شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

اندازه آلت وزود انزالي

1. سلام

من هميشه به دليل كوچكي آلت تناسلي(طول 12 سانتيمتر-محيط10.5سانتيمتر)ومشكل انزال زودرس سعي ميكردم به ازدواج فكر نكنم ولي الان 27سالمه وبه دلايل مختلف احساس ميكنم كه بايد  اين كارو انجام بدم ولي اصلا دوست ندارم كه يك ازدواج ناموفق داشته باشم ويك نفر ديگه رو هم نابود كنم .
    من مطمئن هستم كه حداقل مشكل انزال زود رس من به دليل افراط در استمنا در سنسن 15و16 سالگيمه كه بعضي وقتها به روزي چند بار هم ميرسيد .خيلي خوب يادمه كه وقتي تازه به سن بلوغ رسيده بودم خيلي طول ميكشد تاارضا بشم شايد بعضي وقتها به 20دقيقه هم ميرسيد ولي هر چه زمان ميگذشت اين مدت كمتر مي شدومن در كمال حماقت از اين موضوع خوشهال بودم تا اينكه در سن 18سالگي به 60ثانيه رسيد .الان حدود 10ساله كه اين عمل معصيت بار ومضر رو انجام نميدم ولي بعضي وقتها كه ميخوام بيبينم هنوز اين مشكل رو دارم ،اين كار روميكنم ولي متاصفانه هيچ بهبودي صورت نگرفته .
    حالا با اين تفاسير ميخوام چند تاسوال بپرسم
    1-به نظر شمالازم كه اين موضوع رو قبل از ازدواج مطرح كنم ونظر طرف مقابل رو بپرسم و ببينم عكس العملش چيه؟
    2-يا مشكل انزال زودرس حل شدنيه يا بايد از راه هاي ديگه استفاده كنم؟  
    3-بين قطر واژن و اندام ظاهري مثل قد يا وزن خانمها ارتباطي وجو داره وامكان داره با ظاهر طرف مقابل در مورد اندازه واژن اون قضاوت كرد وكسي رو انتخاب كرد كه قطر واژن كمتري داشته باشه؟ ،آخه كسي كه بهش علاقه دارم خيلي درشت هيكل وقد بلنده
    4-اصلا بااين شرايط من ازدواج كردن كار درستيه يا همراه با تحقير وضربات روحي شديد و نهايتا ناكامي وشكسته؟
    جواب اين سوالها خيلي برام مهمه خواهش ميكنم كمكم كنيد تا تكليفم روشن بشه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. mahdi864266 نوشته است: سلام

من هميشه به دليل كوچكي آلت تناسلي(طول 12 سانتيمتر-محيط10.5سانتيمتر)ومشكل انزال زودرس سعي ميكردم به ازدواج فكر نكنم ولي الان 27سالمه وبه دلايل مختلف احساس ميكنم كه بايد  اين كارو انجام بدم ولي اصلا دوست ندارم كه يك ازدواج ناموفق داشته باشم ويك نفر ديگه رو هم نابود كنم .
    من مطمئن هستم كه حداقل مشكل انزال زود رس من به دليل افراط در استمنا در سنسن 15و16 سالگيمه كه بعضي وقتها به روزي چند بار هم ميرسيد .خيلي خوب يادمه كه وقتي تازه به سن بلوغ رسيده بودم خيلي طول ميكشد تاارضا بشم شايد بعضي وقتها به 20دقيقه هم ميرسيد ولي هر چه زمان ميگذشت اين مدت كمتر مي شدومن در كمال حماقت از اين موضوع خوشهال بودم تا اينكه در سن 18سالگي به 60ثانيه رسيد .الان حدود 10ساله كه اين عمل معصيت بار ومضر رو انجام نميدم ولي بعضي وقتها كه ميخوام بيبينم هنوز اين مشكل رو دارم ،اين كار روميكنم ولي متاصفانه هيچ بهبودي صورت نگرفته .
    1-به نظر شمالازم كه اين موضوع رو قبل از ازدواج مطرح كنم ونظر طرف مقابل رو بپرسم و ببينم عكس العملش چيه؟
    3-بين قطر واژن و اندام ظاهري مثل قد يا وزن خانمها ارتباطي وجو داره وامكان داره با ظاهر طرف مقابل در مورد اندازه واژن اون قضاوت كرد وكسي رو انتخاب كرد كه قطر واژن كمتري داشته باشه؟ ،آخه كسي كه بهش علاقه دارم خيلي درشت هيكل وقد بلنده
    4-اصلا بااين شرايط من ازدواج كردن كار درستيه يا همراه با تحقير وضربات روحي شديد و نهايتا ناكامي وشكسته؟

با سلام
    دوست عزیز،جواباتون میتونه به شکل ذیل باشه:
    1- خیر!نیازی نیست چون همه اون چیزها به مرور زمان و با داشتن روابط سالمه زنا شوئی تقریباً حل میشه!اگر هم نشه با مشاوره با متخصصین مربوطه و استفاده از داروهای موجود قابل رفعه!تازه گفتنه این موضوعات به جنس مخالف میدونید چقدر سخته؟؟تازه هیچ مورد نا مانوسی ندارید که بخواید از اول ازدواج مطرح کنید!کمی فکر کنید!!!
    2-بله قابل حله!بنابه تجربه وقتی برای دومین بار و سومین بار در آمیزش به انزال میرسید هربار این زود انزالی کمرنگ تر میشه از این بابت نگران نباشید راه های مختلفی براش وجود داره !
    3- باید بدونید واژن خانمها از نظر فیزیکی طوری خلق شده که تقریباً با هر  آلت مردانه میتونه خودشو وفق بده!پس نگران این موضوع هم نباشید!تازه طول 12 سانت هم طبیعیه چرا نگرانید؟؟
    4-قطعاً ازدواج کردن یکی از سنن و نیازهای هر فردی هست !پس حتماً با اراده مصمم به سمتش برید !نگران هم نباشید درست ترین کار رو میکنید
    و نهایتاً باید بگم در کل نگرانیتون بی مورده شما ازدواج کنید تمامه این موارد خودبخود حل میشه دوست من!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام من ارمان هستم 24 سالمه قدم 179 وزنم 65  اندازه التم در هنگام شق شدن به زور به 4 سانتی متر میرسد  بیضه هام نیز 2 تاش با هم اندازه یک گردو متوسطه ایا من برای ازدواج به مشکل بر میخورم  راهی است؟ در ضمن پسر برادرم 14 سالشه اندازه الت او در هنگام شق شدن 11 سانتی میشه  قد او 150 وزنش 47 کیلو  الت او را میبینم افسردگی گرفتم؟ لطفا کمکم کنید

4. arman1367 نوشته است: سلام من ارمان هستم 24 سالمه قدم 179 وزنم 65  اندازه التم در هنگام شق شدن به زور به 4 سانتی متر میرسد  بیضه هام نیز 2 تاش با هم اندازه یک گردو متوسطه ایا من برای ازدواج به مشکل بر میخورم  راهی است؟ در ضمن پسر برادرم 14 سالشه اندازه الت او در هنگام شق شدن 11 سانتی میشه  قد او 150 وزنش 47 کیلو  الت او را میبینم افسردگی گرفتم؟ لطفا کمکم کنید

دوست عزیز
    با توجه به شرحی که شما گفتید،باید به پزشک مراجعه کنید تا حتما وضعیتتتون بررسی بشه و احتمال اینکه در مورد ازدواج به مشکل بربخورید خیلی زیاده.اما باز هم راه چاره داره اما باید حتما پیگیری بکنید.معمولا طی بررسی دکتر نظرش رو بهتون خواهد گفت اما باید بدونید جراحی امکان پذیر هست ،پس ناامیدی به خودتون راه ندید و اول با پزشکان مشورت کنید و در بخش جستجو هم در مورد اندازه آلت جستجو کنید،حتما مطلب پیدا میکنید و هم چنین سایت پزشکی شفا نیز مطالبی هست
    پیروز باشید

5. mahdi864266 نوشته است: سلام

دوست عزیز
    باید بدونید طول و اندازه آلت مهمه اما از هر چیز مهمتر علاقه دونفر بهم دیگه اس که در تداوم یا عدم تداوم 1 رابطه نقش داره.خیلی از مردا هستن که آلت بزرگ وقطوری دارن اما بازم طلاق میگیرن پس این مساله رو ملاک خودتون قرار ندید.به نظر بنده ازدواج حق مسلم هر آدمیه و اینکه اندازه آلت شما هم خیلی کوچی نیست که اصلا نتونید ازدواج کنید و رابطه داشته یاشید.در نهایت اگر میخواید بعد از آشنایی و در جلسات آخر صحبتهاتون با فرد مورد نظرتون مطرح کنید.
    اما در مورد زود انزالی قابل درمانه و اصلا نگران نباشید،زمان میبره اما حل شدنیه.
    در مورد واژن خانمها هم اصلا نمیشه به هیکل نسبتش داد ،و اینکه مطمئن باشید برا همین اندازه هم آلت خانم تنگه یا در حد مناسبه و اینو باید بدونید هر آلتی که داشته باشید به مرور زمان واژن خانمها با اون تطبیق پیدا خواهد کرد و مثل اولش نخواهد بود حالاآلت قطر 10 داشته باشه یا 20.بقول یکی از کاربران شما پیچی دارید که اندازه اش تغییر نمیکنه اما سوراخی دارید که به مرور بزرگ میشه و راه حلی نیست برای همه مردها.
    به راحتی اگر شرایط ازدواج رو دارید اقدام کنید و از این قضیه دوری نکنید چون اصلا مشکلی محسوب نمیشه که نخوایید ازدواج کنید.موفقیت و شکست ازدواج هم به خود افراد بستگی داره.
    پیروز باشید

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  6. arman1367 نوشته است: سلام من ارمان هستم 24 سالمه قدم 179 وزنم 65  اندازه التم در هنگام شق شدن به زور به 4 سانتی متر میرسد  بیضه هام نیز 2 تاش با هم اندازه یک گردو متوسطه ایا من برای ازدواج به مشکل بر میخورم  راهی است؟ در ضمن پسر برادرم 14 سالشه اندازه الت او در هنگام شق شدن 11 سانتی میشه  قد او 150 وزنش 47 کیلو  الت او را میبینم افسردگی گرفتم؟ لطفا کمکم کنید

دوست عزیز اول اینکه نگران نباید در جامعه افراد ریادی مثل شما وجود دارند که اکثرا ازدواج کردند بچه دارند و زندگی خوبی رو سپری می کنند در مورد کارهایی که شما باید انجام بدید به این صورته

قدم اول معاینه که ببینید واقعا مشکلی هست یا نه
    قدم دوم داروهای خوراکی
    قدم سوم داروهای روغنی مالیدنی
    قدم چهارم استفاده از دستگاه که مدل های مختلفی توی بازار هست که شاید اغراق باشه اما اثر مثبت هم داره
    قدم پنچم تزریقات داخل آلت
    قدم ششم عمل جراحی آلت تناسلی
    امیدت به خدا باشه

7. سلام آقا مهدی
    من هم پسری هستم که شرایط شما رو دارم و فقط با چند سال کمتر از لحاظ طول الت و این که در گذشته استمناء میکرده ام و این که شاید زود انزالی داشته باشم ولی خیلی نگران این مسائل نیستم زیرا اصلا مسائل بزرگی نیستند و به راحتی قابل حل کردن میباشند و من به شما پیشنهاد میکنم که چند جلسه مشاوره بروید و در جستجوی شخصی باشید که از لحاظ عاطفی و اخلاقی و اجتماعی و .. با او تناسب دارید نه این که از لحاظ جسمانی مناسب باشد(چون در این زمینه شما مشکلی ندارید)

8. سلام

خیلی خوشحالم که  افرادیهستند که  قبل از تصمیم مهم با کسانی که راحت هستن مشاوره میکنن و دیدگاه بازی نسبت به زندگی دارن . اما نکته مهم این است که باید گفت سیر تفکری ما به طرف منفی نگری متاسفانه پیش میره و بیشتر جونها به اون مبتلا هستن. دوستان خوبم همه نکات رو گفتن و جایی برای سوال نمانده فقط من میخواستم بهتون بگم مثبت فکر کنید و یادتون باشه فکر بیخودی باعث گرفتن انژی و شادابی شما میشه پس لطفا با آرامش خاطر فکر کنید و اگه نکته ای حساس بود به شریک زندگیتون بگید و با هم گفتگو کنید نه اینکه یکطرفه به قاضی برید و به جای اونم فکر کنید.
    موفق و موید باشید.

9. payman68

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    دوست عزيز 12 سانتي متر براي الت مرادن نرمال و عادي است.....براي زود انزالي هم از ژل هاي تاخيري استفاده كنيد....
    بعد يك رابطه جنسی موفق رابطه جنسیي هست كه هر دو طرف به ارگاسم برسن و خانمها با دخول به ارگاسم نميرسن بلكه راهاي ديگري هست! پس بيش از حد نگران زود انزالي هم نباشيد و اگه هنر معاشقه و رابطه جنسی رو بدونيد ميتونيد رابطه جنسیي موفق و در كنار اون ازدواجي موفق داشته باشيد

10. با سلام اندازه الت من14 است با توجه به اینکه خیلی زود ارضا میشو 1 دقیقه ای از بی حسی استفاده می کنم در این حالتم الت بطور کامل سفت می شه اما با اندازه کوچیک.....این باعث می شه که به خاطر اندازه التم مسخره بشم..البته زیاد رو زمان تاخیر اثریم نداره...اگرم بی حس نکنم که یجور دیگه مسخره می شم...اعتماد به نفسم صفر شده....در ضمن از لارجرباکسم استفاده می کنم تاثیر داره؟؟؟؟؟؟؟؟

11. اسلام خدمت آقا بهزاد
    به نظر من هر کس جوری هست الان که مطلب شمت رو خوندو فکر کردم که چطور ممکنه آدم کسی رو دوست داسته باشه وباهاش رابطه برقراری کنه و اونو مسخره کنه
    به نظرمن از داروهای سرد کننده رابطه ی جنسی استفاده کنید تا منی دیرتر بیاد و البته بنظر من لارجرباکس مناسب نیست

12. سلام دوستان
    بخشید من سوالم رو اینجا پرسیدم ، من 1 هفته میشه تو سایت ثبت نام کردم ولی موفق نشدم پیام بدم
    من 19 سال دارم و نزدیک 2 سال هست که صبح ها وقتی از خواب پا میشم آلتم به صورت نعوظ در امده و این مسئله به شدت منو عذاب میده. در ضمن زود انزال هم هستم و شاید به 1 دقیقه هم نکشه!
    لطفا منو راهنمایی کنید
    مسئله اولی  خیلی برام مهمه لطفا کمکم کنید

13. reza123123 نوشته است: سلام دوستان
    بخشید من سوالم رو اینجا پرسیدم ، من 1 هفته میشه تو سایت ثبت نام کردم ولی موفق نشدم پیام بدم
    من 19 سال دارم و نزدیک 2 سال هست که صبح ها وقتی از خواب پا میشم آلتم به صورت نعوظ در امده و این مسئله به شدت منو عذاب میده. در ضمن زود انزال هم هستم و شاید به 1 دقیقه هم نکشه!
    لطفا منو راهنمایی کنید
    مسئله اولی  خیلی برام مهمه لطفا کمکم کنید

با سلام
    دوست عزیز،به توصیه های ذیل توجه کنید:
    1- شبها آلتتونو با آب سرد بشوئید و بعد بخوابید
    2-از افکار جنسی در هنگام خواب خودداری کنید
    3-در سبد غذایی خودتون از مواد سرد مثل ماست و دوغ بیشتر استفاده کنید.
    4-در سبد غذایی ،از مصرف مواد گرم و تند مانند فلفل و... خودداری کنید
    5- از پوشیدنه البسه زیر تنگ جداً خودداری کنید
    6- از خوابیدن بصورت دمرو خودداری کنید.(آلت به سمت بالا باشد)
    7-صحنه های تحریک آمیز نبینید!
    و....
    در مورد زود انزالی هم مشکلتون با ازدواج تا حد زیادی حل میشه نگران نباشید
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  14. سلام من و همسرم 10 ماهه که نامزد هستیم. همسر من زود انزال است من با این مساله اصلا مشکلی ندارم همسرم عذاب میکشه لطفا کمکمون کنید متشکرم

15. nafas6770 نوشته است: سلام من و همسرم 10 ماهه که نامزد هستیم. همسر من زود انزال است من با این مساله اصلا مشکلی ندارم همسرم عذاب میکشه لطفا کمکمون کنید متشکرم

انزال زودرس در اغلب موارد يك مشكل رواني محسوب مي شود و در آن اندام‌هاي تناسلي فرد اصلا دچار اختلال نيستند. در واقع تصور مي‌شود كساني كه دچار انزال زودرس هستند، در اولين تجربيات جنسي خود براي رسيدن به انزال زودتر به دلايل مختلف فرهنگي و گاهي مذهبي تحت استرس بوده اند و همين تصور و ذهنيت اوليه در طول زندگيشان باعث ايجاد انزال زودرس شده است.
    البته آنچه مسلم است ، اين است كه زنان معمولا ديرتر از مردان ارضا مي‌شوند و عدم آگاهي زوجين از چگونگي ايجاد تطابق، زمان طولاني ارضا شدن زوجه و زمان كوتاه‌تر زوج، باعث نمود بيشتر و عذاب آورتر اين مشكل مي‌شود. در حالي كه مي‌توان با يك آموزش درست در اين زمينه از احساس نارضايتي زوجين جلوگيري كرد.
    مشكلات رواني كه به اشكال مختلف مي‌توانند باعث ايجاد انزال زودرس شوند زيادند. مثلا اضطراب، هيجان و استرس‌هاي رواني كه فرد در زندگي روزمره خود دچار آنها مي شود در بروز بيماري انزال زودرس نقش مهمي ايفا مي‌كنند. معمولا اين هيجانات و استرس‌ها باعث مي‌شوند تا فرد در حين نزديكي توانايي خود را در راحتي و تمركز روي رابطه جنسي از دست داده و انزال زودرس رخ دهد. يكي ديگر از مسايلي كه از طريق ايجاد مشكل رواني باعث بروز انزال زودرس مي‌شود، ترس از بروز اختلا‌ل نعوظ است. در واقع ترسي كه فرد نسبت به از دست دادن نعوظ دارد باعث مي‌شود تا به صورت ناخودآگاه انزال زودتر از موعد رخ دهد. البته در موارد نادري هم مصرف برخي داروها مثل بعضي از داروهاي اعصاب باعث بروز انزال زودرس مي‌شود.
    تاخير دلپذير
    براي درمان انزال زودرس بايد ابتدا حجب و حياي كاذب را كنار گذاشت و به روانپزشك مراجعه كرد. روانپزشك بر اساس نتايج بررسي‌هاي كه مي‌كند معمولا دو يا هر سه روش درمان اصلي انزال زودرس را تجويز مي‌كند، يعني: رابطه جنسی درماني، دارو درماني و روان درماني.
    روش رابطه جنسی درماني چهار مرحله دارد. در مرحله اول، فعاليت جنسي شروع شده و به صورت معمول ادامه مي‌يابد. در مرحله دوم، وقتي احساس انزال به فرد دست داد، فعاليت جنسي بايد فورا متوقف شده و بيمار بايد سر‌آلت تناسلي خود را محكم فشار دهد وبراي چند ثانيه نگه دارد تا احساس انزال از بين برود. در مرحله سوم ، بايد براي حدود2 تا 3دقيقه صبر كرد و سپس دوباره به فعاليت جنسي ادامه داد. اين مراحل بايد تا زماني كه دلخواه زوجين باشد، تكرار شود. انجام اين روش به تدريج باعث طولاني شدن زمان انزال در مرد مي‌شود، البته مي توان به جاي فشار دردناك سر آلت براي 2 تا 3 دقيقه رابطه جنسي را قطع كرد و دو مرتبه شروع كرد.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید