شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

انقباض سینه راست

1. سلام طاعات قبول
    من ازماه گذشته قبل ازدوره پریوددردی رودرنوک سینم حس کردم که تابحال برام پیش نیمده بودبرای همین نگران شدم وپس ازمعاینه شخصی دیدم انگارسینه سمت راستم نسبت به سمت چپ منقبض تره اونقدراسترس گرفتم که به دکترزنان مراجعه کردم ایشان هم پس ازمعاینه گفتندبرای راحت شدن خیالت سونوگرافی انجام بده
    که پس ازانجام اون نتیجه خداروشکرنرمال بود
    وپزشک سونوگراف گفت اون قلمبه ای که حس میکنی مربوط به بافت سینته وکیست یاغده نیست.
    الان یک هفته ازدوره دومم میگذره وسینه سمت راستم کمی دردخفیف داره(ناراحتم کرده)
    درناحیه انقباضش دکتربهم ویتامینeوb6 داده بودن که البته هنوزمصرف نکردم
    لطفاراهنمایی کنیدوآیابافت دوسینه بایدمثل هم باشه .منتظرراهنماییتون هستم

2. sareh66 نوشته است: سلام طاعات قبول
    من ازماه گذشته قبل ازدوره پریوددردی رودرنوک سینم حس کردم که تابحال برام پیش نیمده بودبرای همین نگران شدم وپس ازمعاینه شخصی دیدم انگارسینه سمت راستم نسبت به سمت چپ منقبض تره اونقدراسترس گرفتم که به دکترزنان مراجعه کردم ایشان هم پس ازمعاینه گفتندبرای راحت شدن خیالت سونوگرافی انجام بده
    که پس ازانجام اون نتیجه خداروشکرنرمال بود
    وپزشک سونوگراف گفت اون قلمبه ای که حس میکنی مربوط به بافت سینته وکیست یاغده نیست.
    الان یک هفته ازدوره دومم میگذره وسینه سمت راستم کمی دردخفیف داره(ناراحتم کرده)
    درناحیه انقباضش دکتربهم ویتامینeوb6 داده بودن که البته هنوزمصرف نکردم
    لطفاراهنمایی کنیدوآیابافت دوسینه بایدمثل هم باشه .منتظرراهنماییتون هستم

سلام

در مورد بافت که پزشک گفته مشکلی نیست اما اگه در مورد سایز پستان ها نگرانین باید بگم که:

هیچ کدوم از اندام های جفت بدن دقیقا اندازه و شکل هم نیستند و وجود اختلاف کم قابل اغماضه.
    اما اگه این اختلاف واقعا زیاده باید به متخصص زنان مراجعه کنین تا بررسی بشه (که شما مراجعه کردین).
    درسته ورزش در خوش فرم به نظر رسیدن سینه ها بی تاثیر نیست (رو هر دو سینه اثر میذاره) ولی در صورت وجود اختلاف زیاد، تنها راه عمل جراحی پلاستیکه.

همه چیز درباره ی پستان رو بخونین و پستان هاتونو از طریق لینک زیر معاینه کنین.

معاینه ی پستان

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. ممنون.
    سایزشون شبیهه.
    امااینکه دردخفیفی درسمت راست حس میکنم برای چیه؟
    الان 10روزازدوره قاعدگی میگذره وهردواحساس سنگینی دارم البته بالانس هورمونی رومطالعه کردم.

4. sareh66 نوشته است: ممنون.
    سایزشون شبیهه.
    امااینکه دردخفیفی درسمت راست حس میکنم برای چیه؟
    الان 10روزازدوره قاعدگی میگذره وهردواحساس سنگینی دارم البته بالانس هورمونی رومطالعه کردم.

در صورتی که اختلاف سایز فاحش نباشه ، طبیعیه و جای نگرانی نیست.
    این احساس بد شما میتونه ناشی از استفاده از سوتین نامناسب باشه. سوتینی که زیادی شل یا سفت باشه به بافت سینه آسیب میزنه. بهتره در این فصل از سوتین های اسفنجی استفاده نکنید و سایزش رو کاملا متناسب با سینه انتخاب کنید. انجام تمرین های ورزشی مخصوص سینه هم میتونه در کاهش درد و داشتن سینه های خوش فرم تر کمکتون میکنه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید