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. امکان نداره حامله باشی.چرا بی خود به خودت فشار روانی واردمیکنی عزیزم؟ اما در مورد پریودت حتمآ برو یه متخصص چون باید دلیل این پریود های نا منظم مشخص بشه...موفق باشی

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. ممنون از جوابتون. من به تازگی عضو شدم و با فضای سایت آشنا نیستم معذرت میخواهم. و البته من چند بار در همین سایت دیدم که نوشته بودن در حالت بارداری هم ممکنه پریود اتفاق بیفته و من برای همین شک کردم ! علی الخصوص که من با خوردن عرق رازیانه که قاعده آوره پریود شدم.و اینکه به احتمال زیاد پیشاب حاوی اسپرم بود چون قبلش منی خارج شده بود و شست و شو هم صورت نگرفته بودو کاملا با واژن تماس داشت.کمی دل درد کمر درد و زیاد شدن ترشحات و حرارت بدنم و حساسیت به بوی غذا(صرفا حساسیت و نه تمایل یا تنفر) نگرانم کرده... باز هم ممنون از راهنماییهاتون.

6. parizadjoon نوشته است: ممنون از جوابتون. من به تازگی عضو شدم و با فضای سایت آشنا نیستم معذرت میخواهم. و البته من چند بار در همین سایت دیدم که نوشته بودن در حالت بارداری هم ممکنه پریود اتفاق بیفته و من برای همین شک کردم ! علی الخصوص که من با خوردن عرق رازیانه که قاعده آوره پریود شدم.و اینکه به احتمال زیاد پیشاب حاوی اسپرم بود چون قبلش منی خارج شده بود و شست و شو هم صورت نگرفته بودو کاملا با واژن تماس داشت.کمی دل درد کمر درد و زیاد شدن ترشحات و حرارت بدنم و حساسیت به بوی غذا(صرفا حساسیت و نه تمایل یا تنفر) نگرانم کرده... باز هم ممنون از راهنماییهاتون.

دوست گلم

خونریزی اگر در زمان بارداری اتفاق بیفته شباهتی به خونریزی پریود نداره
    در  جمله ای هم که نوشتم اومده بود که خونریزی شبیه دوره های قبل. اگر خونریزی شبیه دوره های قبل باشه 100% منتفیه
    اما اگر خیلی شک دارین بهترین کار دادن آزمایش بارداری ه
    اینطوری خیالتون راحت می شه و  با از بین رفتن استرستون پریودتون به حالت عادی برمی گرده انشالله
    ممکنه حالاتی که دارین تلقینی باشه
    نگران نباشید

موفق باشین

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید