شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خالکوبی موقت

1. سلام.
    یه سوال درباره این خالکوبی های موقت دارم که به صورت برچسب هستند و روی پوست میچسبند و ساخت چین هستن آیا برای پوست ضرر دارن یا نه؟
    و اینکه ممکنه باعث سرطان بشه؟
    اگه ممکنه راهنماییم بکنید چون یه مدلشو خریدم ولی میترسم روی پوستم امتحان کنم با تشکر.

2. با سلام
    دوست عزیز،اصولاً هر چیزه غیر عادی برروی پوست،میتونه خطر ساز بشه! تازه اگر چینی هم باشه که دیگه هیچ!! یادتون نره اگر این چیزها برای انسانها مفید بود خداوند عالم از اول خلقت بشریت خودش بر روی بدنه همه مخلوقاتش میگذاشت!!در هرصورت توصیه میکنم چون پوست ،یکی از حساس ترین اعضای بدن بشمار میاد و از طرفی یکی از منافذ طبیعی تبادل گرما و سرما و خروجی عرق از بدن و.... همین پوست هست!لذا نباید هر چیزی رو روی اون امتحان کرد ،در نتیجه از مصرف اینگونه مواد که معلوم نیست از چی ساخته شده جداً خودداری کنید
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. با اين استدلال لباس معمولي هم ميتونه براي پوست مضر باشه! هر چيز جديدي رو اين طوري رد نكنيم. بهتره كمي علمي تر و با اطلاعات واقعي با موضوع برخورد كنيم. رد كردن هر چيز غير ضروري مثل خالكوبي كار ساده اي هست من و شما كه علاقه اي به اين كار نداريم به سادگي نتيجه مي گيريم اما اين دوستمون دوست داره خالكوبي كنه مي خواد مضرات واقعي اونو بدونه. سايت حرفه اي و كاربر حرفه اي نظر حرفه اي بده ... حداقل سر نخي براي موضوع باشه
    اميدوارم موجب رنجش كسي نشده باشم. نظر شخصي خودمو گفتم.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. mtb4outdoor نوشته است: با اين استدلال لباس معمولي هم ميتونه براي پوست مضر باشه! هر چيز جديدي رو اين طوري رد نكنيم. بهتره كمي علمي تر و با اطلاعات واقعي با موضوع برخورد كنيم. رد كردن هر چيز غير ضروري مثل خالكوبي كار ساده اي هست من و شما كه علاقه اي به اين كار نداريم به سادگي نتيجه مي گيريم اما اين دوستمون دوست داره خالكوبي كنه مي خواد مضرات واقعي اونو بدونه. سايت حرفه اي و كاربر حرفه اي نظر حرفه اي بده ... حداقل سر نخي براي موضوع باشه
    اميدوارم موجب رنجش كسي نشده باشم. نظر شخصي خودمو گفتم.

با سلام
    البته فکر کنم همه معتقدیم که  لباس چیزه غیر معمولی نیست!!تازه  همین لباس اگر زیاد تنگ باشه و یا از مواد زبر و شیمیایی غیر استاندارد تهیه شده باشه و ..... بازم برای بدن مضره! و اما درمورد این نوع خالکوبی  باید بگم که چون برای چسبیدنش بر بدن باید از چسب های مختص خودش استفاده بشه و کلاً هر چسبی که از مواد شیمیایی تهیه شده باشه آثارش بر پوست، برهمه ما پوشیده نیست!لذا معتقدم(این نظر شخصی بنده است و نه مسئولین و متخصصین سایت) نباید از این چیزها بر روی پوست که بسیار حساس هم هست استفاده بشه! شما اگر دقت کنید حتی استفاده از چسبهای زخم برای بعضی ها حساسیت زاست!از طرفی پوست یکی از منافذ اصلی و مهم برای تبادل حرارت و خروج عرق از بدن هست!!حالا اگر این منفذ رو با اینجور چیزها مسدود کنیم ببینید چی میشه!!چندی پیش متخصصی در یکی از دیدارهاشون اذعان میکردن حتی استفاده از مام زیر بغل میتونه مضر باشه!چون جلوی خروج عرق رو میگیره و چون خروج عرق باعث خنکی بدن میشه لذا از این منظر برای بدن مضره!(این نظر ایشون بود و نه من)و... بگذریم و اما در خصوص خالکوبی واقعی و با سوزنهای مخصوص هم مشخصه،اگر رعایت بهداشت نشده باشه و از طرفی موادی که برای رنگ آمیزی استفاده میشه برای بدن مضر باشه ،بله این طریقه هم مشکل ساز خواهد بود! نمیدونم اینها نظر شخصیه بنده است و چون بنا به تجربه، اشخاص مختلفی رو دیدم که از این بابت دچار بیماری های پوستی شدن،مطرحش کردم و لزوماً مطلب  از دیده علمی مطرح نشده (در این مورد باید متخصصین سایت بیشتر نظر بدن)و تنها تجربه ای که داشتم جهت اطلاع دوستان ارائه کردم
    در هرصورت در هیچ فضای مجازی  هیچ مطلبی وحی منزل نیست و تنها نظرات دوستان بر اساس تجاربشونه اگر غیر از این بود میباید همه کاربران متخصص میبودند
    موفق باشید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید