شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

چربي هاي زير پوستي آلت تناسلي

1. سلام

1.تجمع زيرپوستي چربي در آلت تناسلي به صورت نقطه نقطه  ( بين لبهاي بزرگ و كوچك ) رو چطور ميشه بر طرف كرد ؟؟
    (چيزي شبيه به ميليا در اطراف چشم كه وقتي آلت رو با دست از هم باز ميكنيم بيشتر نمايان ميشه و خوب البته ظاهر زيبايي هم نداره )
    2.با توجه به حساس بودن اين ناحيه ميخوام بدونم اگه درماني وجود داره آسيبي به سنسورهاي حسي اين ناحيه نميرسونه ؟؟؟

2. با سلام
    دوست گرامی،خب اول باید با معاینات بالینی متخصصین ریشه بوجود اومدنه این به قول شما چربیهارو  پیدا کرده و بعددارو و یا راهکار یا درمانی تجویز کرد!شاید اینها چربی نباشن!مثلاً نوعی قارچ باشن!!در هرحال بهترین کار مراجعه به یک ارولوژیست متخصص  بنظر میاد!احتمال میدم با استفاده داروهای مناسب ،این معضل برطرف بشه و دیگه به  سنسورهای حسی اون ناحیه هم آسیبی نرسه! ضمناً در فضای مجازی  نمیشه برای اینگونه موارد نسخه مدونی پیچید چون موضع،بسیار حساسه و هر اقدامی در اون  قسمت نباید انجام بشه!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. aliyan نوشته است: با سلام
    دوست گرامی،خب اول باید با معاینات بالینی متخصصین ریشه بوجود اومدنه این به قول شما چربیهارو  پیدا کرده و بعددارو و یا راهکار یا درمانی تجویز کرد!شاید اینها چربی نباشن!مثلاً نوعی قارچ باشن!!در هرحال بهترین کار مراجعه به یک ارولوژیست متخصص  بنظر میاد!احتمال میدم با استفاده داروهای مناسب ،این معضل برطرف بشه و دیگه به  سنسورهای حسی اون ناحیه هم آسیبی نرسه! ضمناً در فضای مجازی  نمیشه برای اینگونه موارد نسخه مدونی پیچید چون موضع،بسیار حساسه و هر اقدامی در اون  قسمت نباید انجام بشه!
    موفق باشید.

ممنونم از پاسختون دوست عزيز جناب عليان  
    من خودم كاملا مخالف "نسخه پيچيدن در فضاي مجازي " هستم Smile
    فقط خواستم از راهكارهاي موجود احتمالي و ضرر هاش  اطلاع داشته باشم ... يا حداقل يه كي ورد پيدا كنم كه در موردش سرچ كنم
    (سوال من دقيقا در مورد چربي هاي زير پوستيه .... ظاهر قارچ متفاوته)

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید