شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

حاملگی خارج از رحم

1. با سلام من 26 سالمه در تاریخ 20 اسفند 90 پریود شدم و26 اسفند پاک شدم ودر 20 فروردین که باید پریود میشدم نشدم و21 آزمایش خون  دادم وعددش 216 بود من چند ماهه باردارم؟ وگاهی اوقات سمت چپ پایین شکمم درد خفیفی می گیرد وول میشه آیا احتمال حاملگی خارج از رحم هست؟ البته من در تاریخ 19 فروردین چند لک قهوه ای هم دیدم

2. af1390

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    همياري با سايت 1 بار
    سلام
    نمی دونستم سوالم رو کجا مطرح کنم دیدم تاریخ طرح سوال جدید هست منم سوالم رو پرسیدم
    مصرف قرص مدروکسی پروژسترون در دوران حاملگی ضرر داره؟
    چون این قرص خاصیت جلوگیری نداره و طی دوران مصرف امکان بارداری هست.
    ممنون

3. af1390 نوشته است: سلام
    نمی دونستم سوالم رو کجا مطرح کنم دیدم تاریخ طرح سوال جدید هست منم سوالم رو پرسیدم
    مصرف قرص مدروکسی پروژسترون در دوران حاملگی ضرر داره؟
    چون این قرص خاصیت جلوگیری نداره و طی دوران مصرف امکان بارداری هست.
    ممنون

با سلام
    دوست عزیز،در این دوران (بارداری) اصولاً شنیدم متخصصین، استفاده هرنوع دارو  (حتی مسکن ها)رومنع میکنن!چون دقیقاً بر روی جنین تاثیر داره! مگر اینکه واقعاً مادر،نیاز به این چنین و یا هر داوری دیگه ای داشته باشه !که  اون هم باید تحت نظر پزشک و با رعایت مسائل تجویزی،مصرف بشه! در غیر اینصورت به جنین صدمات جبران ناپذیری وارد میاد!یادمون نره که استفاده خودسر از هر دارویی احتمال ایجاد حساسیتها،نقصانها و تبعات اینچنینی رو در افراد بالا میبره و جداً توصیه میشه هیچگاه بدون مشاوره پزشک که بر اساس بیماری و طبق اصول علمی دارو تجویز میکنن،دارو مصرف نشه
    و اما در مورد زمان مصرفش(در غیر حاملگی و بصورت عادی) که گفتید هم بنظرم اشکالی وجود نداشته باشه و بله احتمال بارداری میتونه وجود داشته باشه
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. azxcv نوشته است: با سلام من 26 سالمه در تاریخ 20 اسفند 90 پریود شدم و26 اسفند پاک شدم ودر 20 فروردین که باید پریود میشدم نشدم و21 آزمایش خون  دادم وعددش 216 بود من چند ماهه باردارم؟ وگاهی اوقات سمت چپ پایین شکمم درد خفیفی می گیرد وول میشه آیا احتمال حاملگی خارج از رحم هست؟ البته من در تاریخ 19 فروردین چند لک قهوه ای هم دیدم

دوست عزیز اگه برید سونو گرافی سن حاملگی و داخل و خارج رحمی بودن حاملگیتون مشخص میشه.
    به این شکل جواب دادن کمی مشکله...مگه اینکه  جناب دکتر رهام خودشون پاسخ بدن.
    شاد باشین.

5. یه سوال :
    من هفته پیش یه عمل بارداری خارج رحم داشتم
    یکی از تخمدانهام برداشته شده
    میخاستم منو راهنمایی کنین مشکلی برام پیش میاد یا نه
    2 : بعد چه مددتی میتونیم نزدیکی داشته باشم ممنوم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید