شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سرد مزاجی

1. باسلام وتشکراز سایت آموزندتان<xml><o></o>

پسری هستم 26ساله مجرد(البته نامزددارم) که 3ماهی است به گفته پزشکان مبتلا به واریکوسل خفیف میباشم.به گفته پزشکان این بیماری ربطی به کم شدن میل جنسی ندارد،امااز همان موقع میل جنسی بنده تقریبا به صفررسیده است.برخلاف عقیده ایشان خودم علت اصلی آن راخودارضایی بیش ازحددر چندسال اخیرمیدانم.پس ازمصرف قرص آفرودیت تقریباخوب وپس ازمدتی مصرف نکردن به حالت اول بازمیگردم.اکنون هم پزشک بنده مصرف روزانه 1قرص بوپروپیون75میل ر+آفرودیت راتجویزنمودند.تقاضای راهنمائی شمارا دارم.باتشکر<o></o>

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. mehdi1475 نوشته است:
    باسلام وتشکراز سایت آموزندتان<xml><o></o>
    پسری هستم 26ساله مجرد(البته نامزددارم) که 3ماهی است به گفته پزشکان مبتلا به واریکوسل خفیف میباشم.به گفته پزشکان این بیماری ربطی به کم شدن میل جنسی ندارد،امااز همان موقع میل جنسی بنده تقریبا به صفررسیده است.برخلاف عقیده ایشان خودم علت اصلی آن راخودارضایی بیش ازحددر چندسال اخیرمیدانم.پس ازمصرف قرص آفرودیت تقریباخوب وپس ازمدتی مصرف نکردن به حالت اول بازمیگردم.اکنون هم پزشک بنده مصرف روزانه 1قرص بوپروپیون75میل ر+آفرودیت راتجویزنمودند.تقاضای راهنمائی شمارا دارم.باتشکر<o></o>

در درجه اول جهت تشخیص دقیق نوع واریکوسلتون به چند پزشک مراجعه کنید اگر نظرات پزشکان در مورد نوع واریکوسلتون یکسان بود و خفیف با دارو رفع میشود
    چون پزشکان در تشخیص واریکوسل به نوعی سلیقه ای تا حدی عمل میکنند
    داروهاتون رو ادامه بدید و تحت درمان باشید و خودسر قطع نکنید تا به بهبودی برسید اگر طی طول درمان به بهبودی نرسیدید باز به پزشک مراجعه کنید تا شاید نیاز به عمل داشته باشید
    واریکوسل خود نیز کمی موجب سرد مزاجی و عدم نعوظ میشود نگران نباشید مشکل شما قابل حل هستش فقط باید به شدت پیگیر آن باشید

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  3. شاید بعداز ازدواج دچار استرس شدید یا از ادواجتان چندان راضی نیستی . چون نگرانی و استرس زیاد باعث کاهش میل جنسی میشه حتما به روان پزشگ مراجعه کنید در مورد واریکوسل جدی باشید

4. می خوام بدونم زن ها بیشتر دچار خود ارضایی هستن یا مرد ها ؟

و از بین اونا متاهل ها بیشتر یا مجرد ها ؟

5. delshadd نوشته است: می خوام بدونم زن ها بیشتر دچار خود ارضایی هستن یا مرد ها ؟

با سلام
    دوست عزیز،در آخرین آماری که تویه یکی از ایمیلهام بهم رسیده بود ،طبق تحقیقات به عمل آمده در دنیا،در حدود 60 درصد آقایون به این امر مبادرت میکنن و 40 درصد خانمها!!(صحتش رو دقیقاً نمیدونم اما بنظر میاد درست باشه!چون آقایون با دیدن صحنه های جنسی هم تحریک میشن و در نتیجه برای تامین لذت جنسیشون این کاررو میکنن اما زنها چون به این راحتی  تحریک نمیشن کمتر هم خودارضایی میکنن!!و...)و بیشتر در مورد مجردین این اتفاق رخ میده و کمتر برای متاهلین!!
    موفق باشید.

6. delshadd نوشته است: می خوام بدونم زن ها بیشتر دچار خود ارضایی هستن یا مرد ها ؟

خوب در مورد کشور ما که خدا رو شکر آمار و ارقام درست و حسابی نداریم و بیشتر روی حدث و گمان و شایعات هست
    البته توی این زمینه توی کشور ما بدلیل بافت فرهنگی و اعتقادات مذهبی مردم و اینکه این کار از گناهان کبیره هستش خیلی ها از انجام اون صرف نظر می کنند.
    اما اون چیزی که مشخص هست این امر در آقایون و صد البته پسرهای جوان و مجرد بیشتر از خانوم ها هستش
    در اشخاص مجرد هم از متاهل بیشتره ولی اینجوری نیست که متاهلین نداشته باشن که اونم یه مقوله ای جداست و عواملش هم فرق می کنه
    به هرحال خود ارضایی ضررهای روحی و روانی زیادی داره که واقعا باید فکری براش بشه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. سلام
    من در این مورد با توجه به تجربه ای که دارم میتونم بگم که حدود 98% پسرها حداقل یک بار این کار رو کرده اند و همچنین حداقل 65% افراد زیر 20 سال این کار رو انجام میدهند.و در مورد افراد بالای بیست سال فکر کنم که افراد مجرد حدود 40% و از افراد متاهل و خانم ها هیچ اطلاعی ندارم .
    پیروز و پایدار باشید
    حق نگهدارتان

8. سلام، من خانمی 29 ساله هستم که فکر میکنم سرد مزاجم. با اینکه ازرابطه با همسرم خیلی لذت میبرم ولی هیچ وقت به ارگاسم نمیرسم. من عاشق اونم و وقتی باهاشم خودمو آزاد میزارم تا لذت ببرم و لذت بدم،ولی به اوج نمیرسم و فقط از با اون بودن شادم. پریودهای منظمی ندارم و 3 ساله که مرتب از قرص ضد بارداری(دزوسپتیو-مارولون و ...) استفاده میکنم.گاها با خودم میگم شاید به خاطر مصرف قرص بوده،ولی وقتی با دکتر درمیون گذاشتم میکنم میگه نه،این قرصا عوارض نداره!!
    در کل آلت تناسلیم زیاد حس نداره،انگار عصب نداشته باشه، خیلی کم و به سختی تحریک میشه. اگه خودم بخوام میتونم خودارضایی کنم،ولی این نیاز هم خیلی کمه. به خورد و خوراکم دقت میکنم.بیشتر میوه ها و غذاهایی که برا بالابردن جنسی باشه میخورم ولی... حس  تحریک شدنم خیلییییی ضعیفه..............من باید چیکار کنم؟؟
    با اینکه تو رابطه ذهنا تمرکز دارم ولی به ارگاسم نمیرسم؟؟
    اینکه میگن نقطه ی جی!! نقطه تحریک پذیری!! من انگار ندارم !!!
    حتی بعضی وقتا فک میکنم هیچ عصبی از آلت تناسلی من نگذشته!!! خنده داره ولی اونقدی که تو رابطه منو تحریک میکنه کسه دیگه بود چندبار ارضا میشد.
    لطفا کمکم کنید؟؟ چیکار باید بکنم؟ آیا باید دکتر خاصی برم؟ میتونه عوارض قرصا باشه؟ یا پریود نشدنمم از همینه؟؟  .... من آزمایش هورمونی هم دادم ... دکترم گفت هیچ مشکلی نداری.

9. otaagheaabi نوشته است: سلام، من خانمی 29 ساله هستم که فکر میکنم سرد مزاجم. با اینکه ازرابطه با همسرم خیلی لذت میبرم ولی هیچ وقت به ارگاسم نمیرسم. من عاشق اونم و وقتی باهاشم خودمو آزاد میزارم تا لذت ببرم و لذت بدم،ولی به اوج نمیرسم و فقط از با اون بودن شادم. پریودهای منظمی ندارم و 3 ساله که مرتب از قرص ضد بارداری(دزوسپتیو-مارولون و ...) استفاده میکنم.گاها با خودم میگم شاید به خاطر مصرف قرص بوده،ولی وقتی با دکتر درمیون گذاشتم میکنم میگه نه،این قرصا عوارض نداره!!
    در کل آلت تناسلیم زیاد حس نداره،انگار عصب نداشته باشه، خیلی کم و به سختی تحریک میشه. اگه خودم بخوام میتونم خودارضایی کنم،ولی این نیاز هم خیلی کمه. به خورد و خوراکم دقت میکنم.بیشتر میوه ها و غذاهایی که برا بالابردن جنسی باشه میخورم ولی... حس  تحریک شدنم خیلییییی ضعیفه..............من باید چیکار کنم؟؟
    حتی بعضی وقتا فک میکنم هیچ عصبی از آلت تناسلی من نگذشته!!! خنده داره ولی اونقدی که تو رابطه منو تحریک میکنه کسه دیگه بود چندبار ارضا میشد.
    لطفا کمکم کنید؟؟ چیکار باید بکنم؟ آیا باید دکتر خاصی برم؟ میتونه عوارض قرصا باشه؟ یا پریود نشدنمم از همینه؟؟  .... من آزمایش هورمونی هم دادم ... دکترم گفت هیچ مشکلی نداری.

این که خودارضایی می‌کنید یعنی از این طریق ارضا می‌شید؟ از طریق کلیتوریس این کار رو انجام می‌دید دیگه؟

سعی کنید پوزیشن‌های مختلف رو در رابطه‌هاتون امتحان کنید.
    تمرکزتون رو بر روی دستگاه تناسلیتون بیشتر کنید تا بیشتر تحریک‌های اون ناحیه رو احساس کنید.
    به ارگاسم فکر نکنید و فقط از رابطه لذت ببرید. حساس شدن در این مورد که «من ارضا نمی‌شم» و این جور تلقین‌ها خودشون مانع مهمی هستن.

و با توجه به موضوعی که در مورد خودارضایی گفتید در حین دخول هم از همسرتون بخواید همزمان کلیتوریس شما رو تحریک کنن، کمک خواهد کرد.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  10. otaagheaabi نوشته است: سلام، من خانمی 29 ساله هستم که فکر میکنم سرد مزاجم. با اینکه ازرابطه با همسرم خیلی لذت میبرم ولی هیچ وقت به ارگاسم نمیرسم. من عاشق اونم و وقتی باهاشم خودمو آزاد میزارم تا لذت ببرم و لذت بدم،ولی به اوج نمیرسم و فقط از با اون بودن شادم. پریودهای منظمی ندارم و 3 ساله که مرتب از قرص ضد بارداری(دزوسپتیو-مارولون و ...) استفاده میکنم.گاها با خودم میگم شاید به خاطر مصرف قرص بوده،ولی وقتی با دکتر درمیون گذاشتم میکنم میگه نه،این قرصا عوارض نداره!!

با سلام
    دوست عزیز،خب این مواردیکه گفتید ریشه اش بنظرم به چند چیز بر میگرده که عبارتند از:
    1- عوارض قرصها!! چون با استمرار استفاده از اونها تعادل هورمونیتون همواره دستخوش تغییره!توصیه میکنم با مشاوره با یک متخصص زنان ،بطور متناوب از این داروها استفاده کنید و نه همیشه و مداوم!!و در زمانیکه از این داروها استفاده نمیکنید روشهای دیگه ای رو برای جلوگیری انتخاب کنید!
    2- پوزیشن آمیزش رو عوض کنید!!که میتونه اثر گذار باشه!پوزیشنهای مختلفی وجود داره که در لذت بردن و به اورگاسم رسیدن شما تاثیر داره!مثل حالت سجده ا ی!!
    3- احتمال کاهش ترشحات هورمونهای زنانه که در تحریک شدنتون تاثیر داره!هست! یک تست دیگه هورمونی هم تحت نظر متخصصین امر،انجام بدید شاید نتیجه فرق کرد!
    4- از خوراکیهای گرم و تند بیشتر استفاده کنید.
    5- اگر از روان کننده برای آمیزش استفاده میکنید مصرفشو قطع کنید
    و.....
    در آخر باید بگم بله اون نامنظمی در پریودهاتون مربوط به استفاده از این قرصهاست!و یک پیشنهادم اینه که در ارتباطهای جنسیتون منتظر همسرتون نه مونید که تحریکتون کنه!خودتون هر جوریکه میتونید کمی قبل از معاشقه با همسرتون،خودتونو تحریک کنید و بعدش انجام اینکارو به ایشون محول کنید تا همزمان هردوتون تحریک بشید و بعد آمیزش صورت بگیره
    انشالله بزودی معضل مرتفع میشه
    موفق باشید.

11. با سلام خدمت دوستان
    آیا سرد مزاجی در خانم ها و آقایون راه درمان داره؟
    دارویی یا روانی؟
    پزشک متخصص این امر کیه؟
    ممنون

12. m_dokhanian نوشته است: با سلام خدمت دوستان
    دارویی یا روانی؟
    پزشک متخصص این امر کیه؟
    ممنون

سلام
    بله که راه درمان داره.
    سرد مزاجی ممکنه منشا روانی داشته باشه یا منشا جسمی.
    اول از همه با مراجعه به متخصص زنان باید علتش ریشه یابی بشه که اگه جسمی باشه همون پزشک میتونه با دارو مشکل رو مرتفع کنه. اما اگه مشخص بشه که مشکل ریشه روانی داره با مراجعه به روانشناس میتونه حل بشه و اگه بازهم درمان نشد روانشناس شخص رو به روان پزشک ارجاع میده که در اون صورت بازهم با دارو قابل حله.

تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  13. m_dokhanian نوشته است: با سلام خدمت دوستان
    دارویی یا روانی؟
    پزشک متخصص این امر کیه؟
    ممنون

سلام دوست عزیز
    از قدیم گفتن کار نشد نداره!!بله درمانش وجود داره!از نظر جسمی و داروئی ،متخصصین اورولوژی و باروری! و از نظر روانی و ذهنی،متخصصین روان پزشک و یا مشاوره خانواده میتونن کمک شایانی در این زمینه ها بکنند
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  14. مطالب زیر رو در یه مقاله ی جالب خوندم
    البته همش توضیح داشت ولی من فقط تیتر ها رو اینجا می یارم

ریشه های سرد مزاجی زنان

1. مصرف قرص های خوراکی ضد بارداری
    2. مصرف داروهای ضد افسردگی
    3. شیردهی
    4. کم خوابی
    5. استرس
    6. اختلاف با همسر
    7. کاهش میزان تستوسترون آزاد
    8. میزان بالای SHBG  (گلوبولین اتصالی هورمون جنسی)
    9. ترس از صمیمیت
    10. تصویر ذهنی نامناسب از بدن

تشکر شده توسط : ROHAM و 6 کاربر ديگر
  15. سرد مزاجی علاوه بر مارکرهایی که دوست خوبمون گفت .گاها ریشه در دوران کودکی وتربیت هر شخص هم میتونه داشته باشه از دورانکودکی به ما میگن این کار بده زشته گناه داره و تصور ذهنی اکثر مردم میشه اینکه اینکار کار خوبی نیست و شروع به سرکوب میل میکنند واین باعث میشه در دوران بعد ازدواج دچار مشکل بشن پس اگه با این افکار بزرگ شدید اول این مسایل را از ذهنتون پاک کنید
    یکی دیگر از عوامل سرد مزاجی انجام کارهای سخت و خسته کننده و با مشغله فکری بالاست که مانع از تفکر به مسایل جنسی میشه اگه جز این گروه هستید کمی از بار کاری خود کم کنید

تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید