شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عدم ارضا به هر طریقی!

1. من تو ماه پیش چند بار رابطه جنسی بدون دخول رو تجربه کردم
    اما بر خلاف تصوری که راجع به خودم داشتم -که خیلی از این موضوع لذت ببرم متاسفانه هیچ احساسی نداشتم
    تا حدی که دیگه نزدیک بود گریه م بگیره
    نامزدم همه جوره سعی کرد که یه حسی برام بوجود بیاره با زبان با دست اما هیچی!!!
    پیش متخصص زنان رفتم اما بدون اینکه منو معاینه بکنه بهم گفت هیچ مشکلی نیست و باید زمان بگذره
    من  اهل خود ارضایی نیستم
    اما دیشب برای اینکه امتحان کنم اینکارو انجام دادم
    کلیتوریس من کاملا بی حسه
    هرچقدر با دست ماساژش دادم هیچ نتیجه ای نداشت به جز متورم و تحریک شدن البته فقط تحریک ظاهری!
    البته یه چیزم بگم
    که فقط وقتی با کف دست روی دهانه واژنم رو ماساژ میدادم برای یک لحظه ، فقط یه حس کوچیک و کوتاه رو احساس کردم همین
    واقعا دارم روانی میشم
    نمیدونم باید چکار کنم
    تورو خدا کمکم کنید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. توی رابطه جنسی روش های مختلفی وجود داره
    واکنش و تحریک پذیری در افراد مختلف متفاوت هستش
    بهترین راه اینه که همه روش ها رو امتحان کنید و ببینید تحریک پذیری شما با کدوم بیشتر هستش
    نگران نباشید رفته رفته یاد می گیرید

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  3. سلام
    تحریک همه خانم ها که از طریق کلیتوریس نیست یا ارضا شدنشون.
    بعضی ها از راه دخول و تماس و لمس  نقطه جی ارضا میشن.
    حالا میتونی از راههای دیگه کمک بگیری برای تحریک اما شاید ارضات فقط از طریق دخول باشه.

پوزیشن های مختلف،زمانهای مختلف و مکان های مختلف رو تست کن

پیروز باشید

4. سلام
    به نظر من اگه ایشون نامزد واقعیتون هستن و واقعا قصد ازدواج دارین پس نباید ترسی از ورود آلت به درون واژن داشته باشید فقط کافیه که با مراقبت باشه که باردار نشی
    این خیلی بهتر از رو اوردن به خودارضایی هستش که هم اسیبهای روحی و هم جسمی فراوانی رو بهتون میرسونه

5. h1987

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    خيلي عذر ميخوام كه در اين بخش مطرح كردم

بنده 25 سالمه و از چند سال پيش تو خواب آلتم بزرگ ميشه و 10 سالي هم ميشه خود ارضايي دارم و دچار زودانزالي هم هستم . قبل خود ارضايي اين مشكل را داشتم لطفا كمكم كنين قرص يا دارويي هست كه بهم كمك كنه؟؟يه بار پيش يه دكتر رفتم اصلا نتيجه اي نگرفتم !!

سپاس

6. majid_startalk نوشته است: سلام
    به نظر من اگه ایشون نامزد واقعیتون هستن و واقعا قصد ازدواج دارین پس نباید ترسی از ورود آلت به درون واژن داشته باشید فقط کافیه که با مراقبت باشه که باردار نشی
    این خیلی بهتر از رو اوردن به خودارضایی هستش که هم اسیبهای روحی و هم جسمی فراوانی رو بهتون میرسونه

------------------------

دوست عزیز من که گفتم ... هیچوقت خودارضایی نمیکنم
    این کار هم صرفا واسه این انجام دادم که سعی کنم بفهمم مشکل از کجاس
    که گفتم....کلیتوریس من بی حسه یعنی حتی با خودارضایی هم ارضا نمیشم!!!!

7. sepid255 نوشته است: من تو ماه پیش چند بار رابطه جنسی بدون دخول رو تجربه کردم
    اما بر خلاف تصوری که راجع به خودم داشتم -که خیلی از این موضوع لذت ببرم متاسفانه هیچ احساسی نداشتم
    تا حدی که دیگه نزدیک بود گریه م بگیره
    نامزدم همه جوره سعی کرد که یه حسی برام بوجود بیاره با زبان با دست اما هیچی!!!
    پیش متخصص زنان رفتم اما بدون اینکه منو معاینه بکنه بهم گفت هیچ مشکلی نیست و باید زمان بگذره
    من  اهل خود ارضایی نیستم
    اما دیشب برای اینکه امتحان کنم اینکارو انجام دادم
    کلیتوریس من کاملا بی حسه
    هرچقدر با دست ماساژش دادم هیچ نتیجه ای نداشت به جز متورم و تحریک شدن البته فقط تحریک ظاهری!
    البته یه چیزم بگم
    که فقط وقتی با کف دست روی دهانه واژنم رو ماساژ میدادم برای یک لحظه ، فقط یه حس کوچیک و کوتاه رو احساس کردم همین
    واقعا دارم روانی میشم
    نمیدونم باید چکار کنم
    تورو خدا کمکم کنید

سلام دوست عزیز
    ارضا باید از نظرروانی به ارامش کامل برسید باید تورابطه فقط به این توجه کنید که لذت کامل رو ببرید همه خانومها از روش ماساژ کلیتوریس ارضانمیشن بعضیها ممکنه از دخول ارضانشن این نگران کننده نیست طبیعت خانومهاست بعضی داروها هم رو این مسئله اثر میگذاره مانند داروهای آرامبخش یا داروهای ضدافسردگی

شما فقط از نظرروانی خودتونو آماده کنید موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. h1987 نوشته است: با سلام
    خيلي عذر ميخوام كه در اين بخش مطرح كردم

بنده 25 سالمه و از چند سال پيش تو خواب آلتم بزرگ ميشه و 10 سالي هم ميشه خود ارضايي دارم و دچار زودانزالي هم هستم . قبل خود ارضايي اين مشكل را داشتم لطفا كمكم كنين قرص يا دارويي هست كه بهم كمك كنه؟؟يه بار پيش يه دكتر رفتم اصلا نتيجه اي نگرفتم !!

سپاس

سلام

دوست من نعوظ در خواب نشونه ی سلامت دستگاه تناسلی مردانه هست.
    هر چند که زود انزالی در رابطه ی جنسی مشخص میشه اما تقویت ماهیچه های PC با تمرینات کیگل برای رفع زود انزالی بسیار موثره. از نوار بالا گزینه ی جستجو رو کلیک و تمرینات کیگل رو سرچ کنین.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. من سه ماه پیش رابظه جنسی سطحی داشتم من تحریک شدم ولی ارضا نشدم
    بعد اون درد کلیه دارم که هر روزم داره بیشتر میشه و همچنین خیلی وقته محتلم نشدم
    میخواستم بدونم این درد از چیه؟
    البته دو شب پیش کمی محتلم شدم و  لی تاثیر نداشت
    الان دردش غیر قابل تحمله

اگر دوباه رابطه جنسی داشته باشم خوب میشه؟
    اگر باز ارضا نشم بدتر میشه؟

10. alone28 نوشته است: من سه ماه پیش رابظه جنسی سطحی داشتم من تحریک شدم ولی ارضا نشدم
    الان دردش غیر قابل تحمله

سلام

بین عدم ارضای جنسی و درد کلیه رابطه ی خاصی وجود نداره.
    شما به متخصص مجاری ادرار و کلیه (ارولوژیست) مراجعه کنین ممکنه این درد به خاطر سنگ کلیه باشه.

11. sima_65 نوشته است: سلام
    حالا میتونی از راههای دیگه کمک بگیری برای تحریک اما شاید ارضات فقط از طریق دخول باشه.

پیروز باشید

ممنون از جوابهاتون
    اما الان یه چیزی
    یعنی من هیچوقت نمیتونم از عشقبازی کزدن لذت ببرم؟
    حتما باید رابطه جنسی کامل باشه؟
    خب این که خیلی بده
    هر چیزی لذت خاص خودشو داره...اینطور نیست؟

12. alone28 نوشته است: من سه ماه پیش رابظه جنسی سطحی داشتم من تحریک شدم ولی ارضا نشدم
    الان دردش غیر قابل تحمله

با سلام

گاهی در آقایون پیش می یاد که عدم ارضای کامل جنسی و نیز عدم انزال باعث درد خفیفی در کلیه ها می شه، یعنی دقیقا در موضعی که به عنوان پشت کلیه ازش نام برده می شه توسط خودشون!
    این درد به مرور زمان با تحریکات جنسی و روابطی که هیچ گونه ارضا شدن و تخلیه ی کامل منی به همراهش نیست بیشتر و بیشتر می شه. اگه فرد به این روند ادامه بده (به هر دلیلی که برای شخص خودش قابل قبول هست) اولین ضرری که متوجهش خواهد شد تاثیری هست که روی آسیب دیدن کیفیت و کمیت اسپرم می زاره
    حتما در اولین فرصت به متخصص اورولوژی مراجعه کنید و عدم ارضاتون رو هم در خلال صحبت هاتون براش شرح بدین
    بهترین پیشنهادی که می شه داشت اینه که سعی کنید وقتی اقدام به روابط جنسی می کنید..به فکر ارضا شدن جسم و روحتون و البته طرف مقابلتون هم باشین که اگه اینطور نشه به مرور زمان تبعات خوبی در پی نخواهد داشت

شاد باشین و سلامت.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  13. sepid255 نوشته است:
    sima_65 نوشته است: سلام

پیروز باشید

ممنون از جوابهاتون
    اما الان یه چیزی
    یعنی من هیچوقت نمیتونم از عشقبازی کزدن لذت ببرم؟
    حتما باید رابطه جنسی کامل باشه؟
    خب این که خیلی بده
    هر چیزی لذت خاص خودشو داره...اینطور نیست؟

با سلام
    دوست عزیز،خیر همیشه از راهه دخول و رابطه جنسی کامل هم ارضا رخ نمیده!بسته به شخص،و چگونگی تحریک شدنش راههای مختلفی برای به اورگاسم و ارضا شدن وجود داره که یکی از نمونه هاشو میتونیم همون خودارضایی در افراد نام ببریم اما در بیشتر بانوان اگر تحریک شدن خوب انجام و پوزیشن آمیزش هم درست انتخاب بشه بطوریکه نقطه جی با تماس آلت مرد تحریک بشه اونوقته که زن،لذتش کاملی رو تجربه خواهد کرد
    انشالله که پاسختونو گرفته باشید.
    موفق باشید.

14. سلام

هاله عزیز توی پاسخی که داده گفته:اگه فرد به این روند ادامه بده (به هر دلیلی که برای شخص خودش قابل قبول هست) اولین ضرری که متوجهش خواهد شد تاثیری هست که روی آسیب دیدن کیفیت و کمیت اسپرم می زاره

این مطلب رو درمورد آقایون نوشته آیا در خانم ها هم اینگونه هست که اگر با ارگاسم ترشحات خاصی نداشته باشن چنین تاثیر منفی روی تخمک هاشون داشته باشه؟
    اینو میدونم که خانم ها مثل آقایون نیست مقدار ترشحاتشون ،منظورم همون مقدار کم هست
    پیروز باشید

15. ارضا نشدن و عدم انزال روی کیفیت و کمیت اسپرم تاثیراتی رو به مرور زمان می زاره، که این امر برای همگی ما روشنه. در مورد خانم ها تا اونجایی که من می دونم تاثیری منفی روی تخمک ها نداره، که مثلا باعث آسیب بشه! ولی خب خانمی که ارضا نشه جور دیگه ای دچار ناراحتی می شه که البته باز در همه یکسان نیست. مثل اون درد کلیه که در بالا اشاره شد..در همه ی آقایون که پیش نمی یاد! خانم ها وقتی ارضا نشن (البته نه همه شون) زیر دلشون درد بدی می گیره و معمولا هم کمر درد و سر درد به همراهش هست. و البته عصبی شدن اون هم به مقدار زیادی که پرخاشگری رو به همراه داره
    این چیزی بود که من می دونستم.
    منتظر نظر دوستان هم می مونیم.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید