شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

برآمدگیهای قـــرمـــز رنگ

1. با سلام

من از سن کم دچار خود ارضایی بودم  یک سال  و نیم  هست متوجه  شدم یعنی من دیدم شاید قبلا هم بوده  

اگر الت تناسلی خانمها رو اون انتهاشو به شکل 7  در نظز بگیریم دو طرف دیواره  هفت نرسیده به ورودی واژن  دانه های یا برآمدگیهای تو پور رنگ الت تناسلی هستند که نه خارش ایجاد میکنن نه عفونت و دردی ندارند نه تعدادشون کم زیاد میشه  متوجه شدم هنگام تحریک جنسی شدن  این برآمدگیها توپور تر دیده میشوند  نه رابطه جنسی داشته ام  قبل از به وجود آمدن این برآمدیگها  نه عدم رعایت بهداشت  

و متوجه شدم که خواهرم هم این برآمدگیها را دارد   ایشون هم رابطه جنسی نداشته  اند با مادرم که صحبت کردم گفتند خودشان هم این برآمدگیها را دارند .

ممکنه مادرزادی باشد  یا دچار بیماری خاصی هستیم ؟؟

ممنون از پاسختون

2. اگر سوزش یا درد یا هرگونه ناراحتی براتون ایجاد نکرده میتونه مادرزادی باشه با توجه به اینکه مادرتون هم این مورد رو دارا هستند
    حتی میتونه حساسیت پوستی به البسه باشه
    اگر برای شما ایجاد ناراحتی کرد به پزشک مراجعه کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. raha_taranom نوشته است: با سلام

من از سن کم دچار خود ارضایی بودم  یک سال  و نیم  هست متوجه  شدم یعنی من دیدم شاید قبلا هم بوده  

اگر الت تناسلی خانمها رو اون انتهاشو به شکل 7  در نظز بگیریم دو طرف دیواره  هفت نرسیده به ورودی واژن  دانه های یا برآمدگیهای تو پور رنگ الت تناسلی هستند که نه خارش ایجاد میکنن نه عفونت و دردی ندارند نه تعدادشون کم زیاد میشه  متوجه شدم هنگام تحریک جنسی شدن  این برآمدگیها توپور تر دیده میشوند  نه رابطه جنسی داشته ام  قبل از به وجود آمدن این برآمدیگها  نه عدم رعایت بهداشت  

و متوجه شدم که خواهرم هم این برآمدگیها را دارد   ایشون هم رابطه جنسی نداشته  اند با مادرم که صحبت کردم گفتند خودشان هم این برآمدگیها را دارند .

ممنون از پاسختون

سلام

شما دارین میگین یک سال ونیم این مشکل رو داشتین اتفاقی نیافتاده حالا بعد یک سال هیچ مشکلی پیش نمیاد فقط اگه براتون مشکلی درست شد به پزشک مراجعه کنین

4. سلام دوست عزیز خودتون رو نگران نکنید احتمال زیاد مادرزادی باشه اگه خیلی نگران هستید یه سری به دکتر بزنید

5. raha_taranom نوشته است: با سلام

ممنون از پاسختون

با سلام
    دوست گرامی،با اینکه در ظاهر دردی ندارید و بنظر بنده هم  نباید مشکلی باشه! اما توصیه میکنم راحت هم از این موضوع رد نشید!!کافیه یکبار توسط متخصصین پوست،ویزیت بشید تا خیالتون از هر جهتی راحت بشه!اصولاً هر برآمدگی و یا زائده ای در بدن رو باید با مشاوره دکتر متخصص برطرف کرد!
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید