.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات
فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين
ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین
کاربران
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
ورود
ورود

newارسال جديدlock قفل شدهprinter چاپ
18 پاسخ • 14974 بازديد •  رفتن به صفحه 1   
شكل ظاهري چوچوله

نویسنده پیام
Tanha61
اخطارها : 1 بار

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: پنج‌شنبه 10 آذر 1390 - 01:07    عنوان:  شكل ظاهري چوچوله آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
سلاممن اين سوالو از طرف يكي از دوستام مطرح ميكنم اميدوارم كه كسايكه اطلاعات خوبي دارن بتونن بهش كمك كنن ممنون

سلام دختري 24 ساله و مجرد هستم
روم نمیشه ولی مجبورم بگم.
از بچگی با فشار شدید آب روی آلتم به لذت شدیدی میرسیدم.از 6 سالگی شروع شدید این قضیه.
15 سالم بود که جریان رابطه زناشویی ازدواجو فهمیدم.
ولی عادت کرده به این کار
حالا احساس میکنم آلتم بر اثر این کار شکل طبیعی نداره.
خیلی نگرانم
شهوت من بی حد زیاده یعنی وحشتناکه
سوالای من ایناست:
آیا چوچوله دارای بریدگی هست در وسطش؟(مال من دو تا بریدگی در وسطش داره)
و قسمتی که ادرار میاد نوکش باریکه یا نه؟
و پرده بکارت آیا در اثر فشار شدید آب ممکنه پاره شده باشه یا نه؟
آیا من سالم هستم یا نه؟
برا ازدواج باید چی کار کنم؟آیا میتونم ازدواج کنم یا نه؟چطور این مسئله رو به خواستگارم بگم؟
و یه چیز دیگه ماه رمضون امسال که روزه میگرفتم دچار سوزش ادرار شدیدشدم.و با خاروندن ناحیه تناسلیم بهت میشد.یه ماه بعدش روی لب خارجی آلتمچند تا جوش ریز زد که بشدت میخاره.به مامانم گفتم گفت مهم نیست خودش خوبمیشه
ولی این خارش خیلی شدید شده و الان سه ماهه که خارشش ادامه داره.
با توجا به اینکه سه ساله با دستم و از طریق مالش خود ارضایی میکنم آیا ممکنه این خارش ها در اثر این کار باشه؟

و اینکه اگر پردم سالم باشه و از نظر ظاهر خراب شده باشه باید چی کار کنم؟

ممنون میشم اگر کمکم کنید.چون دارم دیوونه میشم سر این مسائل

امضاوصال او ز عمر جاودان به خداوندا مرا آن ده كه آن به

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: پنج‌شنبه 10 آذر 1390 - 01:07    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

saghar15

کاربر ارشد
کاربر ارشد

تاریخ: پنج‌شنبه 10 آذر 1390 - 02:38    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
دوست عزیز برای سوزش ادرار و حساسیت پوستی ایجاد شده باید پیش پزشک بری.

اما در غیر اینصورت
بهتره دست از این کار برداری چون انگار داری زیاده روی می کنی..میتونی خودتو سرگرم کنی و به چیزایی که به اون سمت میکشوندت فکر نکنی..یا حداقل کمتر انجامش بدی...این برای اینده بهتره..چون این عادت ممکنه اجازه نده همسر اینده ت راحت بتونه ارضات کنه..

چرا نشه ازدواج کرد عزیزم!مگه خدای نکرده مریضی لا علاج یا...اصلآ واسه این مسئله نگران نباش..فقط بذارش کنار واسه راحت بودن خودت در اینده..اینجوری از خودت از نظر جنسی جدا میشی و عطشت برای همسرت میمونه که خیلی قشنگتره...

و...به خواستگار ارتباطی نداره و این یک مسئله کاملآ شخصی برای شماست..رابطه ی جنسی که با کسی نداشتی که بخوای احساس عداب وجدان کنی که همسر اینده ت بدونه..گفتنش جز یه احساس بد چیزی براش به وجود نمیاره..حتی اگه این کار رو خودشم انجام داده باشه
الت تناسلی نقطه بسیار حساسیه و راحت میکروب میکشه و الوده میشه و هزار تا دردسر درست می کنه

فرم الت تناسلی همه خانمها مثل هم نیست و اگه بصورت واضح دفرمه نباشه و با انواعش فاصله ظاهری زیادی نداشته باشه ارزش نگرانی نداره
البته شما از سن پایینی این کارو کردی و تو سن رشد شاید یه کمی تاثیر داشته اما نه اونجوری که غیر عادی باشه..احتمالآ.

اگه اب با فشار داخل شده باشه_یعنی با همون فشار وارد واژن هم بشه_که احتمالشم خیلی خیلی کمه در حد صفر اسیب به پرده وارد میشه..در غیر اینصورت هر فشاری اطراف الت تناسلی چه مقعد چه خارج از اون پرده رو پاره نمی کنه..

(نداشتن پرده خانمی رو ناسالم نمی کنه)

پرده سالم و از نظر ظاهری خراب یعنی چی دقیقآ؟؟

ببین دوست عزیزم اگر به جز دخول الت تناسلی مرد،هر چیزی حتی انگشت هم داخل واژن بشه شاید اصطلاحآ باکرگی از بین بره(چیزی که نظر بقیه س) اما اون چیزی که اسمش پرده هست اسیب میبینه و کامل از بین نمیره و فقط در نواحی اسم گذاری شده ش که برخورد صورت گرفته صدمه میبینه..

نگرانی شمارو یه پزشک به راحتی برطرف می کنه..برید پیش یه خانم دکتر متخصص و ازش بخواین برای عفونت معاینه تون کنه..هیچ نیازیم نیست براش توضیح بدید که از بچگی چیکار کردید..بعد ازش بپرسید نوع پرده تون چیه..نه این که ببینه دارید یا نه..میتونید ازشون سوال کنید شکل ظاهری الت تناسلیتون طبیعیه..و دلیل این پرسشتونم وسواسی که براتون ایجاد شده یا ازدواج یا چیزی شبیه این میتونه باشه..به همین راحتی.

و امیدوارم موفق باشی.

امضاهرکس انچه را که دلش خواست بگوید انچه را که دلش نمی خواهد می شنود

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : raha1341, sima_65, ma_gh, noyan11, haale, wise, kimiya_mf, sara28, marva, joodijoon, soniasos4, beatrice_2
hajiyan
اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز
همياري با سايت 1 بار

تاریخ: پنج‌شنبه 10 آذر 1390 - 21:51    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
سلام دوست عزیز
به خاطر سوزش ادرار و خارش باید به متخصص زنان مراجه کنید ممکنه ناشی از عفونت باشه عفونت اگر بهش نرسیدمیتونه خطرناک باشه
شما در خودارضایی خیلی زیاده روی داریدچون با خودارضایی یک محیط مجازی درست میکنی و با آن ارضا میشی اما اون آرامشی که در رابطه با جنس مخالف بدست میاد در خودارضای نیست .در ارتباط جنسی با جنس مخالف مشخص میشه که گرم هستی یا نه حتما سعی کن این عمل روترک کنی چون عادت باعث میشه ازراه دخول ارضا نشی هم خودت آزار ببینی هم همسرت
شکل  آلت تناسلی با افزایش سن و ازدواج تغییرمیکنه هیچ ارتباطی به خودارضایی نداره هیچ کس نمیتونه تشخیص بده که شما خودارضایی داشتیدیا نه پس دراین باره باهیچکس صحبت نکن
با فشارشدید آب ممکنه پرده آسییب ببینه اما پاره نمیشه برای باره شدن فشارمردانه لازمه جای نگرانی نیست میتونید برای اطمینان به متخصص زنان مراجعه کنید
موفق باشید.

امضا بنمای رخ که باغ و گلستانم آرزوست
بگشای لب که قند فراوانم آرزوست

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : soniasos4
firegirl

کاربر عالي
کاربر عالي

تاریخ: پنج‌شنبه 10 آذر 1390 - 23:43    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
با سلام.عزیزم این خارش شدید و جوش هایی که داری نشون دهنده ی عفونت واژینال هست که با مراجعه به ماما یا متخصص زنان وتجویز چند داروی ساده به راحتی برطرف میشه.در ضمن همونجور که دوستان گفتن با مراجعه به همین اشخاص در ضمن معاینه برای عفونت میتونی از  پزشک بخوای که نوع پردت رو هم مشخص کنه. لازم نیست که بهش بگی تو خود ارضایی داشتی.پرده ی بکارت با فشار شیر آب پاره نمی شه و آسیب هم نمی بینه.این وسواسی که شما در مورد شکل آلت تناسلیت داری تو خیلی از خانم ها وجود داره.مطمئن باش همسر آیندت تو رو به خاطر صدها ویزگی خوب دیگه ای که تو رفتارت هست انتخاب میکنه واین موضوع براش اونقدر که تو فکر میکنی اهمیت نداره(البته یه همسر واقعی )

امضاسکوت گاه هزاران معنا در بر دارد که از گفتن به دست نمی آید ( منتسکیو )

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : doktor, khalilpoor, soniasos4
fa_ansari

کاربر فعال
کاربر فعال

تاریخ: شنبه 12 آذر 1390 - 13:07    عنوان:  Re: شكل ظاهري چوچوله آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
با سلام.
در مورد جوش هايي كه بوجود اومده پيشنهاد ميكنم حتما به دكتر مراجعه كنند چون يا ممكنه حساسيت باشه يا به احتمال زياد عفونت. و اينكه ميتونن هر چند وقت يكبار از آب ولرم با بتادين و يا ژل هاي شستشو استفاده كنند.
در مورد خودشون هم با توجه به توضيحاتي كه دكتر صادقي در قسمتهاي ديگه دادن مطمئن باشن كه سالمن چون پرده بكارت با فشار آب از بين نميره.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : soniasos4

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: شنبه 12 آذر 1390 - 13:07    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

nazemam

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: یکشنبه 13 آذر 1390 - 09:21    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 5 پست # 5
سلام دوست خوبم

اگه از همین حالا اراده کنی بزاری کنار و البته با مرور زمان کم و کمترش کنی مطمئن باش همه عوارض حاصله محو خواهد شد اما یادت باشه چون الان دچار عفونت شدی حتما باید معالجه شوی ولی برای بعد روحیت سعی کنی با دید باز و پزشکی به این مسئله نگاه کنی و بدونی هیچ چیز خوشایندی در خودارضایی نیست.میتونی با مطالعه کتب در این باره آگاهی های خودتو بالاتر ببری.

امضاعشق الهی هم اکنون برای تصحیح این وضع به کاملترین کار خود سرگرم است.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
arash136578

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: جمعه 25 آذر 1390 - 16:11    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 6 پست # 6
سلام نگران نباش قکر نکنم مشکل خاصی داشته باشی ولی حتما یه سری به دکتر زنان بزن وسعی کن هرچه سریعتر ازدواج کنی  حتما مسله شما حل میشه

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : neginfm_2
1735

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: یکشنبه 27 آذر 1390 - 13:48    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 7 پست # 7
عذر مي خوام :
چنتا سوراخ خروجي ادرار زير چوچوله وجود داره ؟
و آيا در پسر ها هم ، 2 سوراخ خروجي ادرار (اصلي و يكي ريزتز پشتش) در نوك آلتشون وجود داره ؟

امضالقمه سالوس كه را سير كرد ؟
چند بر اين لقمه تورا اشتهاست ؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
elinaze

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: یکشنبه 27 آذر 1390 - 16:23    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 8 پست # 8
1735 نوشته است: عذر مي خوام :
چنتا سوراخ خروجي ادرار زير چوچوله وجود داره ؟
و آيا در پسر ها هم ، 2 سوراخ خروجي ادرار (اصلي و يكي ريزتز پشتش) در نوك آلتشون وجود داره ؟

سلام
در خانومها دوتا هست. یک محل خروج ادرار و یک ورودی واژن.
در آقایون محل خروج ادرار و منی یکی هست و سوراخ دیگه ای نیست.

امضاساقه شکستن رسم طوفان است
تو نسیم باش و نوازش کن...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : haale, soniasos4

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: یکشنبه 27 آذر 1390 - 16:23    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

nastaranjoon90

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: سه‌شنبه 29 آذر 1390 - 18:30    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 9 پست # 9
سلام دوستان.این سوال من بود و چون روم نمیشد بپرسم از دوستم خواهش کردم بپرسه.
با کمک خدا خود ارضایی رو گذاشتم کنار.
خارش هم با تغییر روش از بین بردن موهای زائد و استفاده از ژل بهداشتی داره خوب میشه.
دعا کنید زودتر ازدواج کنم تا از این همه فشار جنسی راحت بشم.
فدای همتون...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : adel62
zeynab63

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: پنج‌شنبه 1 دی 1390 - 14:43    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 10 پست # 10
سلام عزیزم خوشحالم که تونستی این کار رو ترک کنی.و امیدوارم بتونی زودتر ازدواج کنی.برای عفونتت میتونی از گیاه گزنه استفاده کنی خیلی خوبه خارش و سوزش و عفونت رو از بین میبره من امتحانش کردم.حتی برای اونهایی هم که مشکل مثانه دارن هم خیلی خوبه.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : beatrice_2
samira789

کاربر فعال
کاربر فعال

تاریخ: جمعه 2 دی 1390 - 23:28    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 11 پست # 11
باسلام
من راجع به شکل دستگاه تناسلی ام سوال داشتم؟به نظر خودم در دو طرف اصلا تقارن ندارد و لب سمت چپم بلندتر استو شکل عجیبی دارد؟ایا مشکلی وجود دارد؟راه حل چیست؟
متشکرم

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
Clooney

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: شنبه 3 دی 1390 - 00:09    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 12 پست # 12
samira789 نوشته است: باسلام
من راجع به شکل دستگاه تناسلی ام سوال داشتم؟به نظر خودم در دو طرف اصلا تقارن ندارد و لب سمت چپم بلندتر استو شکل عجیبی دارد؟ایا مشکلی وجود دارد؟راه حل چیست؟
متشکرم

هیچ مشکلی نداری شما و کاملا طبیعی هستش
در بعضی افراد لبه ها کوچیک و بزرکه و مشکلی هم پیش نمیاد

امضاشرم از خویش عالی ترین اوج خود آگاهی ست .

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : elinaze, samira789

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: شنبه 3 دی 1390 - 00:09    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

ATENA66

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: شنبه 3 دی 1390 - 00:36    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 13 پست # 13
سلام.
آیا لبه های بزرگ مشکلی در رابطه جنسی ایجاد نمیکنه؟
لطفا خانوم های متاهلی که این حالت رو دارن جواب بدن!
واکنش همسرتون با توجه به لبه های بزرگ چطور بود!!؟

امضامن دلم در گرو دل تپیدن هاست تو که ای عشق خود تپیده ای...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
mohammadjoon26
معلق شده

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: شنبه 3 دی 1390 - 10:03    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 14 پست # 14
ATENA66 نوشته است: سلام.
آیا لبه های بزرگ مشکلی در رابطه جنسی ایجاد نمیکنه؟
لطفا خانوم های متاهلی که این حالت رو دارن جواب بدن!
واکنش همسرتون با توجه به لبه های بزرگ چطور بود!!؟

سلام من متاهلم نه هیچ مشکلی برای من که نبوده چون همسرم ومن علاقه خیلی شدیدی نسبت به همدیگه داریم واین چیزا برامون مهم نیست و همسرم خیلی هم راضیه و معذرت میخوام میگه اینجوری وقتی بزرگه بهتر میشه مکیدش وشما هم نگران نباش
زیاد به خودت سخت نگیر

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : Clooney, darknessjoon, m1989, beatrice_2
نمایش پستها:   
newارسال جديدlock قفل شدهprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
رفتن به صفحه 1   
صفحه 1 از 2

توجه: آخرين پست در اين صفحه 1093 روز قبل (3 دی 1390) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد اثر برخورد شياف ديكلوفناك با دهانه واژن چيست؟ 2 shah6 558 دوشنبه 26 خرداد 1393 - 01:41
m1989 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد احساس نیاز شدید به دستشویی به طور ناگهانی 7 mandanash 7871 چهار‌شنبه 18 اسفند 1389 - 20:09
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد احساس درد در واژن در هنگامه تحریک بدون داشتن سابقه نزدیکی 6 Amidarkangel 9662 چهار‌شنبه 5 آبان 1389 - 10:16
ASAL21 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد احساس درد در ناحیه ی کلیتریس 1 saghar78 10650 شنبه 25 مهر 1388 - 15:05
lili_b مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد اگر باقی مونده جفت دفع نشه چه اتفاقی میفته؟ 1 reza7 8073 یکشنبه 7 اسفند 1384 - 11:47
ROHAM مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید