شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ریزش مو و ترشح واژن

1. سلام یه سوال داشتم موقعی که صدای دوست پسرم ومیشنوم غریزه جنسیم میره بالاوترشح بیش ازحددارم(آبم میاد) واونم باعث ریزش موهام میشه چه جوری میتونم درمان کنم.

2. ramia نوشته است: سلام یه سوال داشتم موقعی که صدای دوست پسرم ومیشنوم غریزه جنسیم میره بالاوترشح بیش ازحددارم(آبم میاد) واونم باعث ریزش موهام میشه چه جوری میتونم درمان کنم.

سلام

از نظر پزشکی رابطه ی معنی داری بین ترشحات (چه مرد چه زن) و ریزش مو وجود نداره.

به علامت یاب ریزش مو رجوع کنین. از امکانات جدید سایته.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام .
    اطي سه سال گذشته سه تا عمل جراحي با بيهوشي هايي بازمان هاي تقريبا 2-3 ساعت داشتم .

خواستم بدونم كه داروي بيهوشي احتمالا تاثيري روي روند ريزش مو داره ؟؟؟ اگه داره ... چطور ميشه با هاش مقابله كرد؟؟

4. fq020 نوشته است: سلام .
    اطي سه سال گذشته سه تا عمل جراحي با بيهوشي هايي بازمان هاي تقريبا 2-3 ساعت داشتم .

خواستم بدونم كه داروي بيهوشي احتمالا تاثيري روي روند ريزش مو داره ؟؟؟ اگه داره ... چطور ميشه با هاش مقابله كرد؟؟

سلام دوست عزیز
    تا حالا از لحاظ پزشکی ثابت نشده که داروی بیهوشی اثری روی ریختن مو داشته باشه
    فقط یه حالت میتونه داشته باشه اونم اینه که شاید و شاید بدن شما واکنشهای بیولوژیکی خاصی نسبت به این دارو از خودش نشون بده که اونم حتما باید تحت نظر پزشک مشخص بشه

5. ramia نوشته است: سلام یه سوال داشتم موقعی که صدای دوست پسرم ومیشنوم غریزه جنسیم میره بالاوترشح بیش ازحددارم(آبم میاد) واونم باعث ریزش موهام میشه چه جوری میتونم درمان کنم.

سلام دوست عزیز
    این احتمال هستش که شما در اثر شهوتی شدن بیش از اندازه اون هم به طور غیر طبیعی و غیر نرمال اختلالی توی عملکرد هورمونهای بدنتون پیش اومده باشه و همین باعث ریزش مو در شما شده
    اما برای مشخص شدن دقیق علت حتما با پزشک متخصص پوس و مو و همینطور متخصص غدد داخلی مشورت کنید
    امیدوارم زودتر خوب بشین

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. ramia نوشته است: سلام یه سوال داشتم موقعی که صدای دوست پسرم ومیشنوم غریزه جنسیم میره بالاوترشح بیش ازحددارم(آبم میاد) واونم باعث ریزش موهام میشه چه جوری میتونم درمان کنم.

با سلام
    با اینکه در حدود دوماه از این پست میگذره بد ندیدم نکاتی رو جهت اطلاع عموم دوستان بیان کنم،البته اینهایی که میخوام بگم همش تجارب شخصی خودمه انشالله مفید فایده قرار بگیره! بگذریم اصولاً وقتی ترشحات غدد جنسی در اثر محرکات جنسی، در بدن انجام میشه اگر دقت کرده باشید احتمالاً ترشحات این غدد،باعث چرب شدنه پوست میشه بطوریکه در نوجوانی و جوانی در اوج بلوغ اغلب جوانان از پوستی چرب و موهایی به مراتب چرب تر گله مندند!و این بواسطه ترشحات غدد جنسیست!(فکر میکنم وجوب غسل کردن بعد از نزدیکی هم به خاطر زدودنه این نوع چربیها و آثار تراوش غدد جنسی بر بدن هست) خب وقتی پوست چرب  بشه این چربی دور فیلکول مو رو احاطه میکنه و نمیزاره هوا بهش برسه!و اونوقته که ریزش مو آغاز میشه!در هرحال اگر فواصل استحمام ها کم بشه این ریزش هم به طبع کمتر خواهد بود.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید