شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

در آرژانتین نوزاد مرده پس از دوازده ساعت زنده شد!!!

1. در آرژانتین نوزاد مرده پس از دوازده ساعت زنده شد

یک نوزاد در آرژانتین پس از دوازده ساعت که از اعلام فوت وی می گذشت زنده شد.

- توجه: تصویر کوچک شده است،
    برای دیدن تصویر در اندازه واقعی روی آن کلیک کنید!

یک نوزاد در آرژانتین پس از دوازده ساعت که از اعلام فوت وی می گذشت زنده شد.

به گزارش مونیتورینگ اخبار خارجی واحد مرکزی خبر،مسئولان بیمارستان به والدین این نوزاد دخترکه سه ماه زودتر از موعد مقرر به دنیا آمد اعلام کردند که وی فوت کرده است اما وقتی که آنها برای تحویل جسد مراجعه کردند دریافتند که نوزادشان نفس می کشد و زنده است.

آنالیا بوثر مادر این نوزاد گفت:زمانی که نوزاد به دنیا آمد من چیزی را به خاطر نمی آورم زیرا بیهوش بودم و مسئولان بیمارستان حتی او را به من نشان ندادند.

فابیان وارون پدر این نوزاد هم گفت:مسئولان بیمارستان اعلام کردند که نوزادم پس از تولد به علت نارس بودن درگذشته است و وقتی برای تحویل جسد وی برای خاکسپاری به بیمارستان مراجعه کردم آنها وی را درون یک سبد کوچک قرار داده و به من تحویل دادند و همسر من برای نخستین بار به نوزادمان در داخل سبد نگاه کرد و گریه می کرد و او پارچه روی نوزادمان را برداشت و دست کوچک او را لمس کرد اما در این هنگام ناگهان صدای گریه او ما را بهت زده کرد .

وی افزود:من یکبار دیگر به چهره نوزادمان نگاه کردم و دیدم که او حرکت می کند و نمرده است و پارچه را از صورت او کنار زدم تا مانع تنفسش نشود و انگار او از خواب بیدار شده بود و ما به سرعت او را به بخش مراقبت از نوزادان نارس منتقل کردیم .

گفتنی است به دنبال این حادثه مقامات پلیس تحقیقات را از کارکنان بیمارستان آغاز کرده اند.

منبع: آفتاب

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید