.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات
فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين
ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین
کاربران
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
ورود
ورود

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
3 پاسخ • 9506 بازديد •  
عوارض اسپیرونولاکتون

نویسنده پیام
yasmangola
اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: پنج‌شنبه 12 آبان 1390 - 01:22    عنوان:  عوارض اسپیرونولاکتون آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
با سلام و خسته  نباشید

به دلیل ریزش مو و کم مویی شدید دکتر بدون آزمایش قرص های اسپیرونولاکتون 100 روزی 2 عدد و قرص سیپروترون را به من تجویز کردن که من از عوارض این داروها کم شدن میل جنسی , بزرگ شدن سینه ها ,چاقی و یکسری عوارض دیگر را شنیدم که همسرم به شدت مخالف سینه های بزرگ و کم شدن میل جنسی من هست و اصلا اجازه خوردن قرص ها را نمیده. میخواستم بدونم شدت این عوارض تا چه حد است و آیا راهی هست که با وجود مصرف قرص ها دچار این عوارض نشد  ؟

یه سوال دیگه که آیا با مصرف این قرص ها با هم باز هم سیپروترون از بارداری جلوگیری میکند یا خیر؟ آخه دکتر گفتن باید هر روش جلوگیری که تا حالا داشتین ادامه دهید البته من هنوز باکره ام و روش جلو گیری نداشتم

خواهش میکنم راهنماییم کنید کم موییم به شدت آزارم میده  ممنونم

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: پنج‌شنبه 12 آبان 1390 - 01:22    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

Hamshahri

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
همياري با سايت 3 بار

تاریخ: پنج‌شنبه 12 آبان 1390 - 11:59    عنوان:  ریزش مو آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
اگر در گذشته سابقه ریزش مو نداشتید و جدیداً دچار ریزش مو و کم مویی شدین، ابتدا می توانید یک آزمایش تیروئید انجام دهید شاید به علت اختلال غده تیروئید دچار ریزش مو شده اید. استرس و اضطراب زیاد هم باعث ریزش مو می شوند.
داروهایی که برای شما تجویز شده خواص آنتی آندروژنی دارند یعنی ضد هورمون جنسی مردانه عمل می کنند و با مصرف منظم آن باعث جلوگیری از ریزش مو می شوند ولی یکی از عوارض آن کم شدن میل جنسی است. به هرحال قرص سیپروترون یکی از قرص های ضدبارداری است و هرزمان که قصد بارداری داشتید نباید آنرا مصرف کنید.
اگر کاهش میل جنسی باعث اختلال در روند زناشویی شما میشه را می توانید این موضوع را با پزشک خود درمیان بگذارید شاید سیپروترون را حذف کنند.

امضاعلاج واقعه را قبل از وقوع باید کرد ، پیشگیری بهتر از درمان است

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
این پست توسط مدیریت سایت تایید شده است
تشکر شده توسط : zdf1, ROHAM
mostajer

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: شنبه 1 بهمن 1390 - 10:27    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
سلام، من مدت زیادی است که قرص داکوتان مصرف میکنم و دکترم قرص اسپیرونولاکتون 25 را روزی یک عدد تجویز کردند می خواستم بدانم این قرص برای چه برای من تجویز شده و سینه ها با خوردن این قرص چه قدر بزرگ میشود و من بعد از خوردن آن عرق می کنم و مانند آدم های بی هوش به خواب می روم می خواستم بدانم علت چیست و چه کنم و اگر دیگر این قرص ها را نخورم اشکالی دارد یا نه؟
ازبس برای رفع جوش ها قرص خوردم و عوارض بد دیدم دیگه روحیه ندارم لطفا کمکم کنید
دختر 24 ساله
خیلی تشکر

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
Ms_asemani

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: دوشنبه 6 خرداد 1392 - 15:12    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
آیا خوردن اسپیرونولاکتون 100 ومترونیدازول 250 در شبانه روز  با هم تاثیر بدی برای بدن داره یا نه ؟عوارض هر کدومشون می خواستم بدونم. ممنون

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 571 روز قبل (6 خرداد 1392) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد آزمایش قبل و بعد از شروع رواکوتان (آکوتان) 2 queen63 1004 سه‌شنبه 31 مرداد 1391 - 22:57
tanha2012 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد مصرف بروموکریپتین ولب شکری شدن بچه 3 sima572 3307 یکشنبه 8 اسفند 1389 - 23:27
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد چرا دکتر این چهار دارو را برایم نوشته است؟ 5 hogat64 4490 دوشنبه 4 بهمن 1389 - 10:17
youzar مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد مصرف ترامادول چه عوارضی را در آینده به همراه خواهد داشت؟ 0 UNKNOWN19 4887 یکشنبه 8 شهریور 1388 - 06:53
UNKNOWN19 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد ايا مصرف نامنظم ال دي و اچ دي تنظيم هورمونهاي بدن را بهم مي زند !! 1 zahra_moo 2043 چهار‌شنبه 28 مرداد 1388 - 21:45
saye_a مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید