شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

زمان دقیق تخمک گذاری

1. ابزار آنلاین:
    با استفاده از محاسبه گر آنلاین زمان تخمک گذاری می توانید محدوده زمان تخمک گذاری خودتان را تعیین کنید.
    برای استفاده از این ابزار اینجا کلیک کنید.

با عرض سلام
    همسرم تاریخ پریودش19 ماه است وایشان قبل از پریود لکه بینی کمی دارند این جزو پریود ایشان می باشد یا نه؟
    دمای طبیعی بدن چقدر است؟ در زمان تخمک گذاری چقدر باید باشد؟
    آیا قرص کلومفین موثر است چون همسرم از روز 5 پریود خورده؟ آیا این ماه امیدی هست چون از دو ماه گذشته خواستار بچه بودیم .البته یه مقدار 2 الی 3 ماه تاریخ پریود همسرم به خاطر بعد از بازسازی aclکمی تغییر کرد تا اینکه 19 شد....لطفا جواب را هر چه سریعتر اگر امکان دارد بدهید .
    با سپاس فراوان.

2. hossein123 نوشته است: با عرض سلام
    همسرم تاریخ پریودش19 ماه است وایشان قبل از پریود لکه بینی کمی دارند این جزو پریود ایشان می باشد یا نه؟
    دمای طبیعی بدن چقدر است؟ در زمان تخمک گذاری چقدر باید باشد؟
    آیا قرص کلومفین موثر است چون همسرم از روز 5 پریود خورده؟ آیا این ماه امیدی هست چون از دو ماه گذشته خواستار بچه بودیم .البته یه مقدار 2 الی 3 ماه تاریخ پریود همسرم به خاطر بعد از بازسازی aclکمی تغییر کرد تا اینکه 19 شد....لطفا جواب را هر چه سریعتر اگر امکان دارد بدهید .
    با سپاس فراوان.

سلام،
    در برخی افراد قبل از پریود این لکه بینی ها ایجاد می شود که نشاندهنده شروع خونریزی می باشد ولی تا ریزش کامل بافت رحمی و خونریزی کامل مدتی زمان لازم خواهد بود.
    دمای بدن در حالت عادی معمولا بین 36-37 درجه سانتیگراد می باشد. در زمان تخمک گذاری دمای پایه فرد حدود 5/0 (8/0-4/0)درجه بالاتر می رود.
    2 - 3 ماه برای اینکه بارداری ایجاد شود کم می باشد، در 50% زوجین پس از 3 ماه، 75% در 6 ماه و 90% تا یکسال پس از اینکه تصمیم به بچه دار شدن می گیرند، بارداری اتفاق می افتد.
    در صورتی که همسر شما مشکلی در تخمک گذاری داشته باشد، مصرف این دارو مفید خواهد بود.

3. سلام

ودمای بدن همسرم در  روز 27تیر یعنی نهمین روز سیکل   36.5 درجه بوده.  ودر روز 28 تیر 36.5 بوده  در روز 29 تیر 36.8  درجه بوده در 30 تیر 36.7 می باشد. نظر شما در دمای بدن چیه و در روز13 و14 تغییراتی در دمای بدن اتفاق می افتد.امروز به تاریخ 31 دمای بدن من در ساعت 06:17صبح  که امروز سیزدهمین روز 37 درجه است.آبا باید بالا تر رود.

4. سلام همسر من در روز 18 دوره می باشد ونزدیکی در تاریخ هایی که ذکر شده انجام شده وامروز دچار درد شدیدی درناحیه تخمدان است...بخصوص تخمدان راست که حتی گاهی اوقات قادر به عطسه وحرکت نیست البته این درد از دو روز گذشته شروع شده ...چه امکانی می دهید امکان بارداری یا عفونت یا اسپاسم به نظر شماچی میتونه باشه ...منتظر جوابیم...

5. hossein123 نوشته است: سلام همسر من در روز 18 دوره می باشد ونزدیکی در تاریخ هایی که ذکر شده انجام شده وامروز دچار درد شدیدی درناحیه تخمدان است...بخصوص تخمدان راست که حتی گاهی اوقات قادر به عطسه وحرکت نیست البته این درد از دو روز گذشته شروع شده ...چه امکانی می دهید امکان بارداری یا عفونت یا اسپاسم به نظر شماچی میتونه باشه ...منتظر جوابیم...

سلام،
    در مواردی که درد شکم وجود دارد قطعا می بایست معاینه بالینی انجام شود چون ممکن است بیماریهای متفاوتی در شکم رخ دهد.
    البته با توجه به اینکه فرد مورد نظر در نیمه های سیکل قاعدگی نیز می باشد، این احتمال هم وجود دارد که این درد ناشی از آزاد سازی تخمک باشد.
    من توصیه می کنم که برای معاینه به پزشک مراجعه نمایید.

6. سلام
    آزاد سازی تخمک یعنی در آن زمان تخمک آزاد شده یا نه ...امکان این هست که تخمک گذاری در آن روز یعنی روز 18 باشد آیا میتوانیم امیدوار باشیم که لقلح انجام شده یا نه...اگر تخمک آزاد شود مشکل ما حل میشود منظورم برای بارداری...با تشکر از جواب قبلی شما ....

7. برای محاسبه زمان تخمک گذاری میتوانید از کوتاه ترین دوره سیکل قاعدگی عدد 11 و از طولانی ترین ان عدد 9 را کم کنید در فاصله زمانی حاصله احتمال بارور شدن تخمک وجود دارد

فرض کنید خانمی کوتاه ترین سیکل قاعدگیش 21 روز و بلند ترین ان 35 روز باشد
    21-11=10
    35-9=26
    این خانم در روزهای بین 10-26 سیکل احتمال دارد بارور شود

8. سلام

من همسر این کاربر هستم ومیخواستم از جواب شما تشکر کنم فقط یک راهنمایی دیگر هم می کنید.من شروع قاعدگی ام نوزدهم ماه تیر است ومعمولا 3 روز خونریزی شدید دارم وبعد کم میشود ودر روز هفتم چند لکه دیگر دارم وتمام میشود..البته قابل ذکر است که من در اسفند ماه عمل برای زانوام داشتم وتا ریخ پریودم جابجا شد البته الان سه ماه است که تثبیت شده حالا با این اطلاعات من میشود حساب کنید که آزادسازی تخمک چه تاریخی میتواند باشد.. :: .با احترام[

9. hossein123 نوشته است: سلام

من همسر این کاربر هستم ومیخواستم از جواب شما تشکر کنم فقط یک راهنمایی دیگر هم می کنید.من شروع قاعدگی ام نوزدهم ماه تیر است ومعمولا 3 روز خونریزی شدید دارم وبعد کم میشود ودر روز هفتم چند لکه دیگر دارم وتمام میشود..البته قابل ذکر است که من در اسفند ماه عمل برای زانوام داشتم وتا ریخ پریودم جابجا شد البته الان سه ماه است که تثبیت شده حالا با این اطلاعات من میشود حساب کنید که آزادسازی تخمک چه تاریخی میتواند باشد.. :: .با احترام[

سلام،
    با تاریخهایی که ذکر نمودید، اگر دوره های منظم 28 روزه داشته باشید و طول دوره لوتئال شما نیز 14 روز باشد ، تخمک گذاری حدودا روز 2 مرداد در شما رخ داده است. امکان بارداری حدود 2 - 3 روز قبل و 1 - 2 روز بعد از این تاریخ وجود خواهد داشت.
    پیشنهاد می کنم که نرم افزار تقویم تخمک گذاری را از قسمت دریافت فایل همین سایت دریافت کنید و با وارد نمودن اطلاعات شخصی خود یک تقویم کامل در مورد وضعیت باروری خود داشته باشید. (برای دریافت فایل اینجا کلیک کنید. در مورد تنظیمات این برنامه هم به اینجا مراجعه کنید.)

10. با سلام

هرچه در سايت نرم افزار تععين جنسيت و تخمك گذاري را جستجو كردم پيدا نكردم.

در يك جا نوشته بوديد كه مي توانيد از طريق دريافت فايل آن را دانلود نمايئد.

لطفا لينك آن را در اين جا قرار دهيد.
    متشكرم.

11. abbas8786 نوشته است: با سلام
    هرچه در سايت نرم افزار تععين جنسيت و تخمك گذاري را جستجو كردم پيدا نكردم.
    در يك جا نوشته بوديد كه مي توانيد از طريق دريافت فايل آن را دانلود نمايئد.
    لطفا لينك آن را در اين جا قرار دهيد.
    متشكرم.

سلام،
    نمی دانم شما چطور قسمت دریافت فایل را پیدا نکردید، لینک این قسمت در منوی اصلی سایت وجود دارد؛ ضمنا در همین پست (بالا) به قسمت دریافت این فایل اشاره شده است.

12. قسمت دريافت فايل را پيدا كردم. نرمافزار آن را پيدا نكردم. هر چي هم جستجو كردم نيافتم.
    نمي دانم كه اسم دقيق نرم افزار چيست.
    لطفا لينك آنر ا برا ي من ارسال نمائيد.

13. abbas8786 نوشته است: قسمت دريافت فايل را پيدا كردم. نرمافزار آن را پيدا نكردم. هر چي هم جستجو كردم نيافتم.
    نمي دانم كه اسم دقيق نرم افزار چيست.
    لطفا لينك آنر ا برا ي من ارسال نمائيد.

سلام،
    !!!
    شما اینجا کلیک کنید... کد رمز را وارد کرده و دکمه دریافت فایل را بزنید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید