شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

دون دون شدن صورت

1. با سلام و عرض خسته نباشید به خاطر فروم بسیار خوبی که دارید
    من جوانی 20 ساله هستم که از سن 11 سالگی شروع به زدن جوش کردم
    من تا به حال بیشتر عکس های جوش در سایت های خارجی و داخلی و حتی جوش های دوستانم را دیده ام ولی جوش های من شبیه هیچ کدام از این نوع جوش ها نیست
    بیشتر شبیه برامدگی خیلی کوچکی میماند که هیچ سری هم برای تخلیه شدن ندارد
    و تمام صورت من پوشانده است طوری که یک جای صاف مشاهده نمی شود و بسیار ریز ریز در کنار هم در می ایند و در تمام صورت و گردن و روی بازو ها و پشت من مشاهده میشوند
    و بعضی وقتها که جوشها رو بازو یا گردن و پشت را میکنم یا بر اثر خارش کنده میشوند
    دانه های سفت زرد رنگی دقیقا مثل دانه نمک تنها به رنگ زرد بیرون می اید

من تا این سن به بیش از 10 ها دکتر مراجعه کرده ام اما هیچ کدام نتوانستند این جوش ها را حتی کمی بهتر کنند من
    قرصهای - منو ساکلین ، داکسی ساکلین، اریترومایسن و محلول هایی مثل ازیترومایسن و کلیندامایسین و ترتینیون و انواع صابون های نو باکتر و گوگرد و جوانه گندم و گیاهی را مصرف کرده ام
    اما هیچ کدام جواب نداده است و حتی مقدار هم بهبود نداشته ام
    تا جایی که همه به داکوتان رو اورده اند که من به خاطر عوارض ان مصرف نکردم

در ضمن تنها مشکل من غلیظ بودن خون میباشد که البته مقدار ان بسیار کم است و من سعی میکنم با اهدا خون ان را برطرف کنم

حالا به نظر شما ایا میشود که اینها اصلا جوش نباشند یا به خاطر مشکلات پوستی نباشد و به خاطر خوب کار نکردن یکی از اعضای بدن باشد چون اگر جوش بود با این همه دارو باید کمی تغییر میکرد یا اصلا بدتر میشد اما این جوشها هیچ تغییری نمیکنند
    راه حل شما چیست؟

2. amiramir0000 نوشته است: با سلام و عرض خسته نباشید به خاطر فروم بسیار خوبی که دارید
    من تا به حال بیشتر عکس های جوش در سایت های خارجی و داخلی و حتی جوش های دوستانم را دیده ام ولی جوش های من شبیه هیچ کدام از این نوع جوش ها نیست
    و تمام صورت من پوشانده است طوری که یک جای صاف مشاهده نمی شود و بسیار ریز ریز در کنار هم در می ایند و در تمام صورت و گردن و روی بازو ها و پشت من مشاهده میشوند

من تا این سن به بیش از 10 ها دکتر مراجعه کرده ام اما هیچ کدام نتوانستند این جوش ها را حتی کمی بهتر کنند من
    قرصهای - منو ساکلین ، داکسی ساکلین، اریترومایسن و محلول هایی مثل ازیترومایسن و کلیندامایسین و ترتینیون و انواع صابون های نو باکتر و گوگرد و جوانه گندم و گیاهی را مصرف کرده ام
    تا جایی که همه به <a>داکوتان</a> رو اورده اند که من به خاطر عوارض ان مصرف نکردم

در ضمن تنها مشکل من غلیظ بودن خون میباشد که البته مقدار ان بسیار کم است و من سعی میکنم با اهدا خون ان را برطرف کنم

حالا به نظر شما ایا میشود که اینها اصلا جوش نباشند یا به خاطر مشکلات پوستی نباشد و به خاطر خوب کار نکردن یکی از اعضای بدن باشد چون اگر جوش بود با این همه دارو باید کمی تغییر میکرد یا اصلا بدتر میشد اما این جوشها هیچ تغییری نمیکنند
    راه حل شما چیست؟

با سلام دوست گرامی،
    در وهله اول با اینهمه دارویی که مصرف کردید باید به کبدتون رسیدگی کنید!سعی کنید مصرف دارو رو کم کنید!اهدای خون حتماً در کم شدنه غلظت خون و تصیفه اون تاثیر داره انجامش بدید!اما احتمال بعدی این میتونه باشه که شاید چربی خونتون بالاست!اونم با آزمایش خون مشخص و درمان میشه!و بعدیش اینه که آیا مشکلی در دستگاه ادراری ندارید؟؟ شاید کلیه هاتون دچار نقص هستن که این موادرو دفع نمیکنن!در هرحال چندچیز رو چک کنید:
    1- میزان چربی خون!(بنا به تجربه اگر زیادباشه آدم همیشه خواب آلوده است)
    2- تحت نظر یک پزشک داخلی کبد رو چک کنید!
    3- تحت نطر یک متخصص اورولوژی یا همون کلیه و مجاری ادراری،کلیه ها رو چک کنید!
    و...
    اما از میوه های خونساز و تصفیه کن خون مثل انار،آب زرشک،هم به وفور استفاده کنید! از خوراکیهای گرم مثل موز،شیرینی،بستنی،مغزها(بادام و..)،خرما،مغز گردو،خربزه و...کم استفاده کنید!!آب سالم و معدنی بیشتر استفاده کنید!!
    از خوراکیهای خنک همانند هندوانه،خیارو.... بیشتر استفاده کنید!!
    و....
    در نهایت قطعاً متخصصین پوست و مو میتونن بیشترین کمک رو بهتون بکنن
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. من ازمایش دادم فقط چربی خوب خونم مقداری بسیار کمی بالا بود و بقیه مشکلی نداشت
    ازمایش ادرار هم دادم اونم هیچ مشکلی نداشت
    و مقداری هم انزیم کبدیم AST-SGOT بالا بود حدود 35 که دکتر گفت اصا مهم نیست
    اما با این حال جوش های من هیچ تغییری نمیکنه
    حتی بدتر هم نمیشه
    خیلی از افراد وقتی جوش میزنن اگه دارو رو قطع کنن یا دارو بهشون نسازه جوشاشون چند برابر میشه اما جوش های من نه قرمز میشه و نه بیشتر میشه
    Neutral

4. amiramir0000 نوشته است: من ازمایش دادم فقط چربی خوب خونم مقداری بسیار کمی بالا بود و بقیه مشکلی نداشت
    ازمایش ادرار هم دادم اونم هیچ مشکلی نداشت
    و مقداری هم انزیم کبدیم AST-SGOT بالا بود حدود 35 که دکتر گفت اصا مهم نیست
    اما با این حال جوش های من هیچ تغییری نمیکنه
    حتی بدتر هم نمیشه
    خیلی از افراد وقتی جوش میزنن اگه دارو رو قطع کنن یا دارو بهشون نسازه جوشاشون چند برابر میشه اما جوش های من نه قرمز میشه و نه بیشتر میشه
    Neutral

با سلام
    دوست عزیز،با توضیحاتتون فقط میتونم فعلاً توصیه کنم خون اهدا کنید!البته حجامت هم اگر بهداشتی باشه که الان در درمانگاه ها وجود داره میتونه خیلی تاثیر داشته باشه!در هرحال این مشکل شما بنظرم به فاکتورهای خونی برمیگرده !فعلاً خون اهدا کنید تا حد زیادی مشکلتون حل میشه ضمناً توصیه های پست قبلیم رو در مورد خوراکیها هم اجرا کنید!انشالله که با همین کار ها،معضل بطور کامل برطرف بشه از طرفی مصرف دارو رو تحت نظر پزشکتون کم کنید چون همین داروها گاهاً عوارض خلاف جهت بهبودی رو دارند
    موفق باشید.

5. amiramir0000 نوشته است: با سلام و عرض خسته نباشید به خاطر فروم بسیار خوبی که دارید

تا جایی که همه به <a>داکوتان</a> رو اورده اند که من به خاطر عوارض ان مصرف نکردم

راه حل شما چیست؟

سلام
    دوست عزیز به نظر من شما تا میتونید رو به مصرف عرقیات و داروجات گیاهی که البته مورد تایید هستن بیارین
    مطمئنا سریعتر و بهتر پاسخ میگیرین ضمن اینکه عوارضی هم برای بدنتون به جا نمیذارن

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید