شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ارضا زود هنگام و ارتباط آن با تشنجدر كودكي

1. با سلام
    من در كودكي دچار تشنج شده ام وتا 17سالگي فنوباربيتال 100مصرف كرده ام البته از 4 سالگي ديگر تشنج نداشته ام ومدت 15 سال است كه دارم مصرف نمي كنم الان حدود 5سال است ازدواج كرده ام ولي خيلي زود در روابط با همسرم زير يك دقيقه ارضا مي شوم داروهاي زيادي مصرف كرده ام مثل فلوكستين20 وياگرا ترامادول وآفروديت كه اصلا هيچ تاثيري روي من ندارد با اينكه در هفته 3يا 4 بار رابطه جنسی دارم لطفا كمكم كنيدبايد چكاركنم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. pooya_ney نوشته است: با سلام
    من در كودكي دچار تشنج شده ام وتا 17سالگي فنوباربيتال 100مصرف كرده ام البته از 4 سالگي ديگر تشنج نداشته ام ومدت 15 سال است كه دارم مصرف نمي كنم الان حدود 5سال است ازدواج كرده ام ولي خيلي زود در روابط با همسرم زير يك دقيقه ارضا مي شوم داروهاي زيادي مصرف كرده ام مثل فلوكستين20 وياگرا ترامادول وآفروديت كه اصلا هيچ تاثيري روي من ندارد با اينكه در هفته 3يا 4 بار رابطه جنسی دارم لطفا كمكم كنيدبايد چكاركنم

با سلام
    دوست عزیز،در مورد داروهاتون (به جزء فلوکستین)نمیتونم نظری بدم چون تخصصشو ندارم اما در مورد فلوکستین بگم اگر شما به بروشور داخل جعبه  اش مراجعه کنید میبینید که نوشته این دارو در کاهش میل جنسی تاثیر داره!بنظرم با یک متخصص اورولوژیست مشاوره ای داشته باشید انشالله مشکل حل میشه
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام
    من حدودچندماه پیش بادوستم یه رابطه سطحی داشتم که خیلی زود ارضا شد.دوستم19سالشه و تا به حال  خودارضایی نداشته من شنیدم که خودارضایی باعث زودانزالی میشه ولی دوستم فقط یه بار اونم خیلی سال پیش که بچه بوده فقط یه بارخودارضایی داشته .ماهمدیگه رو خخخخخخخیلی دوست داریم و در شرف نامزدی هستیم.میخواستم ببینم مشکلش چیه؟ من میترسم بعدازدواج به مشکل بربخوریم و من هیچوقت ارضا نشم خواهش میکنم کمکم کنید

4. سلام دوستان ببخشید سوالم رو اینجا مطرح می کنم چون امکان ایجاد پست جدید نبود اینجا مطرح کردم. ببنید من و همسرم تقریبا زیاد بحثمون میشه، اما هیچ وقت با هم قهر نمی کنیم نهایتا یکی دو ساعت حرف نمی زنیم، اما تو همین یکی دو ساعت هم مثلا اگه یکی مون واسه خودش میوه پوست بگیره به اون یکی تعارف میکنه!!!!!! خنده داره می دونم. اما سوال من اینه حتی بعد یه دعوای اساسی هم تو رخت خواب شوهرم میاد سراغم البته معاشقه ای رو که انجام میده بیشتر از وقت های دیگه است، منظورم اینه که خیلی اصولی و با سیاست عمل می کنه، منم بعد یه کم ناز کردن جواب مثبت میدم، چون نمی خوام ازم زده بشه، اما یه جایی هم خوندم که نباید زیاد به خواسته ی مرد جواب مثبت داد چون مردها از زنهایی که ازشون دوری می کنند بیشتر خوششون میاد، یه جای دیگه هم خوندم که مردا پیش زنشون سیر نشن میرن سمت یکی دیگه، حالا تورو خدا بهم بگید آیا کارم درسته که هر وقت شوهرم میاد سمتم حتی بعد یه دعوای جانانه من بهش نه نمیگم؟ اینم بگم اینجوری نیست که فقط به فکر خودش باشه و همه ی تلاشش اینه که منم ارضا بشم و منم همیشه کنارش لذت بردم، اما دوست ندارم یه وقت فکر کنه خیلی ولو هستم و دوست هم ندارم که ازم زده بشه، لطفا کمکم کنید

5. 30nderella نوشته است: سلام
    من حدودچندماه پیش بادوستم یه رابطه سطحی داشتم که خیلی زود ارضا شد.دوستم19سالشه و تا به حال  خودارضایی نداشته من شنیدم که خودارضایی باعث زودانزالی میشه ولی دوستم فقط یه بار اونم خیلی سال پیش که بچه بوده فقط یه بارخودارضایی داشته .ماهمدیگه رو خخخخخخخیلی دوست داریم و در شرف نامزدی هستیم.میخواستم ببینم مشکلش چیه؟ من میترسم بعدازدواج به مشکل بربخوریم و من هیچوقت ارضا نشم خواهش میکنم کمکم کنید

به اون یه بار خود ارضایی ارتباطی نداره
    الان برای اینکه بگید زود انزالی داره زوده چون ایشون با توجه به سنشون در اوج احساس هستند و ممکنه زیاد تحریک شده و به انزال رسیدند
    در ضمن نگران نباشید درمان های زیادی برای زود انزالی وجود داره که اگه واقعا مشکلی بود می تونید در آینده استفاده کنید

6. خیلی ممنون از جوابتون.
    اگه میشه  جواب این سوالمم بدین خیلی خیلی خیلی ممنون میشم
    وقتی یه پسر التش به بیشترین اندازش  میرسه یه مایعی که کاملا بیرنگه بصورت قطره قطره میاد و قبل از منی میاد. ودر کل ابی نیست که وقتی طرف ارضا میشه میاد.
    حالا سوال من اینه ایا این مایع باعث حاملگی میشه؟ اصلا امکانش هست؟
    مرسی

7. دوست عزیز
    30nderell اگر داخل سایت جستجو کنی جواب بسیار کاملی داده شده ولی بله داخل اون مایه هم تعداد بسیار کمی اسپرم وجود داره که امکان بارداری را ایجاد میکنه

8. سلام دوست عزیز
    asalakjoon
    واقعا به اخلاقی که دارین تبریک میکم هیچ زمانی در اختلاف زندگی چه سطحی و چه عمیق مسایل دیگر را دخالت ندین و در هیچ مسئله ای ، مسائل جنسی را مطمئن باشید که همسرتان در دلش به این رفتار شما افرین میگه و از صمیم قلب شما را دوست داره

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید