شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رابطه جنسی دهانی پر خطر داشتم . لطفا راهنمایی کنید .

1. سلام . لطفا جواب منو تو همین تاپیک بدین . التماس میکنم

حدود 2 هفته قبل با یک زنی رابطه دهانی داشتم . یعنی اون زن فقط برای حدود 10 ثانیه آلت تناسلی منو تو دهنش گرفت و بعد هم من ارضا شدم . البته تو همون چند ثانیه فکر نکنم زیاد دهنشو به آلتم زده باشه .

در هر صورت 1 هفته بعد رفتم تست خون دادم و جواب منفی بود . در همون روز که خون دادم بعد از چند ساعت کار سنگین کردم .

از روزی که خون دادم تا یک هفته احساس ضعف و خستگی میکردم و اصلا اشتها نداشتم .  سرم هم کمی درد میکرد .

الان ضعفم تا حدودی خوب شده اما بی اشتها هستم .

البته باید بگم اضطراب شدید دارم و باعث شده چند بار برم انتقال خون و اونا از دستم خسته شدن و همش میگن برو چیزیت نیست !

تو نت خوندم گلودرد اولین علامتشه . از بس فکر کردم بهش احساس میکنم گلوم درد میکنه .

در ضمن من متاهل هستم و یک هفته بعد از اون ماجرا با زنم رابطه داشتم . اما 2 روز پیش کنار لب زنم زگیل معمولی زد که بعد از 2 روز هم خالی شد و البته دردی نداشت . ولی خوب خوشبختانه تا حالا احساس ضعف و ... نکرده .

از دوستان خواهش میکنم منو راهنمایی کنید . بخدا 1 بار تو عمرم اشتباه کردم و همین بوده . من غصه خودمو نمیخورم بلکه واسه زنم ناراحتم .

من باید چیکار کنم . آزمایشگاه میگه هر 3 ماه ما آزمایش میگیریم ! من باید پیش چه ئکتری برم تا برام هر هفته آزمایش نمونه خون بنویسه ؟

بخدا دارم داغون میشم . ببخشید که سرتون رو در آوردم اما خواهش میکنم جوابمو همینجا بدین و منو به تاپیک های دیگه نفرستین .

ممنون

2. telepay نوشته است: سلام . لطفا جواب منو تو همین تاپیک بدین . التماس میکنم

حدود 2 هفته قبل با یک زنی رابطه دهانی داشتم . یعنی اون زن فقط برای حدود 10 ثانیه آلت تناسلی منو تو دهنش گرفت و بعد هم من ارضا شدم . البته تو همون چند ثانیه فکر نکنم زیاد دهنشو به آلتم زده باشه .

در هر صورت 1 هفته بعد رفتم تست خون دادم و جواب منفی بود . در همون روز که خون دادم بعد از چند ساعت کار سنگین کردم .

از روزی که خون دادم تا یک هفته احساس ضعف و خستگی میکردم و اصلا اشتها نداشتم .  سرم هم کمی درد میکرد .

البته باید بگم اضطراب شدید دارم و باعث شده چند بار برم انتقال خون و اونا از دستم خسته شدن و همش میگن برو چیزیت نیست !

تو نت خوندم گلودرد اولین علامتشه . از بس فکر کردم بهش احساس میکنم گلوم درد میکنه .

در ضمن من متاهل هستم و یک هفته بعد از اون ماجرا با زنم رابطه داشتم . اما 2 روز پیش کنار لب زنم زگیل معمولی زد که بعد از 2 روز هم خالی شد و البته دردی نداشت . ولی خوب خوشبختانه تا حالا احساس ضعف و ... نکرده .

از دوستان خواهش میکنم منو راهنمایی کنید . بخدا 1 بار تو عمرم اشتباه کردم و همین بوده . من غصه خودمو نمیخورم بلکه واسه زنم ناراحتم .

من باید چیکار کنم . آزمایشگاه میگه هر 3 ماه ما آزمایش میگیریم ! من باید پیش چه ئکتری برم تا برام هر هفته آزمایش نمونه خون بنویسه ؟

بخدا دارم داغون میشم . ببخشید که سرتون رو در آوردم اما خواهش میکنم جوابمو همینجا بدین و منو به تاپیک های دیگه نفرستین .

ممنون

سلام دوست عزیز

هر هفته ازمایش خون!!! چه خبره!!!

این رابطه ای که شما شرح دادی چن تا فرضو باید در نظر بگیریم تا  تازه بگیم شما امکان الودگیت هست:

1. اگه شما التت زخمی یا خراشیدگی قبل یا حین رابطه داشته.
    2. اگه اون خانم به ویروس از قبل الوده بوده.
    3. اگه اون خانم آفت یا جراحتی در دهانش قبل یا حین رابطه داشته.
    4. و ...

در ضمن انتقال ویروس از زن به مرد احتمالش خیلی خیلی کمتره.

اون ضعف ممکنه به خاطر

1. کارهای سنگینی که انجام دادین و
    2. خونی که دادین، باشه.

خب منم که باشم هر دوی این ها توامان منو از شدت ضعف، رو به موت میکنه دیگه!

به نظر من شما به خودت گیر بیخودی دادی. به زندگیت برس عزیزم مشکلی نداری.

طفلی همسرت، نگران نباش ایشون سااااااالمه. هواشو بیشتر داشته باش.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. juna

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ترشحات جنسی چه در مرد و چه در زن میتواند محتوی ویروسهای خطرناکی چون هپاتیت ب و ث و ایدز باشد و هنگام انجام عمل رابطه جنسی دهانی می تواند باعث انتقال بیماری گردد. لذا عمل رابطه جنسی دهانی فقط در شریک جنسی قابل اعتماد از نظر مبتلا نبودن به بیماریهای آمیزشی و ویروسی با خطر انتقال بیماری همراه نبوده و بی خطر است. در افراد نا مطمین می توان از کاندوم استفاده کرد و زن از روی کاندوم این عمل را انجام می دهد
    البته نظر شخصی منو بخوای فکر کنم تو چه از لحاظ روانی و چه از لحاظ فیزیکی از این رابطه جنسی راضی نبودی و به نظرم این کارایی که میکنی و این خستگی ها تاثیرات روانی اونه
    در هر حال اینکه تو پشیمونی  نشوندهنده اهمیت دادنت به مسائل مهم و با اهمیته و این یعنی :dont worry be happy

4. صحبت دوستان کامل بود .آزمایش را پیگیری کنید .تا خیالتون راحت بشه .
    به همسرتون نزدیک تر بشید کار شما اگر باعث ابتلا ی شما شده باشه همسره بی گناه شماهم درگیره تا اطمیانن کامل پیدا نکردی از کاندوم استفاده کنید

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  5. telepay نوشته است: سلام . لطفا جواب منو تو همین تاپیک بدین . التماس میکنم

ممنون

دوست عزیز
    گفته ها دوستان کامل بود اما در ادامه چند نکته رو خدمتتون میگم
    1.اولا احتمال انتقال ویروس ایدز در مواقعی که مخاط دهان سالم باشه خیلی کمه.دوما این سطح آلت شما بوده که در تماس بوده و اگر زخمی نداشته باز ریسک کمتره
    2.زمان رابطه کوتاه بوده و اینکه احتمال ابتلای مردان از زنان بخاطر فرم دستگاه تناسلیشون کمتره
    3.دوست عزیز بعد از ورود ویروس حداقل به 2 هفته زمان نیاز هست تا علائم پایه که شبه سرماخوردگیه شروه بشه و نه از فرداش،اینه بیشتر نشانه فشار عصبی شماست و استرسی که دارید.چون استرس خارج از آستانه تحمل باعث خستگی و بی حالی شدید میشه
    3.طبق پروتوکل کشور وقتی عد از رابطه خطرناک و یا هر دلیل دیگه ای فرد به جهت آزمایش ایدز مراجعه کنه معمولا همون موقع و 3 ماه بعد و 6 ماه بعد تکرار میشه.که اگر فرد آلوده شده باشه معمولا طی این 3 آزمایش مشخص میشه و بالاخره مثبت توش دیده میشه ووقتی مثبت نشه یعنی جای نگرانی نیست.و اینکه اگر مثبت بشه با یک جواب هم فرد رو در گروه ایدز نمیذارن که شما نگرانید،نیاز به دو تا آزمایش الایزای مثبت و 1 وسترن بلات مثبته تا ابتلا به ایدز قطعی بشه
    4.به گفته دوستان بهترین کار صبر کردنه تا مجدد برید برا آزمایش و اینکه تو این برههه از کاندوم استفاده کنید تا ریسک انتقال به همسرتون هم اصلا وجود نداشته باشه،هرچند که بعید میدونم با این شرح خودتون هم آلوده باشید.بعلاوه دوستان شاغل در سازمان انتقال خون مدام در حال بررسی موارد هستن و اگر به موردی شک داشتن محال بو بذارن شما از دسترسشون خارج بشید
    دوست عزیز بهتره بعد از این بیشتر به اصول زندگیتون پایبند باشید و مجدد بعد از 3  ماه برید برا آزمایش و تو این برهه اصلا به این مورد فکر نکنید.باور کنید ریسکش با این شراایط شما خیلی کمه.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  6. سلام خدمت دوستان عزیزم

می خوام خدمت دوست خوبم بگم شما که مجبور به این رابطه نبودید که الان پشیمونی جای همه چیزو براتون گرفته به هر حال وقتی شما همسری دارید باید بهش وفادار باشید حالا اگه اخلاقی نیستید ولی به فکر سلامتیش باشید شاید ارتباط با همسرتون بعد از کار شما بدتر از رابطه با زن دیگه ای باشه چون اونو وارد مرحله ای کرده اید که ممکنه آسیب ببینه و گناه اون چیه؟پس خواهشا قبل از هرکاری یکم وجدان انسانی داشته باشید حتی اگه همسرتونو دوست ندارید.به هر حال امیدوارم که مشکلی براتون پیش نیاد بهترین ارزوها و بهترین لحظاتو براتون خواستارم از خدای مهربان.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  7. سلام دوستان .

رفتم دکتر داخلی و عفونی و یه نسخه آزمایش نوشت برای 2 هفته بعد . چون گفت باید حداقل یک ماه بگذره و گفت بین 4 تا 6 هفته جواب مشخص میشه . البته نوع تست خونش رو میگفت دوره پنجره رو نشون میده .

اینم عکس از نسخه آزمایش که باید بگیرم : ( دوستان ببینن این چه نوع آزمایشی هست و واقعا دوره پنجره رو نشون میده ؟ )

http://p30upload.com/download.php?imgf=1337833376_scan0023.jpg

میگفت احتمالش حدود 2 دهم هست که از این راه منتقل بشه . گفتگ گلوم درد میکنه و نگاه کرد و گفت چیزی نیست .

دوستان الان گلوم درد میکنه . البته حنجرم هست . نمیدونم شاید بخاطر فکر زیادیه . سرفه و ... هم ندارم .

8. telepay نوشته است: سلام دوستان .

رفتم دکتر داخلی و عفونی و یه نسخه آزمایش نوشت برای 2 هفته بعد . چون گفت باید حداقل یک ماه بگذره و گفت بین 4 تا 6 هفته جواب مشخص میشه . البته نوع تست خونش رو میگفت دوره پنجره رو نشون میده .

اینم عکس از نسخه آزمایش که باید بگیرم : ( دوستان ببینن این چه نوع آزمایشی هست و واقعا دوره پنجره رو نشون میده ؟ )

میگفت احتمالش حدود 2 دهم هست که از این راه منتقل بشه . گفتگ گلوم درد میکنه و نگاه کرد و گفت چیزی نیست .

دوستان الان گلوم درد میکنه . البته حنجرم هست . نمیدونم شاید بخاطر فکر زیادیه . سرفه و ... هم ندارم .

سلام
    .ب نظر من تمام مشکلات شما ناشی از تلقین و استرسه..باور کنید همین الان ک دارم تایپ میکنم گلوم به شدت درد میکنه و احساس سنگینی میکنم..با این اوصاف منم فردا صبح برم و ازمایش بدم؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!
    یعنی منم الوده ام؟؟؟؟!!!
    برادر من اینقدر به خودتون تلقین نکنید ک الوده شدید..گلو درد و این جور چیزا شاید علت دیگه ای داشته باشه..چرا دنبال علل دیگش نمیگردید؟ شاید سرما خوردید و عفونت پشت حلقی دارید...؟!و بسیاری دلایل دیگه...
    شنیدید میگن تلقین ادمو تا پای مرگ میکشونه چه برسه ب بیماری؟
    از استرس بدور باشید چون ریشه بسیاری از ناراحتی هاس.احساس گناه و پشیمانی در شما باعث شده ک تمام ناراحتیهاتونو بچسبونید ب عملی ک انجام دادید..

دوست عزیز کاریه ک شده..کاش نمیشد ..ولی شده..پس با صبر و حوصله منتظر رسیدن زمان ازمایش باشید.
    ایشاللا ک باهمسرتون زندگی توام با سلامتی پیش رو داشته باشید..و هممون از این جور تجربه های تلخ درس بگیریم.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. سلام منم ا این تاپینگوخوندم  نگران شدم اخه رابطه دهانی برای اولین بار توعمرم 1ماه پیش بوددوس پسرم ابشوتودهنم ریخت چون برا اولین بار بودحتی 1دقیقه هم نشد نگه دارم ریختم بیرون.ترسیدم یعنی اگه مبتلا باشه منم مبتلا میشم؟اخه رابطه ای ازاین فراتر نداشتیم الان ازدیروزکلوم بدجورمیدرده تروخدا جواب کامل بدین؟ترس ورم داشت

10. سلام دوست عزیزم:
    ویروس HIV از طریق مایع منی (همچنین شامل مایعی که قبل ازمنی خارج می شود) ، ترشحات دستگاه تناسلی زنان وخون افراد مبتلا به آن منتقل می شود و افرادی که با این ترشحات ، چه از طریق همجنس بازی و چه از طریق روش معمول جنسی ، تماس حاصل نمایند دچار عفونت HIV می گردند
    وجود بیماریهای مقاربتی مثل سوزاک، سفلیس و همچنین زخمهای دستگاه تناسلی خطر آلودگی را چند برابر خواهد کرد.

11. telepay نوشته است: سلام . لطفا جواب منو تو همین تاپیک بدین . التماس میکنم

ممنون

با سلام
    بینید در این ماجرا احتمال آسیب به شما در این قضیه تا حدودی 0 هستش.ضعف شما هم به دلیل خون دادن و کار سنگینه اصلا نگران نباشید و اضطراب رو از خودتون دور کنید.آزمایش خون در این قضیه بسیار بسیار زیادی بوده و من با نظریات آقای:M1989موافقم.

12. سلام  منم نگران شدم میخواستم بدونم  رابطه جنسی دهانی  چه برای مرد و چه برای زن چه خطراتی دارد میشه کامل راجب این موضوع توضیح بدید ممنون

13. bala70 نوشته است: سلام  منم نگران شدم میخواستم بدونم  رابطه جنسی دهانی  چه برای مرد و چه برای زن چه خطراتی دارد میشه کامل راجب این موضوع توضیح بدید ممنون

سلام

اگه دو طرف واقعا از سلامتی هم مطلع باشن، مشکلی نیست.
    یه نکته کلی اینکه ترشحات زن و منی مرد برا خوردن طراحی نشدن  ولی خود رابطه دهانی مثلا با پوزیشن 69 میتونه به عنوان یکی از 52 پوزیشن رابطه جنسی، برا تنوع استفاده بشه و دو طرفو به ارگاسم برسونه.
    به هر حال گاهی اوقات در زندگی زناشویی برا تکراری نبودن نوع نزدیکی، رابطه دهانی لازم میشه.

در غیر اینصورت ...  

اگه هر کدوم از زوجین زخم و یا مشکل پوستی و مخاطی داشته باشن، انواع عفونت ها و بیماری های مقاربتی (عفونت کلامیدیا، زگیل تناسلی، تب خال تناسلی، هپاتیت و سایر بیماری هایی که به عنوان منتقله از تماس جنسی شناخته شدن علی الخصوص ایدز) می تونه با این روش منتقل بشه.
    احتمال انتقال مثل حالت واژینال و یا مقعدی نیست ولی به هر حال وجود داره.
    کسانی که قبل و بعد از این روش اقداماتی روی دندان انجام دادن و یا غذاهایی مثل چیپس خوردن که به نوعی باعث آزار مخاط دهان شده (هر چند موقت و بی آزار) ممکنه در معرض خطر بیشتری باشن.

14. telepay نوشته است: سلام دوستان .

دوست عزیز
    همونطور که خدمتتون گفته بودم ،پزشک براتون ازمایش الایزای ایدز رو درخوات داده.این ازمایش در سایر بیماریها هم استفاده میشه برا همین نوشته اچ آی وی الایزا.
    دوست عزیز منظور از دوره پنجره هم دقیقا شروع واکنش بدن و آغاز تولید آنتی بادی هستش چون این آزمایش سنجش میزان آنتی بادی رو انجام میده.از زمان ورود ویروس تا مثبت شدن آزمایشات سرمی مدتی در این حدود لازمه در حالی که برای بروز نشانه های بالینی شاید چندین سال وقت نیاز باشه.
    نگران نباشید این ازمایش حساسیت و ویژگی بالایی برخورداره (معیارهای تایید ازمایشات هستن).دوست عزیز اگر این تست مثبت بشه به فرض محال باز هم باید تست تکرار بشه و بعد از دوبار مثبت شدن آزمایش الایزا شمارو ارجاع میدن سازمان انتقال خون تا تست وسترن بلات بدید که در واقع آزمایش طلایی ایدز محسوب میشه و بعد قطعی میشه که شما آلوده شدید و قبل اون نمیشه این موضوع رو قطعی فقط با 1 آزمایش تایید کرد.
    آمایش رو انجام بدید و به توصیه های پزشکتون عمل کنید و اگر باز هم نگران بودیدبعد از 3 ماه هم مجدد این تست رو تکرار کنید و بعدش با خیال راحت به زندگیتون برسید.فقط تا شخص شدن نتیجه به جهت اطمینان خاطر کاندوم در روابط از هر نوع رابطه استفاده کنید.
    در مورد گلو هم باید بدونید احتمالش خیلی زیاده از نگرانیتون باشه و یا سرماخوردگی و یا چیز دیگه ای اما به هر حال برای تایید اآلودگی به اچ آی وی باید منتظر جواب تست باشید پس اینقدر عجله نکنید.خیلی از موارد پیش میاد که در 1بار رابطه مبتلا نمیشن خصوصا مثل مورد شما که کوتاه هم بوده.
    اما خواهش میکنم بعد از مشخص شدن جواب تستتون و نتیجه چزشک رو هم روسایت بذارید
    قدر زندگیتون رو بدونید و به راحتی به خطر نندازیدش.امیدوارم جواب منفی مجددا تکرار بشه

15. taranom65 نوشته است: سلام منم ا این تاپینگوخوندم  نگران شدم اخه رابطه دهانی برای اولین بار توعمرم 1ماه پیش بوددوس پسرم ابشوتودهنم ریخت چون برا اولین بار بودحتی 1دقیقه هم نشد نگه دارم ریختم بیرون.ترسیدم یعنی اگه مبتلا باشه منم مبتلا میشم؟اخه رابطه ای ازاین فراتر نداشتیم الان ازدیروزکلوم بدجورمیدرده تروخدا جواب کامل بدین؟ترس ورم داشت

دوست عزیز
    قبل از هر چیز باید بهتون بگم زمانی که با کسی رابطه دارید که از وضعیت سلامت ایشون اطلاعی ندارید و ایشون همسر شما هم نیستنن ،پس باید خیلی رعایت کنید و در واقع از شخص خودتون و حتی ایشون.
    تو روابطتتون از کاندوم استفاده کنید و اینکه منی رو داخل دهانتون نگه ندارید و بهتر توصیه کنم اصلا نذارید توی دهانتون تخلیه کنن.همونطور که دوستمون m1989گفتن سایر بیماریها هم منتقل میشه که همون ها هم منجر به عواقب سوء میشه.بعلاوه باید بدونید ویروس ایدز علاوه بر منی و ترشحات زنانه و خون در بزاق و شیر هم یافت میشه و منتقل میشه.برا همینه که مادران مبتلا ممنوعیت شیر دهی به فرزدشون رو دارن.این موضوع نشانه اهمیت این بیماری و راههای انتقال شه

اگر از وضعیت سلامتیشون اطلاعی ندارید و ایشون سابقه رفتارهای پر خطر رو داشتن توصیه میکنم به مراکز مشاوره مراجعه کنید و به جهت  اطمینان 1 بار تست بدید چون به هر حال رفتار شما هم پر خطر محسوب میشه.
    اگر بهشون علاقه مندید و به جهت اطمینان خاطر میتونید با هم برید تست رو انجام بدید.
    سلامتی خیلی با ارزشتر از اینه که براحتی به خطر بندازیدش و باید بدونید محور انتقال ایدز در کشور ما از اعتیاد تزریقی که در سابق بود به رابطه جنسی در حال حاضر تغییر پیدا کرده پس حداقل کار انجام رفتارهای پیشگیرانه اس.
    پیروز باشید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید