شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درد شدید پس از استمنا

1. با سلام و تشکر از دست اندرکاران سایت و آقای دکتر

علت درد شدید زبر شکم و پهلوها (به طوری که درد به کمر و پاها هم می رسد ) پس از استمنا(البته استمنا به ندرت و به صورت کاملا ملایم،فقط بازی آرام با کلیتورس صورت می گیرد)
    چیست؟آیا نشانه بیماری و یا عفونت است؟
    البته این درد شدید 2یا3 روز پس از اتمام دوره قاعدگی هم، حتی بدون انجام عمل استمنا وجود دارد.علت چیست؟
    متشکرم و سپاس گذار از راهنمایی های بی دریغتان

2. پاسخ مورد نظر شما به دفعات در سایت مطرح شده
    شیوه و نحوه ی انجام دادن خود ارضایی مهم نیست، بلکه مهم، فشاری هست که بر جسم و روان وارد می شه
    فرد باید تصوراتی رو برای خودش مجسم کنه و نیروی بسیار زیادی رو به ذهنش وارد کنه تا بتونه خودش رو در اون شرایط خاص و لذت آور تصور کنه. فشاری که به ذهن و کم کم به سایر اندام ها وارد می شه بسیار زیاده.. و وقتی فرد مشغول بازی کردن با اندامهای خودش می شه و شروع به لذت بردن می کنه چون شخص دومی حضور خارجی و واقعی نداره و فقط تخیلش حضور داره، فرد باید تمام حس و توانش رو متمرکز کنه تا تنها توسط خودش، ذهنش و اندامش لذت رو بچشه و البته خودش رو ارضا کنه
    در دختر خانم ها، به دلیل خود ارضایی و عدم وجود هرگونه رابطه با شخص دوم و البته دخول، فشار زیادی به دستگاه تناسلی، رحم، تخمدان ها و تمامی ماهیچه های مرتبط با دستگاه تناسلی وارد می شه که اونم به خاطر انقباضات پشت سر هم ماهیچه ها و شل و سفت کردن پی در پی بافت های بدن هست. دقیقا بعد از ارضا شدن، درد، بیشتر حس می شه، مخصوصا زیر شکم و پهلوها. درد در کمر و پاها در بیشتر خانم ها بعد از رابطه ی جنسی شایع هست و اصلا دلیلی برای نگران شدن راجع بهش وجود نداره، و البته این درد زمانی که خود ارضایی صورت می گیره بیشتر قابل لمس خواهد بود.
    خود ارضایی زمانی سب عفونت یا هر چیز مشابه دیگه می شه که در مکانی انجام بگیره که تمیز نباشه، مثل یه حمام کثیف! یا از چیزها و لوازمی برای خود ارضایی استفاده بشه که بهداشتی نباشه (اون هم به تقلید از فیلم های پورن) و یا به هر دلیلی آلوده باشه، و یا اینکه فرد، بعد از خود ارضایی ساعت هایی رو با همون لباس زیر کثیف سپری کنه، اینجوری می شه که فرد مبتلا به خود ارضایی، به عفونت و یا  هر چیز دیگه ای مثل این دچار می شه
    دردی که بعد از اتمام دوره ی قاعدگی در زیر شکم، و گاهی در کمر حس می شه معمولا نشونه ی خوبی خواهد بود، نشونه ی سلامت بدن و تمامی قسمت های مربوط به دستگاه تناسلی خانم، چون بدن داره کم کم به دوره ی تخمک گذاری اش نزدیک می شه. البته اگه درد غیر قابل تحمل باشه یا زمانش طولانی بشه و یا به هر دلیلی درد نرمالی نباشه، بهتره که در اولین فرصت با پزشک مخصوص، راجع بهش مشورت صورت بگیره تا در صورت لزوم داروهای خاص و مناسب تجویز بشه.

تشکر شده توسط : 11 کاربر
  3. سلام ، امکان ساخت تاپیک جدید در این بخش را نداشتم!!!
    بنده بعد از ارضا شدن توسط دست ، توسط همسرم ، بعد از مدتی متوجه شدم آلتم در دو بخش تورم داشته است که یکی در بالا و سمت راست و یکی در پایین تر سمت چپ است ، درد ندارد ، ولی تورم نرمی دارد ، ابتدا کمی بیشتر بود الان کمتر هست
    آیا شکستگی است؟! در ضمن طبق مقالاتی که در سایت بود ، صدای شکستگی را نشنیدم و دردی ندارم ولی این تورم من را نگران کرده است..
    ممنون میشم راهنمایی نمایید ، می تواند برای ارضا شدن توسط دست باشد؟!
    چه مواردی را برای این که شکستگی هست یا نه ، چک کنم؟

در ضمن مربوطه ترین مطلب در این بخش همین بود ، پیشاپیش از مدیران عزیر پوزش می طلبم
    بنده در این بخش امکان ایجاد تاپیک جدید نداشتم ، گویا طبق پیغام ظرفیت پر شده است

4. سلام
    به هیچ وجه امکان شکستگی برای شما وجود ندارد.
    در صورت شکستگی علاوه بر درد شدید,الت کبود شده و خون در محل پارگی بافت جمع میشه و الت کاملآ تغییر رنگ میده.
    اون ورم که در حال برطرف شدن و رو به بهبود هست برای مالش دست و نحوه نادرست تماس دست بوده و دلیل دیگه ای نداره.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. سلام
    با توجه به علائم احتمال شکستگی بسیاربسیار کمه اما نمیشه اونرو رد کرد.باید بخاطر بیارید آیا همسرتون آلت را خم کرده یا نه اون هم در حالت نعوظ.ببینید ممکنه پارگی عروق بسیار خفیف بوده باشه که تغییر شکل زیادی رخ نداده.چون در مواردی ممکن این حالت پیش بیاد مثلا افرادی که اظهار میکنن قولنج آلتشون رو میشکونن معمولا تغییر زیادی رو در ابتدا ندارند اما بدلیل استمرار در این کار بعدها دچار مشکل در نعوظ آلتشون میشن.
    اگر حین نعوظ چیزی به نظرتون تغییر کرده یا نعوظ کامل رو ندارید یا تورم ها برطرف نشد حتما به پزشک یا متخصص اورولوژی مراجعه کنید.

6. testlord نوشته است: سلام ، امکان ساخت تاپیک جدید در این بخش را نداشتم!!!
    بنده بعد از ارضا شدن توسط دست ، توسط همسرم ، بعد از مدتی متوجه شدم آلتم در دو بخش تورم داشته است که یکی در بالا و سمت راست و یکی در پایین تر سمت چپ است ، درد ندارد ، ولی تورم نرمی دارد ، ابتدا کمی بیشتر بود الان کمتر هست
    آیا شکستگی است؟! در ضمن طبق مقالاتی که در سایت بود ، صدای شکستگی را نشنیدم و دردی ندارم ولی این تورم من را نگران کرده است..
    ممنون میشم راهنمایی نمایید ، می تواند برای ارضا شدن توسط دست باشد؟!
    چه مواردی را برای این که شکستگی هست یا نه ، چک کنم؟

در ضمن مربوطه ترین مطلب در این بخش همین بود ، پیشاپیش از مدیران عزیر پوزش می طلبم
    بنده در این بخش امکان ایجاد تاپیک جدید نداشتم ، گویا طبق پیغام ظرفیت پر شده است

سلام
    التهاب مورد اشاره شما مربوط به اصتحکاک به وجود آمده در اثر مالش با دست میباشد
    و به هیچ عنوان ارتباطی با شکستگی آلت ندارد.

7. POAR

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    این التهاب ربطی به شکستگی نداره و بخاطر بد مالش دادن آلت هست یا اینکه مالش دادن آلت بدون استفاده از روان کننده (مانند چرب کردن دست، یا استفاده کردن از صابون و شامپو و یا حتی خیس کردن آلت) ایجاد شده

8. NaNazii

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    26 ساله و متأهل هستم وقتي همسرم آب منيشو داخل واژنم ميريزه احساس درد وسوزش در واژنم دارم و لب هاي رحمم كه نزديك مقعدم هستند ورم مي كنند مي خواستم بدونم كه مشكلم چيه ؟؟

9. سلام . منم استمنا میکنم .. خیلی دلم میخواد جلوی خودم رو بگیرم اما نمیشه . تصمیم گرفتم با یه پسر رابطه مقعدی داشته باشم .. اگر این کار رو کنم شهوتم کم میشه ؟؟؟

10. NaNazii نوشته است: با سلام
    26 ساله و متأهل هستم وقتي همسرم آب منيشو داخل واژنم ميريزه احساس درد وسوزش در واژنم دارم و لب هاي رحمم كه نزديك مقعدم هستند ورم مي كنند مي خواستم بدونم كه مشكلم چيه ؟؟

دوست عزیز بهتره هر چه سریعتر به یک متخصص زنان مراجعه تا شما رو معاینه کنه
    ممکنه که واژنتون دچار زخم شده باشه

11. 0mina0 نوشته است: سلام . منم استمنا میکنم .. خیلی دلم میخواد جلوی خودم رو بگیرم اما نمیشه . تصمیم گرفتم با یه پسر رابطه مقعدی داشته باشم .. اگر این کار رو کنم شهوتم کم میشه ؟؟؟

دوست عزیز هیچ ربطی نداره که با این کار حستون کم بشه
    روش های زیادی برای ترک خود ارضایی وجود داره که با جسجو در سایت می تونید اونا رو مطالعه کنید

12. 0mina0 نوشته است: سلام . منم استمنا میکنم .. خیلی دلم میخواد جلوی خودم رو بگیرم اما نمیشه . تصمیم گرفتم با یه پسر رابطه مقعدی داشته باشم .. اگر این کار رو کنم شهوتم کم میشه ؟؟؟

سلام رابطه مقعدی شهوتت رو کم نمی واز طرفی ممکنه با این رابطه مقعدی دچار بیماری بشی و اگه یه کوچولو تو سایت بگردی چیزهای خوبی رو برای ترک این عمل پیدا میکنی وهم چنین با مراجعه به پزشک می تونه بهت کمک کنه.

13. 0mina0 نوشته است: سلام . منم استمنا میکنم .. خیلی دلم میخواد جلوی خودم رو بگیرم اما نمیشه . تصمیم گرفتم با یه پسر رابطه مقعدی داشته باشم .. اگر این کار رو کنم شهوتم کم میشه ؟؟؟

كار شما مثل اينكه از چاله در بياي بيفتي توي چاه
    رابطه مقعدي خطرش بيشتره

14. 0mina0 نوشته است: سلام . منم استمنا میکنم .. خیلی دلم میخواد جلوی خودم رو بگیرم اما نمیشه . تصمیم گرفتم با یه پسر رابطه مقعدی داشته باشم .. اگر این کار رو کنم شهوتم کم میشه ؟؟؟

دوست عزیز برای ترک استمناء روشهای مختلفی وجود داره
    شما تصمیم غیر عاقلانه ای گرفتید رابطه مقعدی هیچ ربطی به کم کردن شهوت نداره ممکن است شما آسیب ببینید یعنی اول برای کم کردن شهوتتون به رابطه مقعدی تن بدید بعد ببینید فایده ای نداشت حتی به رابطه واژنی هم دست بزنید پس مواظب خودتون باشید
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  15. تمام رراه حل ها رو امتحان کردم . نمیشه ... نمیتونم جلوی خودم رو نگه دارم . یعنی رابطه جنسی منو آروم نمیکنه ؟؟؟
    من تصمیمم رو گرفتم باید این کارو کنم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید