شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

انحراف جنسی در خود ارضایی

1. با سلام خدمت همه صاحبنظران و مخصوصا آقای دکتر من مشکلات انحراف جنسی دارم هر کی میتونه لطفا کمک کنه:

من تقریبا از زمانی که بالغ شدم مشکلات جنسی دارم تمایلات شدید جنسی و انحراف جنسی
    احساس میکنم من بیشتر از دیگران راست شدگی آلت دارم از بلوغ تا الان که تقریبا 17 سال است
    تقریبا هر 3تا 15 روز خود ارضایی دارم بیشتر به صورت ور رفتن با آلت یا خوابیدن روی بالش است
    و حتی گاهی  اوقات که تفکرات انحرافی ام زیاد میشود  حالتهایی مثل خارش یا درد ضعیف درون مقعدی
    پیدا میکنم و سپس اشیا را در مقعد خودم فرو میکنم و تا ارضا شدن این کار را ادامه میدهم
    وبعد از این که ارضا شدم واقعا از کارهای خودم خجالت میکشم بارها سعی کرده ام
    که خود ارضایی یا لااقل شکل انحرافی آن را ترک کنم در موفق ترین مورد در 10 ماه فقط یکبار
    این کارها را کردم که پس از این مدت تفکرات انحراف جنسی ام بسیار شدید تر شده
    و حتی احساس میکنم  برای اولین بار علاقه به خوردن آلت مردانه پیدا کرده ام  و حاضرم با
    هرکس و هرجا رابطه جنسی برقرار کنم ولی بعد از ارضا از خودم خجالت میکشم
    من بخاطر غرور مردانه و تفکرات مذهبی و انزوای اجتماعی تا به حال با هیچ کس
    نه پسر و نه دختر رابطه نداشته ام وقصد ندارم به زودی هم ازدواج کنم
    من در 6-7 سالگی یک غده کوچک در کنار مقعدم داشتم  که با یک عمل جراحی آن را خارج کردند
    پارسال هم دقیقا در کنار سوراخ  مقعدم احساس کردم  یه غده به اندازه یک گندم دارم
    به سختی آن را از زیر پوستم خارج کردم یک شیئ سفید تقریبا کروی سفت ولی ارتجاعی بود
    باز هم گاهی از این غده ها دارم ولی دیگر سعی نمیکنم آن را خارج کنم و خود به خود خوب میشود
    یکبار که چندین ماه بود در ترک بودم درد شدیدی در بیضه داخلی چپم احساس کردم و احساس
    کشیدگی میکردم و به سختی راه میرفتم ولی بعد از چند ساعت خوب شد چند روز بعد دقیقا همین درد و
    اتفاق را در مورد بیضه راستم داشتم ولی پزشکان به آن توجهی نکردند فقط یک  پزشک مسکن تجویز کرد
    وگفت داخل آب گرم بنشینم و دیگری هم سونوگرافی شکم و لگن نوشت و گفت مهم نیست
    الان هر چند سعی میکنم خودم را با فعالیت و مشغله از تفکرات جنسی دور کنم ولی موفق نیستم
    و حتی تفکرات جنسی ام در درس خواندنم تاثیر بدی میگذارد و در کتابخانه عمومی هم انحرافات فکری ناخواسته مانع
    درس خواندنم میشود گاهی اوقات راست شدگی آلتم در روز جمعا به یک ساعت هم میرسد و چندین ساعت در
    روز خارش یا درد ضعیف  مقعدی دارم(حتی در حال مطالعه در سالن) گاهی ارضا شدنم بسیار سریع میشود
    به طوریکه حتی با چند بار لمس کردن آلت با خودکار از روی شلوار ارضا میشوم. من در اینترنت خوانده ام
    که برای درمان انحراف جنسی آقایان داروهای کاهنده میل جنسی مثل سیپروترون استات تجویز میشود
    ولی در مواردی از عوارض مصرف آن عقیمی هم ذکر شده است و از مصرف آن میترسم
    اکنون چند سوال دارم:
    1)چطور میتوانم انحراف جنسی وخود ارضایی را درمان کنم؟و آیا ترک آن خطرناک نیست؟
    2)درد بیضه هایم در گذشته چه بوده و آیا مهم نیستند؟
    3)این غده ها در مقعدم چطور؟
    4)از بازگو کردن انحراف جنسی در حضور دکتر خجالت میکشم آیا امکان دارد اینترنتی درمان کنید و هزینه آن را هم بدهم؟
    5)موارد انحراف اینچنینی تا چه حد در بین آقایان شایع است و شما در یک سال آیا یک مورد مثل من ویزیت میکنید؟
    6)شما یا پزشکان دیگر  تا چه حدی قیافه بیماران خود را بخاطر می سپارید؟ و اگر بعد از یک سال باز ببینید بخاطر می آورید؟
    7)دلیل پیدایش انحراف جنسی چیست ؟و آیا قابل پیشگیری است؟
    گاهی اوقات برای رفع درد و خارش درون مقعدی کمی صابون مایع با انگشت
    داخل مقعدم میکنم که با سوزش اندک, مرا آرام میکند آیا این کار صحیح است؟
    9)با دیدن مقعد من که تا به حال رابطه جنسی نداشته ام ولی بارها اشیائی (گاهی ضخیم) فرو شده است
    تا چه حد پزشکان میتوانند انحراف من را تشخیص دهند؟ یک پزشک نظامی با دیدن من  برای ورود
    به دوره کادری مرا رد نکرد ولی کسانی بودند که تست جنسی آنها رد میشد
    10)با خواندن مشکلات و سوالات من, تا چه حد در ذهنتان مرا تحقیر میکنید؟

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. دوست عزیز شما اول بار افکار غلط و احساس گناه رو از روی خودت کم کن.شما خودت را دائما ذاری ملامت میکنی از خودت یک ادم کوچیک پیش خودت ساختی و همیشه احساس گناه داری.اول سعی کن این افکار رو کنار بزاری
    ثانیا شما ادم هم جنسگرائی نیستی این کاملا از صحبتهات معلومه.شما 31 سال سن داری و تا الان هیچ رابطه جنسی نداشتی فقط خود ارضایی  کردی روحت نیاز به ارضا  داره تا حالا جسمت فقط ارضا شده به بعد از مدتی آدم متوجه میشه خود ارضایی فقط یه عادته هیچ لذتی براش نداره.واسه همین تو خیال پردازی های خودش دنبال ایده های جدیده که میتونه این ایده ها هم جنس گرایانه هم باشه
    من یه پیشنهاد بهت میکنم.حتما رابطه جنسی رو تجربه کن سعی کن با کسی باشه که حسی بهش داری یا دوستش داری مثلا دوست دخترت اگه با دختری نیستی این رابطه رو جور دیگه ای تجربه کن (نیاز به توضیح نیست همه پسرها راهش رو بلدند) این بهت کمک میکنه لذت رابطه واقعی رو بچشی اون موقع متفر میشی ار رابطه با هم جنس خودت.
    و حتما با یک مشاور صحبت کن پیش کسی بروکه بتونه شخصیتت رو بشناسه و بتونه از لحاظ رقتاری کمکت کنه حتما موفق میشی این راه رو رفتم که بهت پیشنهاد میکنم

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 5 کاربر ديگر
  3. سلام دوست عزیز در مورد سوال 1 باید بگم بله که میتونی این عمل رو ترک کنی ونه تنها خطرناک نیست بلکه خوب است اگه خودت در وجودت این قدرت رو میبینی که ترک کنی شروع کن اگر نمیبینی حتما برو مشاوره
    در مورد سوال 2 شاید دلیل درد بیضه هات خود ارضایی زیاد بوده اگه خیلی جدیه والان هم درد داری به پزشگ مراجعه کن
    جواب سوال 3 حتما به پزشک مراجعه کن
    جواب سوال 4 چرا باید از بازگو کردن خجالت بکشی پزشک متخصص روزی 10 نفر مثل شمارا ویزیت میکند و این امر برای یک پزشک کاملا عادی است
    جواب سوال5 مطمئن باش در میان پزشکان متخصص این امر این قضیه عادی است
    جواب سوال 6 بستگی داره ولی قیافه بیمار برای پزشک مهم نیست
    جواب سوال 7 انحراف جنسی دلایل متعددی میتونه داشته باشه یکیش دیدن فیلمهای پورنه یکیش دیر ازدواج کردنه و . . . معلومه که قابل پیشگیریه
    من متوجه نمیشم منظور شما از خارش مقعد چیه اگه خارش عادی رو میگید این دلیلش میتونه انگل باشه یا جوشهای داخل مقعد توصیه میکنم حتما آزمایش انگل بدید و به یه پزشک در مورد این خارش مراجعه کنید تا اگه دلیل خارش  انگل یا جوش هست درمان بشید ولی اگه منظورتون از خارش اینه که دوست دارید چیزی رو در مقعد خودتون فرو کنید و این جوری ارضا میشید باید بگم که شما به این کار عادت کردید واین کاملا برای مرد غیر طبیعیه و انحراف جنسی محسوب میشه در مورد صابون هم کار خوبی نیست
    جواب سوال 9 این بستگی به قطر اشیا و تکرارا این عملتون داره که تشخیص داده بشه که شما این کارو کردید ولی وقتی میگید پزشک نظامی تشخیص نداده حتما مشکلی ندارید ولی با ادامه این کار در دراز مدت شیارهای مقعد شما صاف میشن و قابل تشخیص میشه
    جواب سوال 10 کار شما یک عمل غیر طبیعی است ولی هیچ دلیلی ندارد کسی شما را تحقیر کند شما به یک نوع انحراف جنسی دچارید و باید درمان شوید مثل بقیه مریضیها آیا کسی که سرما خورده و پیش پزشک میرود پزشک او را تحقیر میکند ؟ معلوم است که نه مطمئن باشید که پزشک در مورد شما هم با همان دید به شما مینگرد و به دنبال درمان شماست
    در آخر من 2 تا توصیه برای شما دارم اول این که به یک متخصص مراجعه کنید و خجالتی هم نکشید چون او روزانه 10 نفر مثل شما و حتی بدتر از انحرافی که شما دارید را ویزیت میکند مطمئن باشید با جلسات مشاوره شما درمان خواهید شد و توصیه دومم این هست سعی کنید که ازدواج کنید من مطمئنم که با ازدواج تمرکز شما به جنس مخالف جذب میشود و میل به انجام این اعمال در شما فروکش میکند
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  4. اول اینکه دست از تحقیر کردن خودتون بردارید چون نه تنها مشکلی رو حل نمی کنه، به مشکلاتتون اضافه هم می کنه. بعد اینکه چرا نمی خواهید ازدواج کنید؟ خیلی ایده آل فکر می کنید یا منتظر موقعیت خاصی هستید؟ به این موضوع بیشتر فکر کنید. ازدواج کردن برای همین اختراع شده اصلاً! اگر خودتون بخواهید، آرامشی از ازدواج به دست می آرید که با هیچ لذتی قابل مقایسه نیست. چه روحی، چه جسمی

5. بهتره خودتون رو بیشتر تو جمع دوستان و آشنایان قرار بدید و خودتون رو از انزوا نجات بدید می تونید وقت های بیکاری ورزش . مطالعه کنید و یه چیز دیگه این که اگه واقعا به تفکرات اعتقادیتون ایمان دارید بیشتر در موردش فکر کنید و لذت فکر کردن به این که خدا چقدر بندش رو دوست داره و تو هر شرایطی تنهاش نمیذاره رو احساس کنید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید