شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

موهای زاید روی آلت

1. با سلام
    یک سوال در مورد موهای زاید مخصوصا قسمت آلت دارم.
    من از اپی لیدی برای قسمتهای بالا (یا همون بیکینی ) استفاده می کنم و مابقی سطح آلت رو از تیغ استفاده میکنم.مدت ده روز مجبور شدم کلا از تیغ استفاده کنم(تمام قسمتها) و اون هم هر شب....این موضوع باعث شده قسمت بالای آلت (بیکینی) لکه های قهوه ای ایجاد شده و زیر لکه ها موهای زیر پوستی رشد کنه....برای از بین بردنش یا بیرون اومدن موها چیکار کنم...مدت زیادی گذشته بیرون نمیاد و در زیر پوست رشد میکنن...از کرم های شفاف کننده مخصوص هم استفاده کردم فایده نداشته ....
    اینکه دونه دونه شده و زشت شدم آزارم میده و جلوی شوهرم خجالت میکشم. لطفا راهنماییم کنید چیکار کنم؟

2. از تیغ استفاده نکنید..دفعات شستشو ونظافت اون قسمت رو بیشتر کنید..

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. samira515 نوشته است: با سلام
    من از اپی لیدی برای قسمتهای بالا (یا همون بیکینی ) استفاده می کنم و مابقی سطح آلت رو از تیغ استفاده میکنم.مدت ده روز مجبور شدم کلا از تیغ استفاده کنم(تمام قسمتها) و اون هم هر شب....این موضوع باعث شده قسمت بالای آلت (بیکینی) لکه های قهوه ای ایجاد شده و زیر لکه ها موهای زیر پوستی رشد کنه....برای از بین بردنش یا بیرون اومدن موها چیکار کنم...مدت زیادی گذشته بیرون نمیاد و در زیر پوست رشد میکنن...از کرم های شفاف کننده مخصوص هم استفاده کردم فایده نداشته ....
    اینکه دونه دونه شده و زشت شدم آزارم میده و جلوی شوهرم خجالت میکشم. لطفا راهنماییم کنید چیکار کنم؟

سلام دوست عزیز
    استفاده از تیغ باعث میشه که مو ضخیم تر و حالت مو از بین بره . اگر یه مدتی بهش دست نزنید موها کم کم از زیر پوست بیرون میاد اگر از تیغ استفاده نکنید دوباره حالت گذشتش رو بدست میاره شما میتونید از کرم یا مواد دیگر برای از بین بردن موهای زائدتون  استفاده کنید.
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. میخواستم بدونم بهترین راه از بین بردن موهای زائده اون ناحیه برا خانوما چیه؟ خانوم ها ی باتجربه تز لطفا راهنماییم کنین...من نمیخوام زشت بشه یا آسیبی به اون ناحیه برسه....و الانم با یکی برای ازدواج آشنا شدم و قراره به زودی ازدواج کنم ان شاء الله....تا الان گاهی اوقات از ژیلت و تیغ استفاده میکردم....بیشتر این کارو نمیکردم تا که زشت نشه....لطفا راهنماییم کنین...همه....مرسی

5. موبرهای گیاهی خوبی وجود داره برای این کار مثل نیر که باعث نرم شدن پوست هم میشه

6. سلام
    من همیشه از ژیلت استفاده میکنم علاوه بر اینکه رشدش سریعتر میشه باعث خارش هم میشود
    دوست عزیز نیر که گفته بودید یک کرم موبر است با نام نیر  خواهش میکنم راهنمایم کنید
    لطفا راهنمایم کنید که چه چیزی برای از بین بردن موهای زائد بهتره ؟

7. sara155 نوشته است: سلام
    من همیشه از ژیلت استفاده میکنم علاوه بر اینکه رشدش سریعتر میشه باعث خارش هم میشود
    دوست عزیز نیر که گفته بودید یک کرم موبر است با نام نیر  خواهش میکنم راهنمایم کنید

لطفا راهنمایم کنید که چه چیزی برای از بین بردن موهای زائد بهتره ؟

این موبر کرم مانند هست و بعد از پخش کردن روی پوست بعد از چند دقیقه علاوه بر اینکه موها رو میبره باعث نرم شدن
    قابل لمس پوست میشه.به طور کامل هم مو رو برمیداره
    حتی برای نقاط دلخواه صورت هم شما میتونید استفاده کنید و سفیدی و نرمی و لطافت بعدش رو ببینید.اسم تجاری nair
    جلد صورتی رنگ داره

8. sara28

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    samira515 نوشته است: با سلام

سلام.بهترین روش از بین بردن موهای زاید همون استفاده از اپی لیدی هست. برای بیرون اومدن موهای زیر پوستی باید هرروز اون قسمت رو  کیسه بکشین.
    لکه ها بخاطر وجود موهای زیر پوستیه.هر وقت موها بیرون اومدن لکه ها خود بخود از بین میرن.

9. من هرچی کرم موبر میزنم موهای بدنم نمیره.حداکثر موها رم نصف میکنه.یه کرم میخوام که بدون آسیب سریع ببره موها رو.چند روزم موها در نیاد.کرم موبر ویت خوبه؟شرکتش ادعا کرده که تا چند روز مویی نمی بینی.

10. من خودم شخصا اپیلاسیون میکنم. یعنی هرچند وقت یه بار به سالن مخصوص اپبلاسیون مراجعه میکنم و ارطریق موم کلا موهای زائد قسمت مایو برداشته میشه.اوایل درد داشت اما الان هم کم پشت شده, هم رشدش کم شده ضمن اینکه بعداز اپیلاسیون خیلی نرم و سفید میشه انگار که از اول مویی وجود نداشته اما این روش برای کسانی که طاقت درد تدارن (حداقل واسه چند دفعه اول) اصلا مناسب نیست.

11. damedastieman نوشته است: من هرچی کرم موبر میزنم موهای بدنم نمیره.حداکثر موها رم نصف میکنه.یه کرم میخوام که بدون آسیب سریع ببره موها رو.چند روزم موها در نیاد.کرم موبر ویت خوبه؟شرکتش ادعا کرده که تا چند روز مویی نمی بینی.

برای قسمتای پر پشت اپیلاسیون جواب میده و باعث کم پشت شدنش میشه بعد از چندین بار
    بستگی داره خودتون چقدر بخواید کمش کنید.
    چون دفعات اول درد داره میتونید از کیسه آب سرد استفاده کنید.

12. من هم از موبر استفاده كردم تاثيري نداشت. بدي اپيلاسيون اينه كه بايد چند وقت صبر كني تا موها بلند بشه و بشه اپيلاسيونش كرد. ( كه البته من هييييچ وقت نميذارم كسي غير از شوهرم نگاش به .... بيفته!)

در ضمن كسايي كه شوهر دارن چطور ميتونن چند روز با اون حالت باشن؟؟؟؟

ميشه موبر قوي معرفي كنيد؟

13. sara28

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام. اتفاقا خوبی اپیلاسیون اینه که موهای تازه درومده رو حتی اگه دو میلیمتر باشه میگیره.لازم نیست منتظر بمونین همه موها دربیاد.
    کرم موبر سینره cinere کارش خیلی خوبه.فقط کافیه 5دقیقه در محل موردنظر بمونه. بعدشم پوست رو نرم میکنه.

14. به نظر من شما که روی مو های بدنتون حساسید و به شکل الت خود خیلی اهمیت می دهید میتونید موهای بدنتون را لیزر کنید لیزر کردن خیلی راحته قیمتش هم مناسبه من خودم موهای زیر بغلم را لیزر کردم خیلی هم موثر بود درد زیادی هم نداشت.

15. من خودم خیلی ساله که از ژیلت استفاده میکنم وهیچ وقت حتی برای یکبار از روش دیگه ای استفاده نکردم.ومعتقدم که انتخاب  نوع این وسیله بهداشتی ورضایت ازاون تا حدود زیادی بستگی به نوع پوست وجنس موهای زايد هر آدمی داره.مثلا من هیچوقت احساس نکردم که با ژیلت  موهازیاد شده یا بدفرم دربیاد.اینو هم بگم که من درکل کم مو هستم وموهای سر ودست وصورتم هم خیلی کم ونرم هستن.ولی دوستم اینقدر همه جای بدنش پرمو هستش که من به شوخی بهش میگم فقط کف دستات مو نداره.اون همیشه ازپودر موبر استفاده کرده یا درمواردی کرم.یکبار به پیشنهاد من در ناحیه ساق پا از ژیلت استفاده کرد که خون جاری شد.پس باامتحان کردن روشهای مختلف هرکسی خودش میتونه بفهمه که کدوم روش براش  بهتره و با در نظر گرفتن جمیع شرایط رضایتمندی بیشتری روبراش بهمراه داره.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید