شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

چرا پردم پاره نمیشه؟؟؟؟!!!!!

1. biiib

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوستان. من یک ماه ونیمه که ازدواج کردم ولی هنوز پردم پاره نشده!!!!!!!!یه بار اون اوایل دکتر رفتم گفت نوع پرده غربالیه ! و اینکه نیاز به دکتر نداری خودتون از پسش برمیاید!!!! فقط ژل لوبریکانت داد، الان مشکلم اینه که من دردم فوق العاده زیاده!!!!!
    واقعا نمیتونم دردشو تحمل کنم!!! چرا لعنتی پاره نمیشه اخه؟؟؟!!!!! واقعا دیگه بدمون اومده،
    البته یه بار یکم خون اومد ولی فک کنم فقط در حد خراش باشه میخوام اسپری بی حسی بخرم ولی میترسم بدون تجویز پزشک ضرر داشته باشه، متاسفانه هم من هم شوهرم استرس داریم چون گاهی نعوذ شوهرم کامل انجام نمیشه یا زود میخوابه!!! منم که همیشه استرس دارم
    ممنون میشم اگه کمکم کنید

2. از دکتر رهام نقل قول میکنم :

بعضي ها مادرزاد پرده بكارت ندارند، بعضي ديگر پرده بكارتشان بدون سوراخ است، درحاليكه برخي ديگر پرده هاي بسيار ضخيمي دارند كه ممكن است براي پاره كردن آن، كمك پزشك مورد نياز باشد تا از بروز درد در هنگام ارتباط جنسي جلوگيري شود، اين شيوه را بريدن پرده مي نامند.طي اولين دخول، پرده بكارت در چند جا پاره شده و به چند قطعه تقسيم مي شود، غالبا تا زماني كه زن، نوزادي به دنيا بياورد باقيمانده پرده در دهانه واژن وجود خواهد داشت.
    این احتمال وجود داره که پرده شما هم به همین شکل بوده و دکتر تشخیص درستی نداده

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. ببخشید از دکتر رهام نبود از کس دیگه ای است لطفا اصلاح شود

4. سلام یه سوالی دارم خواهش میکنم جواب بدید. من برای معاینه به دکتر رفتم و گفت نوع پردم جوریه که خونریزی دارم اما من رایطه کامل یا درد یا خونریزی تو این مدت نداشتم اما چند روز پیش موقع رابطه انگشت کوچک شوهرم به طور کامل کامل کامل داخل رفت بدون هیچ درد یا خونریزی یا برخورد با چیزی. حالا سوال من اینه که اینکه میگن پرده سوراخ داره چیه؟ و این سوراخ جوریه که یه انگشت کاملا داخل بره یا پرده من از بین رفته؟

5. biiib نوشته است: سلام دوستان. من یک ماه ونیمه که ازدواج کردم ولی هنوز پردم پاره نشده!!!!!!!!یه بار اون اوایل دکتر رفتم گفت نوع پرده غربالیه ! و اینکه نیاز به دکتر نداری خودتون از پسش برمیاید!!!! فقط ژل لوبریکانت داد، الان مشکلم اینه که من دردم فوق العاده زیاده!!!!!
    واقعا نمیتونم دردشو تحمل کنم!!! چرا لعنتی پاره نمیشه اخه؟؟؟!!!!! واقعا دیگه بدمون اومده،
    البته یه بار یکم خون اومد ولی فک کنم فقط در حد خراش باشه میخوام اسپری بی حسی بخرم ولی میترسم بدون تجویز پزشک ضرر داشته باشه، متاسفانه هم من هم شوهرم استرس داریم چون گاهی نعوذ شوهرم کامل انجام نمیشه یا زود میخوابه!!! منم که همیشه استرس دارم
    ممنون میشم اگه کمکم کنید

با سلام
    دوست گرامی،در برخی از زوجین،این قضیه رخ میده که پرده با کمی تاخیر ازاله میشه!از طرفی از کجا میدونید که مورد شما صرفاً مربوط به پرده اتونه؟؟مگر در زمان دوشیزه گی پریودهای سختی داشتید؟؟ از طرفی امکان التهابات در دهانه واژن وجود داره! منظورم اینه که در بانوانی که تازه عروس شدن به خاطر اینکه پس از سالها دهانه واژنشون میخواد بیش از حد قبلیشون باز بشه ،التهاباتی در دهانه اون ایجاد میشه که درد داره!و یا اینکه مرد بدون صبر کافی دخول رو انجام داده که باعث التهاب در دهانه واژن شده!!شاید این مورد شما هم اینگونه باشه!معذالک شما میتونید با مراجعه به متخصصین زنان،نسبت به معاینه  این عضو و مشاوره با پزشک خودتون اگر نیازی به عمل برای برداشتنه پرده داشته باشید اینکاررو تو همون مطب انجام بدید!جای نگرانی نیست!شنیدم که زوجهایی بودن که ازاله بکارت زن،در اونها گاهاً به بیش از یک ماه رسیده!اما به مرور و با کمی صبر و حوصله و بدون عجله در آمیزش(دخول منظورمه) از این برهه براحتی گذشتن!توصیه میکنم ضمن مراجعه به پزشک متخصص،با حوصله بیشتری همسرتون اینکاررو انجام بدن و از طرفی از ژل و یا کرم های بی حسی هم استفاده کنید
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  6. girl1990 نوشته است: سلام یه سوالی دارم خواهش میکنم جواب بدید. من برای معاینه به دکتر رفتم و گفت نوع پردم جوریه که خونریزی دارم اما من رایطه کامل یا درد یا خونریزی تو این مدت نداشتم اما چند روز پیش موقع رابطه انگشت کوچک شوهرم به طور کامل کامل کامل داخل رفت بدون هیچ درد یا خونریزی یا برخورد با چیزی. حالا سوال من اینه که اینکه میگن پرده سوراخ داره چیه؟ و این سوراخ جوریه که یه انگشت کاملا داخل بره یا پرده من از بین رفته؟

با سلام
    دوست عزیز،کمی مبهم مسئله رو بیان کردید! منظور از "نوع پردم جوریه که خونریزی دارم" چیه؟؟ یعنی زمان ازاله خونریزی خواهید داشت یا همین جوری خونریزی دارید؟؟ و یا..... در هرحال اگر پرده شما نوعش از نوع ارتجاعی  نیست قطعاً خونریزی خواهید داشت!و اما بله پرده سوراخ هایی داره که از اونها خونریزی پریودی انجام میشه!حالا در فردی،این منفذها بازتره و در یکی مثل دوست عزیز biib کیپ تره! احتمالاً منفذهای پرده شما از نوعیه که بازتره !برای همینه که انگشت همسرتون کامل کامل رفته داخل!مشکلی نیست برای اینکه از وضعیت این عضوتون آگاه بشید کافیه به پزشک زنان مراجعه کنید
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید