شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عذاب وجدان رابطه مقعدی

1. با عرض سلام
    من حدود1سال پیش اونم به مدت 5دقیقه و فقط 1بار الت مرد وارد مقعدم شد و در امد خواستم بفهمم از طرف پزشکی قابل تشخیص هست یا از هر جای دیگه در ضمن من یبوست شدید هم دارم خواهشا کمکم کنید  و الان عذاب وجدان دارم که ایا همسرم میتونه بفهمه؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. با سلام
    دوست عزیز،بعید بنظر میرسه که همچین موضوعی رو بشه تشخیص داد!در هرحال نگران نباشید اما توصیه میکنم با همسرتون از این طریق رابطه جنسی نداشته باشید!چون یبوسیتتونو حاد تر میکنه
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. سلام
    ببخشید من متوجه ی سوراخ کوچیک روی کلیتوریسم شدم و بشدت نگرانم...دلیلش چی میتونه باشه؟ آیا فرم طبیعیه کلیتوریس هستش یا اینکه اختلالات هورمونی باعث شده؟

ممنون از سایت بسیار خوبتون

4. yaldaa19 نوشته است: با عرض سلام
    من حدود1سال پیش اونم به مدت 5دقیقه و فقط 1بار الت مرد وارد مقعدم شد و در امد خواستم بفهمم از طرف پزشکی قابل تشخیص هست یا از هر جای دیگه در ضمن من یبوست شدید هم دارم خواهشا کمکم کنید  و الان عذاب وجدان دارم که ایا همسرم میتونه بفهمه؟

سلام

رابطه ی مقعدی توسط پزشکی قانونی قابل تشخیصه.
    اما همسرتون به شخصه نمیتونه تشخیص بده مگه اینکه درخواستی از طرف ایشون به پزشکی قانونی مطرح بشه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. Firuze نوشته است: سلام
    ببخشید من متوجه ی سوراخ کوچیک روی کلیتوریسم شدم و بشدت نگرانم...دلیلش چی میتونه باشه؟ آیا فرم طبیعیه کلیتوریس هستش یا اینکه اختلالات هورمونی باعث شده؟

با سلام
    دوست عزیز،منظورتونو بیشتر توضیح بدید!منظور از روی کلیتوریس چیه؟؟ باید بدونید که دقیقاً زیر ابتدای شروع کلیتوریس ،مجرای ادراری وجود داره که طبیعیه!!اما روی اون نباید سوراخی وجود داشته باشه!!
    موفق باشید.

6. Firuze نوشته است: سلام

دوست عزيز

آلت خانم ها بسيار متفاوت و پيچيده هست شما و من با توضيح شما نمی تونيم در اين مورد نظر بديم.

بسياری از کليتوريس ها پنهان هستند و پوستی که روی اون هست ممکنه دو قسمت باشه که به نظر شما يک سوراخ کوچک برسه.

در اين مورد هيچ نگرانی نداشته باشيد و هر شکل و فرمی که آلت شما داشته باشه خاص شماست و مشکل خاصی نيست.

شاداب باشيد

ژاسينا

7. این درسته که رابطه های جنسی، و البته رابطه ی مقعدی به طور کامل و مشروح توسط پزشکی قانونی قابل تشخیص هست، اما نه یکبار اونم یکسال پیش!
    این واقعا یه کمی سخت و شاید نشدنی باشه تشخیصش!
    همسرتون (فعلی یا در آینده) نمی تونه رابطه ی مقعدی شما رو تشخیص بده. از این بابت نگرانی نداشته باشید. مگه می خواد شما رو تحت معاینات بالینی قرار بده؟؟؟

یبوست الان شما، نمی تونه به رابطه ی مقعدی یکسال پیشتون ربطی داشته باشه. برخی از ما آدمها زمان بسیار زیادی رو در شرایط یبوست سپری خواهیم کرد و این اصلا چیز عجیبی نیست. فقط باید بهش رسیدگی کنیم، چون بالاخره این همه مواد غذایی که در طول روز توسط ما داره مصرف می شه، داره یه جایی می ره دیگه! که خروجی هم نداره!
    دلایل متعددی داره که باید بررسی بشه تا روشن بشه، یکی از اونها می تونه سندروم روده ی تحریک پذیر باشه. بهتره برای یبوست به پزشک مراجعه کنید تا هرچه سریعتر با روش درمانی صحیحی از این مساله رها شوید.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  8. aliyan نوشته است:
    Firuze نوشته است: سلام

با سلام
    دوست عزیز،منظورتونو بیشتر توضیح بدید!منظور از روی کلیتوریس چیه؟؟ باید بدونید که دقیقاً زیر ابتدای شروع کلیتوریس ،مجرای ادراری وجود داره که طبیعیه!!اما روی اون نباید سوراخی وجود داشته باشه!!
    موفق باشید.

سلام
    کلیتوریس یا همون اصطلاح عامیانه چوچوله هست. این سوراخ دقیقا روی خود چوچوله هست و تا چند وقت پیش نبود...البته  احساس میکنم که پوست روش کمی عقب رفته باشه که اگه این حالتم رخ بده باز هم نگران بزرگ شدن غیر طبیعیش هستم
    با تشکر

9. Firuze نوشته است:
    aliyan نوشته است:
    Firuze نوشته است: سلام

با سلام
    موفق باشید.

سلام
    کلیتوریس یا همون اصطلاح عامیانه چوچوله هست. این سوراخ دقیقا روی خود چوچوله هست و تا چند وقت پیش نبود...البته  احساس میکنم که پوست روش کمی عقب رفته باشه که اگه این حالتم رخ بده باز هم نگران بزرگ شدن غیر طبیعیش هستم
    با تشکر

سلام

دوست من یه نیگا به سن aliyan عزیزم بندازین قطعا ایشون میدونن کلیتوریس یا چوچوله چیه!!
    با این تفسیری که شما از کلیتوریستون ارائه دادین من توصیه می کنم ضمن حفظ آرامش، به متخصص زنان مراجعه کنین تا معاینه ی بالینی انجام بشه.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید