شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نارحتي گوارشي ودرمان هلیکو باكتر پیلوری

1. باسلام 4ماه پیش برای اینكه وزن اضافه كنم (به علت كمبود وزن )مكمل گین اپ كودكان خریدم وروزی چندپیمانه مصرف می كردم وهر روز نیز بادام وكلوچه مصرف می كردم دو ماه مصرف كردم و5 كیلو وزن اضافه كردم ولازم به ذكر است 15 روزدر ماه رمضان هم شب موقع خواب یك لیوان شیر ومخلوط گین اپ و70گرم بستنی مخلوط می كردم ومیخوردم ولي ناگهان صبح دچار اسهال ولرزشديد واحساس سردي ودردشديد در قفسه سينه سمت چپ وحالت تهوع به مدت 10 روزشدم وسردردنيز داشتم و5كيلو كه اضافه كرده بودم نيز كم كردم اول به پزشك عمومي مراجعه كردم 10عددسیپروفلوكساسین 40 عدد فاموتدين 40 ميلي وكلينديوم سي 40عددتجويز نمود كمي بهتر شدم ولي هنوز بهتر نشدم بعد از دوهفته رفتم وازمايش خون دادم ودكتر عمومي گفت عفونت معده داره و100عدد اموكسي سلين روزي 6عدد وغيره تجويز نمود ولي من براي اطمينان به پزشك متخصص گوارش رفتم وگفت عفونت داري ولي فعلا نمي توان انتي بيوتيك نوشت وپنتوپرازول ودي سيكلومين وDoneurin خارجي تجويز نمود وگفت يك ماه مصرف كن بعد بيا اينجا عفونت رادرمان كنيم گفت عفونت هلیکو باکتر پیلوری را80درصد مردم دارند يادم رفت بپرسم اگر همه دارند پس چرا من بايد انتي بيوتيك بخرم دوما ايا هلیکو باکتر پیلوری واگير دار است كه هست ايا بچه نيز به اين عفونت دچار مي شود وبايد درمان شود هنوز اندسكوپي نشده ام حال يك ماه بعد بايد بروم ببينم چه مي گويد لازم به ذكراست 5سال پيش نيز بعدازمصرف دارو براي نارحتي پوستي كه داشتم بعدازاتمام دارو دهانم بو مي داد يك سال تحمل كردم بعد به پزشك مراجعه كردم اندسكوپي انجام داد وگفت عفونت معده دارم ومقداري زخم اثني عشر دارو داد بوي دهانم خوب شد حالا نيز اينطور شدم چرا من همش عفونت معده مي گيرم لازم به ذكر است دراين مدت 5سال صبح كه ازخواب پا مي شوم دهانم تلخ است وسينوزيت نيز دارم ايا عفونت معده از سينوزيت مي شود عكس اندسكوپي 5سال پيش وازمايش كه يكهفته پيش دادم را نيز مي گذارم ولی شنیدم كسی اگر هلیکو باکتر پیلوری داشته باشد همه خانواده الوده می شوند واگر من درمان كنم باز از انها می گیرم پس درمان چه فایده ای دارد پس چرا بعضی ها با داشتن هلیکو باکتر پیلوری هیچ مشكلی ندارنhttp://s2.picofile.com/file/7247176555/Untitled_1111.jpg     عكس ازمايش  

http://s2.picofile.com/file/7247177204/Untitled_2222.jpg عكس اندسكوپي 5سال قلب

عكس اكو قلب جهت درد قفسه سينه

http://s1.picofile.com/file/7247178488/%D8%A7%DA%A9%D9%88.jpg

2. ايا عفونت ازراه استفاده ازليوان ويا قاشق مشترك انتقال مي يابد

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید