شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه 1   

تغییر فرم اندام تناسلی

1. سلام
    مرسی ازاینکه به سوالات جواب میدین خیلی وقته که دنبال یه جایی یا کسی هستم تاجواب سوالام روبگیرم اما افسوس...
    من 26 سالمه و مجردم تقریبا 8 ساله که خود ارضایی دارم چند وقتی میبینم لب کوچک اندام تناسلی ام بزرگتر شده قبلا پایین تر از لب بزرگ بود اما الان بیرون زده درضمن خارش شدید به خصوص بعد از خود ارضایی دارم میخام بدونم به
    خاطر خودارضایی ؟
    آیا بیماری خاصیه(با توجه به اینکه قبلا به این شکل نبوده )؟ اسم بیماری چیه؟
    اگه من برای تست تشخیص سلامت به دکتر زنان مراجعه کنم متوجه خود ارضایی من میشه ؟

2. memol99 نوشته است: سلام
    مرسی ازاینکه به سوالات جواب میدین خیلی وقته که دنبال یه جایی یا کسی هستم تاجواب سوالام روبگیرم اما افسوس...
    من 26 سالمه و مجردم تقریبا 8 ساله که خود ارضایی دارم  چند وقتی میبینم لب کوچک اندام تناسلی ام بزرگتر شده قبلا پایین تر از لب بزرگ بود اما الان بیرون زده  درضمن خارش شدید به خصوص بعد از خود ارضایی دارم میخام بدونم به
    خاطر خودارضایی ؟
    آیا بیماری خاصیه(با توجه به اینکه قبلا به این شکل نبوده )؟   اسم بیماری چیه؟

تغییر لبه های آلتتون بیشتر ژنتیکی هستش و هر فردی نسبت به خودش این تغییرات رو داره و چون خانمها کمی حساس هستند فکر میکنند بخاطر خودارضایی هستش ولی ربطی نداره
    خارشی که دارید باید جهت تشخیص به پزشک مراجعه کنید چون احتمال عفونت هستش و با دارو رفع میشه و پزشک به هیچ عنوان نمیتونه تشخیص بده شما خودارضایی داشتید یا نه

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  3. memol99 نوشته است: سلام
    من 26 سالمه و مجردم تقریبا 8 ساله که خود ارضایی دارم  چند وقتی میبینم لب کوچک اندام تناسلی ام بزرگتر شده قبلا پایین تر از لب بزرگ بود اما الان بیرون زده  درضمن خارش شدید به خصوص بعد از خود ارضایی دارم میخام بدونم به
    خاطر خودارضایی ؟

دوست عزيز بله تغيير شکل لبه های داخلی آلت شما به خاطر خود ارضايی هست. شما می تونين خودارضايی تون را کمی تغيير بدين تا اين تغيير بيشتر نشه.

شايد بهتر باشه ديگه دستتون رو به لای آلتتون نزنيد. مگر اينکه ديگه اين تغيير حالت براتون مهم نباشه.

عفونت هم از همين دستمالی ايجاد شده که با دارو قابل حل هست.

ممکن است دکتر متوجه خودارضايی شما بشود که اشکالی ندارد. حتا خودتان به ايشان بگوييد و از ايشان راهنمايی بخواهيد که چطور از خودارضايی لذت ببريد در حالی که آسيب کمتری ببينيد.

همه ما متوجه هستيم که چقدر اين نياز ضروری است و در ايران با محدوديت مواجه است.

شاداب باشيم و آگاه در هوشياری

ژاسِنا

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  4. JaSina نوشته است:
    memol99 نوشته است: سلام
    خاطر خودارضایی ؟

دوست عزيز بله تغيير شکل لبه های داخلی آلت شما به خاطر خود ارضايی هست. شما می تونين خودارضايی تون را کمی تغيير بدين تا اين تغيير بيشتر نشه.

شايد بهتر باشه ديگه دستتون رو به لای آلتتون نزنيد. مگر اينکه ديگه اين تغيير حالت براتون مهم نباشه.

ممکن است دکتر متوجه خودارضايی شما بشود که اشکالی ندارد. حتا خودتان به ايشان بگوييد و از ايشان راهنمايی بخواهيد که چطور از خودارضايی لذت ببريد در حالی که آسيب کمتری ببينيد.

ژاسِنا

کاربرا از پاسخهای غیر علمی و تجربی خودداری کنند چون باعث ایجاد استرس در فرد سوال کننده میشید
    به هیچ عنوان تغییر آلت ربطی به خودارضایی نداره و همچنین پزشک اصلا متوجه نخواهد شد که طرف خودارضایی داشته
    تشخیص خودارضایی مثل این میمونه که شما پوستتون رو ماساژ بدید بعد بگید خیلی از افراد میفهمن که من ماساژ دادم که همچین چیزی ممکن نیست

تشکر شده توسط : 8 کاربر
  5. دوست عزیز اصلا تغییر شکل آلت تناسلی هیچ ربطی به خودارضایی نداره چون شکل آلت با افزایش سن و ازدواج تغییر حالت میده اصلا نگران نباش
    خارش آلت تناسلی ممکنه به خاطر عفونت باشه که سریعا باید به متخصص زنان مراجه کنید و بادارو درمان میشه جای نگرانی نیست .
    پزشک هیچ وقت نمیتونه تشخیص بده که شما خودارضایی دارید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  6.                                                                  

راه حل فوری برای تسکین خارش و سوزش حاد:

کمپرس آب سرد
    استفاده از وازلین
    استفاده از پماد لیدو کائین

1- کمپرس آب سرد شده در یخچال(آب شیر را دریخچال سرد کنید و نه در فریزر)
    2-  10 تا 15 دقیقه کمپرس آب سرد حداکثر 2 بار در روز
    3-  سپس ناحیه را به آرامی خشک کرده و از وازلین خالص استفاده کنید (بدون عطر و مواد نگهدارنده)
    4- اگر خارش و سوزش به قدری شدید است که مانع ادرار کردن و یا مقاربت می گرددمی توانید به طور موقت از پماد لیدو کائین استفاده کنید( نه ژل لیدوکائینو نه کرم لیدو کائین )

درضمن خود ارضایی به میزان کم باعث تغییر در شکل اندام میشه..منظور بزرگی وکوچکیه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. marzi64

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من چند ماهی هست که یک جوشی در ناحیه لب کوچیک آلتم زده که سفید رنگه و به اندازه تقریبا عدس ولی کوچیک تر و سفت هم هست هیچ مشکلی نداشتم ولی میترسم این زگیل باشه
    و اینکه من تست پاپ اسمیر دادم که مشکلی به جز عفونت و قارچ نبود که قرص مترونیدازول 250 و پماد کلوتریمازول استفاده کردم که حالا دچار خارش بیرونی آلت و ترشحات کرم رنگ شده ام که قبلا اصلا علائمی نداشتم به دکتر دیگه ای مراجعه کردم گفت داروت اشتباه بوده الان خیلی نگرانم هم از اون جوش میترسم هم از خارش خسته شدم من همه جوره بهداشتو رعایت می کنم
    لطفا جواب بدین    

8. marzi64 نوشته است: سلام
    من چند ماهی هست که یک جوشی در ناحیه لب کوچیک آلتم زده که سفید رنگه و به اندازه تقریبا عدس ولی کوچیک تر و سفت هم هست هیچ مشکلی نداشتم ولی میترسم این زگیل باشه
    و اینکه من تست پاپ اسمیر دادم که مشکلی به جز عفونت و قارچ نبود که قرص مترونیدازول 250 و پماد کلوتریمازول استفاده کردم که حالا دچار خارش بیرونی آلت و ترشحات کرم رنگ شده ام که قبلا اصلا علائمی نداشتم به دکتر دیگه ای مراجعه کردم گفت داروت اشتباه بوده الان خیلی نگرانم هم از اون جوش میترسم هم از خارش خسته شدم من همه جوره بهداشتو رعایت می کنم
    لطفا جواب بدین    

داروهای تجویز شده به نوعی آنتی بیوتیک بوده و پماد مربوطه هم جهت رفع عفونت
    تحت نظر پزشک باید قرار گیرید تا با تجویز دارو مورد نظر جهت بهبودی اقدام شه
    مورد خاصی نیست با دارو و مراقبت رفع میشه

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  9. marzi64

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    مرسی از جوابتون   
    ولی اون جوش سفید چیه؟یعنی زگیله؟ هیچ اذیتی برای من نداره فقط میترسم

10. marzi64 نوشته است: مرسی از جوابتون   
    ولی اون جوش سفید چیه؟یعنی زگیله؟ هیچ اذیتی برای من نداره فقط میترسم

زگیل های تناسلی اغلب به دلیل روابط جنسی محافظت نشده با شخصی که دارای زگیل تناسلی یا ویروس های منتقله جنسی داشته باشد بروز می کند.
    ضایعات پوستی به شکل برآمدگیهای تو پر و کوچک در پوست یا مخاط ناحیه تناسلی ایجاد می کند که فاقد درد یا خارش می باشند.
    اگر پس از معاینه پزشک تشخیص زگیل تناسلی درست باشد بنابراین عامل ایجاد کننده آن ویروسی به نام پاپیلومای انسانی HPV خواهد بود که برای درمان آن از پمادهای موضعی مثل آسیکلوویر و میرتوپلکس استفاده می کنند. از این‌ پمادها به منظور جلوگیری از انتشار و عدم تکثیر عفونت‌های‌ ویروسی نظیر هرپس‌ سیمپلکس‌ و درمان انواع عفونت‌های زگیل استفاده‌ می‌شود.

11. توده سیستیک در مسیر کانال اینگوینال

با سلام خدمت جناب دکتر صادقی ، نوزاد اینجانب که در سن 9 ماهگی است بیضه چپش تورمی داشت که به پزشک های متعددی  مراجعه کردیم و سنو گرافی کردیم که تشخیص اکثریتشان توده سیستیک در مسیر کانال اینگوینال در بیضه چپ و توده آبکی یا به اصطلاح خودشان کیست کورتون در مجرای اینگوبنال که از پایین بسته و از بالا با سنو گرافی بسته مشاهده شده است ،بود و گفتند می بایست عمل جراحی شود، حال ب میخواستم از شما راهنمایی کنم که این عارضه دلیل به وجود آمدن چه بوده ، چه قدر جدی هست؟ آیا میشود بعدا جراحی کرد؟ و اصلا در مورد این عارضه توضیح دهید؟ خیلی سپاس گذارم

12. 1735

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام !

ببخشيد آيا " آب اكسيژنه" قادر به از بين بردن زگيل تناسلي هست ؟

13. با سلام
    با تشکر از همه ی دوستان .به نظر من اگر کسی به موضوعی آگاهی نداره لازم نیست حتما در موردش نظر بده.گاهی با دادن جواب های اشتباه می تونیم یه فرد رو تا حد زیادی مضطرب و نگران کنیم.من بر اساس مطالعاتی که دارم و بر طبق درسی که خوندم می تونم با اطمینان بگم که خود ارضایی هیچ تاثیری در بزرگ یا کوچک شدن لبهای کوچک نداره.این مسئله کاملا ژنتیکی هست .فقط در افرادی که سالها نزدیکی وچندین زایمان واژینال داشتن و در زنان مسن به دلیل از بین رفتن کلاژن و چربی در اون قسمت حالت افتاده پیدا می کنه و یه مقداری از فرم می افته. و  نکته ی دیگه اینکه امکان نداره که هیچ دکتر یا متخصصی بتونه بفهمه که فرد مراجعه کننده قبلاخود ارضایی داشته یا نه.بنابراین شما با خیال راحت می تونین به پزشک مراجعه کنین و عفونتی رو که دارید درمان کنید.در ضمن من تو هیچ کتاب علمی و پزشکی نخوندم که وازلین یا لیدوکایین به رفع خارش ناحیه تناسلی کمک میکنه.اگر شما بر اساس یک منبع معتبر این رو می گید لطفا منبعتون رو ذکر کنید تا من هم این رو به اطلاعات خودم اضافه کنم و در اختیار کسایی که ازم می پرسن قرار بدم.ممنون از همه

14. Clooney نوشته است:
    JaSina نوشته است:
    memol99 نوشته است: سلام
    خاطر خودارضایی ؟

ژاسِنا

کاربرا از پاسخهای غیر علمی و تجربی خودداری کنند چون باعث ایجاد استرس در فرد سوال کننده میشید
    به هیچ عنوان تغییر آلت ربطی به خودارضایی نداره و همچنین پزشک اصلا متوجه نخواهد شد که طرف خودارضایی داشته
    تشخیص خودارضایی مثل این میمونه که شما پوستتون رو ماساژ بدید بعد بگید خیلی از افراد میفهمن که من ماساژ دادم که همچین چیزی ممکن نیست

firegirl نوشته است: با سلام
    با تشکر از همه ی دوستان .به نظر من اگر کسی به موضوعی آگاهی نداره لازم نیست حتما در موردش نظر بده.گاهی با دادن جواب های اشتباه می تونیم یه فرد رو تا حد زیادی مضطرب و نگران کنیم.من بر اساس مطالعاتی که دارم و بر طبق درسی که خوندم می تونم با اطمینان بگم که خود ارضایی هیچ تاثیری در بزرگ یا کوچک شدن لبهای کوچک نداره.این مسئله کاملا ژنتیکی هست .فقط در افرادی که سالها نزدیکی وچندین زایمان واژینال داشتن و در زنان مسن به دلیل از بین رفتن کلاژن و چربی در اون قسمت حالت افتاده پیدا می کنه و یه مقداری از فرم می افته. و  نکته ی دیگه اینکه امکان نداره که هیچ دکتر یا متخصصی بتونه بفهمه که فرد مراجعه کننده قبلاخود ارضایی داشته یا نه.بنابراین شما با خیال راحت می تونین به پزشک مراجعه کنین و عفونتی رو که دارید درمان کنید.در ضمن من تو هیچ کتاب علمی و پزشکی نخوندم که وازلین یا لیدوکایین به رفع خارش ناحیه تناسلی کمک میکنه.اگر شما بر اساس یک منبع معتبر این رو می گید لطفا منبعتون رو ذکر کنید تا من هم این رو به اطلاعات خودم اضافه کنم و در اختیار کسایی که ازم می پرسن قرار بدم.ممنون از همه

کاربران عزيز کلونی و فری گرل

شما می توانيد نظر خود را در مورد پرسش و همچنين در مورد نظرات ديگران در اينجا بنويسيد اما نمی توانيد توصيه کنيد که ديگران نظر خود را بيان نکنند.

شما می توانيد بنويسيد که من اشتباه نظر داده ام اما نمی توانيد بنويسيد که نظر ندهم.

علم جنبه های مختلفی دارد و از طريق تجربه کسب می شود.
    احتمال دارد که شما هنوز بسياری از جنبه ها را مطالعه نکرده باشيد و بعد از اينکه مطالعه هم کرديد و تخصص هم گرفتيد لازم است 10 سال آن را تجربه کنيد تا به خوبی درک و عمل کنيد.

بر نظر خود مصمم هستم و باز اعلام می دارم که خودارضايی در زنان ، فرم آلت را تغيير می دهد.

در مورد وارد آوردن استرس که بيان داشته ايد نيز لازم می دانم که به استحضار برسانم که لازم است واقعيت به مراجع بيان گردد تا با آن روبرو شود ، آن را بپذيرد و بر تابوها نيز غلبه کند.

در نهايت اينکه اگر قرار بود که نظر من نيز به مانند نظر شما باشد وجود من در اين سايت لزومی نداشت و وجود شما کافی بود.

نظرها در علم نيز متفاوت هستند و همه علم در حال تجربه شدن و تغيير می باشند.  نمونه های بسيار ی که هر روز از پزشکان به طور متضاد می شنويم.

بياييم تمرين کنيم که با هم چگونه سخن بگوييم.

ژاسينا

15. 1735 نوشته است: سلام !

ببخشيد آيا " آب اكسيژنه" قادر به از بين بردن زگيل تناسلي هست ؟

آب اکسیژنه قادر به از بین بردن زگیل تناسلی نیست، ولی به جای آن می توانید از پماد آسیکلوویر استفاده نمائید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 4
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید