شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پارگی پرده بین مجرای ادرار و رحم

1. <xml><o>
    سلام

من تو اولین ارتباط جنسیم درد خیلی زیادی داشتم. که باعث شد اون رابطه ادامه پیدا نکنه به دکتر که مراجعه کردم گفت پردت از نوع تیغه ای بوده و زخم سطحی داری و گفت تا بهبود این زخمها صبر کنیم. همینکارو کردیم اما تو رابطه دوم هم خونریزی و درد خیلی زیادی داشتم. باز هم به دکتر مراجعه کردم و بهم گفتن پرده ی بین مجرای ادرار و رحمم پاره شده و زخم عمیقی ایجاد شده و اینکه آلت همسرم با من تناسب نداره و علتش همین بوده. الان سه هفته از اون قضیه میگذره اما به خاطر ترس از درد و خونریزی دوباره نمیتونم رابطه برقرار کنم. میخوام لطفا راهنماییم کنید. میخوام بدونم تو رابطه های بعدی هم همین اتفاق واسم می افته؟ یعنی هر دفه این پرده پاره میشه؟ خیلی نگرانم.<o></o>

</o>

2. سلام
    من اول یک سوال ازت میپرسم
    اینکه پرده بین مجرای ادرار و رحم همون پرده بکارت منظورت هست؟

3. عزيزم به نظر مياد که شما با آمادگی و معاشقه خوب عمل نکردين که مايع واژن جاری بشه و همچنين تحريک باعث انعطاف بيشتر ديواره واژن بشه .

اگر پارگی داشتين بهتر است که به يک جراح مراجعه کنين که واژن شما رو ترميم کنند.

جراح زنان پرده را هم ترميم می کنه ولی برای شما ترميم ديواره لازم هست و فضای لازم رو در جراحی برای ورود آلت مرد در نظر خواهند گرفت.

اين جراحی می تونه با در نظر گرفتن فضای لازم از پارگی های بعدی جلوگيری کنه.

اگر شما جثه کوچکی داريد شايد که آلت طرف شما به قول دکترتون برای شما مناسب نباشه شايد هم همونطور که نوشتم معاشقه و تحريک با دست رو به اندازه کافی انجام نمی دين.

شاداب باشين

ژاسينا

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. اگر درد و خونریزی ناشی از بافت ضخیم پرده بکارت باشد، تا زمانیکه پرده بطور کامل ازاله نشده باشد در هربار نزدیکی مقداری درد و خونریزی خواهید داشت.
    دردهای سطحی هنگام نزدیکی علل مختلفی دارند. هنگامی که برای اولین بار نزدیکی می کنید، لایه ای از پرده بکارت که ورودی واژن را پوشانده هنوز وجود دارد و ممکن است بر اثر عبور آلت پاره شده و درد و مقداری خونریزی ایجاد کند.

برای کاهش دردهای سطحی می توانید از پمادها و اسپری های بی حس کننده استفاده نمائید و کلاً استفاده از مواد لزج کننده (لوبریکان) مفید می باشد. لوبریکانها با اساس آبی بهتر از لوبریکانهای روغنی هستند چون انواع روغنی باعث خشکی واژن شده و می توانند به کاندوم یا دیافراگم صدمه برسانند.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  5. سوال من که بیجواب موند!

اما من توی همین سایت در مورد پرده تیغه ای سوال کردم بچه ها گفتن خیلی کم پیشمیاد کسی این مدل رو داشته باشه
    و اینکه برای ازاله بهتر طی یک عمل جراحی کوتاه مدت اینکار انجام بشه!

شما قبل از ازدواج برای گواهی پزشکی دکتر رفتی؟
    یا کلاً دکتر بهتون پیشنهاد عمل جراحی رو نداد؟

منتظر جوابتون هستم

6. سلام
    دوست خوبم شما براحتی با مراجعه به دکتر زنان و تشخصی نوع پرده و طریقه رفع این مشکل ٰرابطه های خوبی داشته باشید پس خواهشا قبل از هر عملی و برای ادامه روند مطلوب زندگیتون به دکتر مراجعه کنید تا اقدامات لازم براوتن انجام بگیرد.پاینده و شادان باشد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. عزیزم لازم نیست اینقدر نگران باشی.اگر این عمل رو در زمان مناسب و با آرامش انجام میدادین این مشکلات پیش نمی اومد. اولا بهتره در دفعات اول نزدیکی از پوزیشن های عجیب و غریب اجتناب کنید.بهتره که شما خوابیده به پشت باشید و  یه بالش کوچیک هم زیر باسنتون قرار بدید تا موقعیت بهتری داشته باشید.پاهاتون رو هم در طرفین همسرتون یا روی شونه هاش بذاریدومی تونید اوایل از روان کننده های موجود در در داروخونه ها استفاده کنیدومطمئن باشید واژن هر زنی با هر آلتی می تونه تطابق پیدا کنه.ولی بعضی وقت ها نیاز به صرف زمان بیشتر و صبر و حوصله ی بیشتر هست.واژنی که یه بچه ازش می تونه خارج بشه چطور نمی تونه یه آلت تناسلی مردنه رو تو خودش جا بده.مگر اینکه از یه بچه هم بزرگتر باشه.پس این ذهنیت رو از بین ببرید که شما نمی تونید الت همسرتون رو تو خودتون جا بدید.ولی صبر کنید تا زخمتون کاملا ترمیم بشه.همه چی با صبر قابل حله.لازمه که همسرتون دخول رو در دفعات اول خیلی ارررروووم انجام بده تا واژنتون  زمان کافی برای تطابق دادن خودش با اون رو داشته باشه.معاشقه فراموش نشه.ببخشید این قدر رک حرف زدم.آخه بعضی وقت ها با راهنمایی غلط ونا آگاهی همین مشکلات کوچیک به معضلات بزرگ تبدیل میشه.فقط باید به خودت اطمینان داشته باشی که میتونی .تو هم یه زنی مثل بقیه.وقتی همه میتونن پس تو هم می تونی اینکار رو به بهترین نحو انجام بدی وبرای همسرت بهترین باشی و هم چنین اون برای تو.من موارد مشابه شما زیاد دیدم که بعد از یه مدت حالا خیلی هم از با هم بودن لذت می برن.
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید