شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پوست چرب

1. s_____e

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام.پوست صورت من در عین اینکه بسیار چربه وقتی با آب حتی بدون صابون یا شامپوی خاصی خیلی خشک میشه و لطافتش رو به طور کامل از دست میده.از طرف دیگه پوستم هم زبره هم کدر!!!!!!!!!!بیرون که میرم رو صورتم ضد آفتاب با کمی پنکک میزنم اما چون پنکک رو پوست میمونه مجبورم صورتمو با شامپو بچه بشورم که اینم باز پوستمو خشک میکنه حتی دستمال مرطوبم به پوستم سازگار نیست در کل باید چیکار کنم واسه اینکه پوستم لطیف و شفاف شه و چربیه متعادلی پیدا کنه باید چیکار کنم؟؟؟؟؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سفید آب روی + سفید آب قلع  ماسک خوبی برای تنظیم چربی پوست هست البته برای پوست های چرب با آبلیمو و برای خشک با شیر هست که البته من نفهمیدم بالاخره پوست شما چرب یا خشک چون اگه چربه پس چجوری با آب خیلی هم خشک میشه !

3. اولا شامپو بچه شوینده مناسبی برای پوست صورت نیست. بهتره از پن های شوینده (فاقد صابون) مخصوص پوست های چرب استفاده کنید. پوستتون رو همیشه تمیز نگه دارید و اجازه ندید مواد آرایشی روش بمونه. ماهی 2 بار با سفید آب یا لایه بردار خیلی ضعیف پوستتون رو ماساژ بدید و بعدش از ماسک ماست و سدر استفاده کنید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. با سلام
    دوست عزیز ،ضمن تایید اظهارات دوستان،توصیه میکنم چرب بودنه غیر معمول پوستتون رو ریشه یابی کنید ببینید چرا اینهمه پوستتون چرب میشه شاید تجدید نظر در سبد غذایی و امتناع از استفاده مواد چرب بتونه کمکتون بکنه از طرفی ترشحات هورمونی هم میتونه دلیلی دیگر بر این معضل باشه لذا پیشنهاد میکنم یک سری تستهای هورمونی،تحت نظر متخصصین غدد انجام بدید تا از همه نظر مشکل رو ارزیابی کرده و درمانی علمی و عملی رو شروع کنید از طرفی مراجعه به متخصصین پوست هم میتونه کمک شایانی بهتون بکنه
    موفق باشید.

5. s_____e

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    aliyan نوشته است: با سلام
    دوست عزیز ،ضمن تایید اظهارات دوستان،توصیه میکنم چرب بودنه غیر معمول پوستتون رو ریشه یابی کنید ببینید چرا اینهمه پوستتون چرب میشه شاید تجدید نظر در سبد غذایی و امتناع از استفاده مواد چرب بتونه کمکتون بکنه از طرفی ترشحات هورمونی هم میتونه دلیلی دیگر بر این معضل باشه لذا پیشنهاد میکنم یک سری تستهای هورمونی،تحت نظر متخصصین غدد انجام بدید تا از همه نظر مشکل رو ارزیابی کرده و درمانی علمی و عملی رو شروع کنید از طرفی مراجعه به متخصصین پوست هم میتونه کمک شایانی بهتون بکنه
    موفق باشید.

واسه زبری پوستم باید چیکار کنم؟؟سه روز بعد از اصلاح هم جوشای سفت که خیلی درد داره رو صورتم ایجاد میشه.اینو چیکارش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

6. سلام دوست عزیز شما میتونین از کرمهای مرطوب کننده که پایه اب دارن برای زبری پوستت استفاده کنی بعدش برای اصلاح صورتت باید بگی از چه روشی استفاده میکنی که جوش میزنه تا راهنماییت کنیم
    موفق باشی

7. s_____e

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    mohammadjoon26 نوشته است: سلام دوست عزیز شما میتونین از کرمهای مرطوب کننده که پایه اب دارن برای زبری پوستت استفاده کنی بعدش برای اصلاح صورتت باید بگی از چه روشی استفاده میکنی که جوش میزنه تا راهنماییت کنیم
    موفق باشی

سلام.مرسی که جواب دادین.من صورتمو بند میندازم.اما خب چون رشد موهام زیاده تقریبا هر 20 روز این کار رو انجام میدم.

8. s_____e نوشته است:
    docky نوشته است: سفید آب روی + سفید آب قلع  ماسک خوبی برای تنظیم چربی پوست هست البته برای پوست های چرب با آبلیمو و برای خشک با شیر هست که البته من نفهمیدم بالاخره پوست شما چرب یا خشک چون اگه چربه پس چجوری با آب خیلی هم خشک میشه !

سلام دکی جون.شما نمیخوای یه نظری واسه درمان زبری پوستم بدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام

من برا نرم و لطیف شدن پوستتون بخور هر شب و ماساژ مخصوصا در ناحیه ی صورتو پیشنهاد میدم.
    ورزش شنا و البته سونای بخار رو هم در برنامه ی هفتگی تون قرار بدین.

9. s_____e نوشته است:
    docky نوشته است: سفید آب روی + سفید آب قلع  ماسک خوبی برای تنظیم چربی پوست هست البته برای پوست های چرب با آبلیمو و برای خشک با شیر هست که البته من نفهمیدم بالاخره پوست شما چرب یا خشک چون اگه چربه پس چجوری با آب خیلی هم خشک میشه !

سلام دکی جون.شما نمیخوای یه نظری واسه درمان زبری پوستم بدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

درود

بخور گل ختمی بسیار عالیه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  10. s_____e

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    [quote="s_____e"]
    mohammadjoon26 نوشته است: سلام دوست عزیز شما میتونین از کرمهای مرطوب کننده که پایه اب دارن برای زبری پوستت استفاده کنی بعدش برای اصلاح صورتت باید بگی از چه روشی استفاده میکنی که جوش میزنه تا راهنماییت کنیم
    موفق باشی

فقط یه چیز دیگه به نظر شما واسه نرمی و لطافت پوستم نیاز هست از کرم شب استفاده کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟اگر در این زمینه اطلاعاتی دارین ممنون میشم در اختیارم بذارین!!!!!!!!!!!!!!!

11. بله حتما اما از جنس مرغوب

اگه پوست بدنتان هم چربه و  بعد از استحمام خشک میشه از لوسیون استفاده بکنین که توسیه من QV هست

12. كرم‌های بازسازی‌كننده پوست كرم‌‌هايی هستند كه پوست‌های شكسته را بازسازی و ترميم می‌كنند. اين پوستها معمولا خشك و كم‌آب هستند، اغلب قرمز و ملتهب به نظر مي‌رسند...

از كرم بازسازي‌كننده شب چه مي‌دانيد؟

آیا شما هم جزو آن دسته از خانمهایی هستید که باید از این کرم شب استفاده کنید یا خیر؟
    كرم‌های بازسازي كننده پوست كرم‌‌هايی هستند كه پوست‌های شكسته را بازسازی و ترميم می‌كنند. اين پوست‌ها (شكسته) معمولا خشك و كم‌آب هستند، اغلب قرمز و ملتهب به نظر می‌رسند، سفتی و خاصيت ارتجاعی خود را از دست داده‌اند و از نظر بيمار، اين نوع پوست‌ها اصطلاحا ريخته است.

دكتر نيما استواری علت‌ ايجاد اين نوع پوست را شست‌وشوی زياد، استفاده از مواد شوينده نامناسب، كاهش شديد وزن در فاصله زماني كوتاه و استفاده بيش از حد از ليزر و پيلينگ عنوان می کند. از نظر وی، كرم‌های بازسازی‌كننده، كرم‌هاي چرب و غليظی هستند كه فاكتورهای تغذيه‌ای بيشماری دارند و به دليل چربی‌ای كه دارند نبايد از آنها برای پوست‌های جوش‌دار و خيلی چرب استفاده شود. لازم است آنها در يك دوره درمانی و توسط پزشك متخصص مصرف شوند تا پوست بتواند نرمی، ضخامت و شفافيت خود را پيدا كند و پس از آن كرم‌های تخصصی ديگر جايگزين شود. این متخصص پوست و مو درباره بهترين مصرف‌كنندگان کرم بازسازی‌کننده شب مي‌گوید: خانم‌هايی كه به سن يائسگی می‌رسند، روند تخريب پوست‌شان به سرعت افزايش مي‌يابد. اين دسته از افراد كانديدهای مناسبي برای كرم‌های بازسازی‌كننده هستند.

بهترين زمان استفاده از اين كرم‌ها، شب‌هاست؛ يعنی زمانی كه پوست در حال استراحت است بايد اين كرم‌ها روی پوست تميز استفاده و كمی ماساژ داده شود تا به خورد پوست برود. در زمان استفاده از اين كرم‌ها حتما بايد شوينده مناسب به بيمار معرفی و از شوينده‌های قوی يا قليايی پرهيز شود. در كنار اين كرم‌ها اگر چربی‌های زيرجلدی نيز آب شده باشد (با توجه به اين كه اين كرم‌ها تا عمق پوست نمي‌توانند نفوذ كنند) می‌توان از تزريقات زيرجلدی همچون تزريق ژل و چربی نيز در كنار اين كرم‌ها استفاده كرد. وی در آخر خاطرنشان مي‌كند؛ پوستی كه تحت درمان با كرم‌های بازسازي‌كننده است نبايد هم‌زمان با ليزر، پيلينگ و مواد شيميايی لايه‌بردار درمان شود. بنابراين بايد صبر كرد تا پوست ترميم و بازسازي شود سپس درمان ليزری را برنامه‌ريزی كرد.

منبع

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  13. کلين اند کلير واسه لايه برداري خيلي خوبه .پوست من هم مثل پوست شماست.الان چند وقتيه استفاده مي کنم پوستمو خيلي نرم کرده .ولي جالبه الان چند روزه منم فوران چربي رو پوستم دارم .
    تا حالا اينطوري نشده بودم!!!!!!!!!

14. s_____e

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    docky نوشته است: بله حتما اما از جنس مرغوب

اگه پوست بدنتان هم چربه و  بعد از استحمام خشک میشه از لوسیون استفاده بکنین که توسیه من QV هست

شما مارک مرغوبی  سراغ دارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

15. s_____e نوشته است:
    docky نوشته است: بله حتما اما از جنس مرغوب

شما مارک مرغوبی  سراغ دارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عزیزم اگه دقت میکردی میدی که مارک هم نام برده شده : QV

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 3
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید