شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ترشحات بعد از نزدیکی

1. با سلام من 3 روز پیش از پریود پاکشدم وبعد از آن دوشب نزدیکی کردیم که صبح وقتی رفتم دوش بگیرم دستمال کمی خونابه ای بود دیشب هم دکتررفتم سونو داخلی کرد وگفت از هر لحاظ رحم وتخمدان سالم علت اینکه مایع خارج ده این رنگی هست چی میتونه باشه ؟اگر مثلا شب ساعت 12 نزدیکی کنیم ومن 4 یا 5 صبح دوش بگیرم ساعت 10 دستشویی برم این مایع از من خارج میشه که رنگ قهوه ای یا صورتی ملوس داره

2. سلام دوست خوبم

سوالت دقیق نبود اول اینکه نگفتی پریود شما به طور نرمال چند روز طول می کشد و این دفعه چند روزه پاک شدی؟دوم اینکه ذکر نکرده بودی که آیا این دفعه این مسئله برای شما ایجاد شده یا همیشه این قضیه تکرار می شود؟ به هر حال تا زمانی که این موضوع مشخص نشود نمیتوان گفت علت چیست؟اگه هم بازم می ترسی و این مسئله بهت استرس وارد میکنه لطفا به متخصص زنان مراجعه کن تا بررسی علمی شود ولی به  نظر میاد که مسئله مهمی نیست شاید باقی مانده پریدتون باشه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. با سلام من بعد از مراجعه به یک دکتر دیگه وگفتن علائمم مثل درد هنگام نزدیکی ودیدن خون بعد از نزدیکی دکتر پس از معاینه مشکوک به زخم رحم شد که آزمایش پاپ اسمیر برام نوشت وروز 4 پاکی رفتم آزمایش وجواب را برای دکتر بردم که گفت زخم نیست ولی عفونت داری .ولی من هنوز هم لکه بینی داشتم که دوباره پس از معاینه گفت یک زخم اندازه ته سنجاق دردهانه رحم دارم که پماد واژینتل به نام پوویدون ایدان (دقیقاً اسمش یادم نیست) که گفت پماد بتادینی است داد که شب اول استفاده کردم داخل واژن خیلی سوخت و6 شب استفاده کردم حالا سوال دارم که آیا اون مواد قرمز رنگی که از من خارج میشده همان پماد بتادینی است که کمی رنگش شبیه خون شده است یا نه ؟ خون زخم است ؟
    2- دکتر گفت اگر با این پماد خوب نشد با هوا بدهیم ولی من چون تا به حال زایمان نداشتم مشکل ندارد که هوا دهم ؟
    3- من از دیشب تزریق واژینال عسل میکنم آیا عسل اسپرم کش است وروی حاملگی تاثیر دارد؟
    4- برای تزریق راحت تر واژنال در چه حالتی با تزریق انجام شود؟

4. azxcv نوشته است: با سلام من بعد از مراجعه به یک دکتر دیگه وگفتن علائمم مثل درد هنگام نزدیکی ودیدن خون بعد از نزدیکی دکتر پس از معاینه مشکوک به زخم رحم شد که آزمایش پاپ اسمیر برام نوشت وروز 4 پاکی رفتم آزمایش وجواب را برای دکتر بردم که گفت زخم نیست ولی عفونت داری .ولی من هنوز هم لکه بینی داشتم که دوباره پس از معاینه گفت یک زخم اندازه ته سنجاق دردهانه رحم دارم که پماد واژینتل به نام پوویدون ایدان (دقیقاً اسمش یادم نیست) که گفت پماد بتادینی است داد که شب اول استفاده کردم داخل واژن خیلی سوخت و6 شب استفاده کردم حالا سوال دارم که آیا اون مواد قرمز رنگی که از من خارج میشده همان پماد بتادینی است که کمی رنگش شبیه خون شده است یا نه ؟ خون زخم است ؟
    2- دکتر گفت اگر با این پماد خوب نشد با هوا بدهیم ولی من چون تا به حال زایمان نداشتم مشکل ندارد که هوا دهم ؟
    3- من از دیشب تزریق واژینال عسل میکنم آیا عسل اسپرم کش است وروی حاملگی تاثیر دارد؟
    4- برای تزریق راحت تر واژنال در چه حالتی با تزریق انجام شود؟

سلام دوست عزيز
    اين موارد معمولا براي افرادي كه تازه ازدواج كرده اند پيش مي آيد چون قبلا معمولا دخول نداشتن و بعد از ازدواج به دليل زياد بودن شهوت هر دو طرف تعداد نزديكي زاد هست معمولا دچار زخم مي شويد كه با داروي واژينال و يا فريز كردن خوب ميشويد
    فقط در دوران درمان نبايد نزديكي عميق داشته باشين تا زخم خوب شود بعد از مدتي كه بدن شما عادت كرد ديگه اين مشكلات پيش نمي آد
    خوشبخت باشي

5. با سلام من پس از دو دوره درمان با پماد واژینال دکتر گفت زخم رحمم خوب شده ولی مجددا دوباره پس از نزدیکی ترشحات همراه با کمی خون یا ترشحات قهوه ای داشتم که رفتم دکتر معاینه کرد وزخم نیست ولی کمی قرمز است و دوباره پماد وازینال داد یک شب در میان استفاده کنم ودکتر گیاهی هم رفتم چون دکتر زنان گفته بود تنبلی تخمدان دارم ومن میخواستم هرچه زودتر حامله شوم چون الان یکسال و6 ماه ازدواج کردم حامله نشدم البته شاید یک سقط داشتم آزمایش مثبت بود ولی پس از سونو چیزی داخل رحم نبود بعد دکتر گیاهی به من گفت طبعم سرد است وبرای همین حامله نمیشم وبرای زخم رحم هم عسل 14 شب تزریق کنم ولی شنیدم عسل حساسیت ایجاد می کند ولی من عسل استفاده نکردم وهمچنان این ترشحات را دارم حالا اگر من حامله بشم وندانم که حامله هستم عسل تزریق کنم آیا برای جنین خطر ندارد؟ واگر زخم خوب نشه وحامله بشم چه مشکلاتی برای من وجنین پیش می آید.؟

6. سلآم
    اول از همه می خوام عذر خوآهی کنم ک سوآلمو اینجآ مطرح کردم بآور کنید دیگه چآره ای ندآشتم Sad
    پست ک نمی تونم بذآرم هر چقدر هم جستوجو کردم جواب سوالاتم رو پیدا نکردم
    من ی مدت خیلی طولآنی خودارضآیی می کردم اما الان در حال ترک کردنم
    ترشحآتم خیلی زیآده
    ب خآطر خودارضآیی هام می تونه بآشه؟
    خیلی میترسم ک ی مشکلی پیدا کرده باشم لطفا راهنماییم کنید باید چیکار کنم Sad
    سوال بعدیم اینه هپآتیت از طریق بوسیدن یآ مکیدن لب انتقآل پیدا می کنه آیآ؟
    بآزم معذرت می خوآم از همه

7. sh2022soh نوشته است: سلآم
    اول از همه می خوام عذر خوآهی کنم ک سوآلمو اینجآ مطرح کردم بآور کنید دیگه چآره ای ندآشتم Sad
    ترشحآتم خیلی زیآده

دوست عزیز ترشحات واژن که طبیعی هستش و تا زمانی که رنگ و بویی نداشته باشه مشکلی نیست
    در مورد نحوه اتنقال هپاتیت که چند نوع داره هم باید بگم که:

ويروس هپاتيت نوع (A) از ويروس هاي دستگاه گوارش است که از طريق مدفوع شخص بيمار به بيرون راه پيدا کرده و در اثر آلودگي آب ، موادغذايي و سبزيجات به انسان منتقل مي گردد. کودکان و نوجوانان به آلودگي با اين ويروس مستعدترند. ويروس هپاتيت ( بي ) از طريق تزريق خون و فرآورده هاي خوني آلوده يا در اثر تماس جنسي ويا در دوران بارداري از طريق مادر به جنين منتقل مي شود . ولي ويروس هپاتيت ( سي ) فقط از طريق خون آلوده قابل انتقال است .

هپاتيت ب:
    ويروس هپاتيت ب از طريق خون و فرآورده‌هاى خونى منتقل مي‌شود. مهمترين راه‌هاى انتقال از طريق ارتباط جنسى با فرد آلوده، از مادر به نوزاد، تزريق خون آلوده، تماس با سرنگ آلوده بخصوص در مورد معتادين تزريقى، تماس با وسايل تيز و برنده مثل قيچى يا تيغ سلمانى و يا وسايل خال‌كوبى غير بهداشتى است.

وزارت بهداشت و درمان ايران مهمترين راه انتقال ويروس هپاتيت ب را در ايران از مادران آلوده به نوزادان معرفى مي‌كند. اين انتقال احتمال دارد زمان تولد در اثر تماس نوزاد با بدن مادر صورت گيرد. در حال حاضر تزريق واكسن براى نوزادان بلافاصله بعد از تولد اجبارى بوده و جزو برنامه‌هاى واكسيناسيون كشورى محسوب مي‌شود.

اما مهمترين راه انتقال بيمارى طبق گزارشات سازمان بهداشت جهانى از طريق رابطه جنسى با فرد آلوده است. اين بيمارى از طريق تماس‌هاى عادى و روزمره مثل دست دادن و يا در يك اتاق كار كردن انتقال پيدا نمي‌كند، اما به علت بالا بودن سطح آلودگى در برخي جوامع توصيه مي‌شود افراد خود را عليه هپاتيت ب واكسينه كنند. خوشبختانه واكسن هپاتيت ب بيش از 90 درصد فرد را در برابر هپاتيت ب ايمن مى‌كند

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  8. azxcv نوشته است: با سلام من پس از دو دوره درمان با پماد واژینال دکتر گفت زخم رحمم خوب شده ولی مجددا دوباره پس از نزدیکی ترشحات همراه با کمی خون یا ترشحات قهوه ای داشتم که رفتم دکتر معاینه کرد وزخم نیست ولی کمی قرمز است و دوباره پماد وازینال داد یک شب در میان استفاده کنم ودکتر گیاهی هم رفتم چون دکتر زنان گفته بود تنبلی تخمدان دارم ومن میخواستم هرچه زودتر حامله شوم چون الان یکسال و6 ماه ازدواج کردم حامله نشدم البته شاید یک سقط داشتم آزمایش مثبت بود ولی پس از سونو چیزی داخل رحم نبود بعد دکتر گیاهی به من گفت طبعم سرد است وبرای همین حامله نمیشم وبرای زخم رحم هم عسل 14 شب تزریق کنم ولی شنیدم عسل حساسیت ایجاد می کند ولی من عسل استفاده نکردم وهمچنان این ترشحات را دارم حالا اگر من حامله بشم وندانم که حامله هستم عسل تزریق کنم آیا برای جنین خطر ندارد؟ واگر زخم خوب نشه وحامله بشم چه مشکلاتی برای من وجنین پیش می آید.؟

دوست عزیز بهتره تا درمان کامل فاصله بین نزدیکی هاتون رو زیاد کنید
    در مورد داروی گیاهی هم بهتره که استفاده نکنید و بهتره برای بارداری زیر نظر پزشک متخصص باشید

9. azxcv نوشته است: با سلام من پس از دو دوره درمان با پماد واژینال دکتر گفت زخم رحمم خوب شده ولی مجددا دوباره پس از نزدیکی ترشحات همراه با کمی خون یا ترشحات قهوه ای داشتم که رفتم دکتر معاینه کرد وزخم نیست ولی کمی قرمز است و دوباره پماد وازینال داد یک شب در میان استفاده کنم ودکتر گیاهی هم رفتم چون دکتر زنان گفته بود تنبلی تخمدان دارم ومن میخواستم هرچه زودتر حامله شوم چون الان یکسال و6 ماه ازدواج کردم حامله نشدم البته شاید یک سقط داشتم آزمایش مثبت بود ولی پس از سونو چیزی داخل رحم نبود بعد دکتر گیاهی به من گفت طبعم سرد است وبرای همین حامله نمیشم وبرای زخم رحم هم عسل 14 شب تزریق کنم ولی شنیدم عسل حساسیت ایجاد می کند ولی من عسل استفاده نکردم وهمچنان این ترشحات را دارم حالا اگر من حامله بشم وندانم که حامله هستم عسل تزریق کنم آیا برای جنین خطر ندارد؟ واگر زخم خوب نشه وحامله بشم چه مشکلاتی برای من وجنین پیش می آید.؟

با سلام دوست عزیز
    در مورد اون خونی که بعد از نزدیکی میبینید چند احتمال وجود داره که خدمتتون عرض میکنم:
    1- نزدیک بودن دوره پریودتون که باعث ترشحات اولیه خونریزی میشه!یعنی در نزدیکی شروع سیکلتون آمیزش دارید !!
    2- زخم بودن مجرای واژن! ببینید بین ورودی واژن و ورودی رحم یک مجرای باریک تقریباً به اندازه قطر آلت مرد وجود داره که آلت مرد در زمان نزدیکی در اون مجرا رفت و آمد میکنه !امکان زخم بودن این قسمت وجود داره!شاید خونی که میبینید در اثر اون زخم باشه!!که در هنگام اصطحکاک با آلت همسرتون باعث خونریزی میشه!
    3- تنگ بودن مجرایی که در بند 2 گفته شد!وقتی در نزدیکیها بواسطه فشاری که مرد برای دخول به این مجرا میاره!اگر مجرا زیاد تنگ باشه احتمال زخم شدن این مجرا و ترکیدن مویرگها در این قسمت وجود داره!از این منظر هم موضوع رو بررسی کنید.
    4- گاهاً منی در مرد،به رنگ سفید سفید نیست!بلکه کمی تیره تره!آیا هنگام خروج منی از مجراتون این مایع رو بررسی کردید ؟؟ شاید اون رنگ قهوه ای که میگید همون منی بوده باشه!!که شما فکر میکنید از رحم شما خون خارج شده!!
    و.....
    و نهایتاً اگه نزدیکی پرفشاری دارید امکان ترکیدن مویرگهای اطرف دهانه واژن خواهد بود!و اما در مورد سرد بودن و عسل و این جور چیزها باید توصیه کنم میتونید صبحها ناشتا عسل خوب بخورید تا طبعتون گرم بشه و یا از خوراکیهایی که گرم هستن مثل موز،انگور و.... استفاده کنید اما چیزی در مورد تزریق عسل تا کنون بنده به شخصه نشنیدم
    و دست آخر با عرض پوزش ،برای زیاد شدنه احتمال بارداری توصیه میکنم همسرتون در انتهای نزدیکی و هنگام انزالشون منی رو در انتهای مجرای منتهی به دهانه رحم تخلیه کنن!(اگر خواستید در پیام شخصی بیشتر توضیح میدم در این پست نمیشه موضوع رو زیاد باز کرد)شاید اسپرمشون حرکتی ضعیف دارن!که با اینکار(تخلیه منی در انتهای مجرا)،اسپرمها به رحم نزدیکتر شده و راحتر وارد اون میشن
    بازم از گفتار عریانم پوزش میخوام
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  10. sh2022soh نوشته است: سلآم
    ترشحآتم خیلی زیآده

دوست عزیز
    ترشحات میتونه به علت خود ارضایی هم باشه و هم اینکه ممکن تحریک میشید و منطقه پرخون میشه و از مراحل اولیه تحریک افزایش ترشحاته.
    اما اگر ترشحاتتون بودارن یا کاملا سفید و نه شفاف احتمال عفونت هم هست بخصوص اگر سوزش و خارش هم داشته باشید.
    اما سوال دوم مهم ترین چیز اینه که آیا شما واکسن هپاتیت زدید یا نه و آیا ایمنی ایجاد کرده یانه؟
    اگر ایمنی وجود داشته باشه خطری نیست اما اگر ایمنی ندارید چون ویروس هپاتیت و ایدز رو در ترشحات بدن چون منی،بزاق،،شیرو خون پیدا کردن احتمال انتقال هم وجود داره اما شرایط خودش رو نیاز داره مثلا بوسه های عمیق هم تا زمانی که زخمی در دهان نباشه زیاد جای خطر نداه و جزو کم خطر حساب میشه اما با زخم دیگه قضیه فرق میکنه.
    پیروز باشید

11. sh2022soh نوشته است: سلآم
    ترشحآتم خیلی زیآده

باسلام
    دوست عزیز ترشحات به دلیل تحریکات جنسیه حتی اگه خود ارضایی هم نکنی همچنان تحریک جنسی را داری و ای ترشحات اگه رنگ و بو نداشته باشد طبیعی است
    در مورد هپاتیت اگه در مرحله فعال باشه با هر ترشحی از بدن انتقال پیدا میکندالبته باید ازمایش داد

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  12. با سلام من 27/5/91 ترشحات قهوه ای رنگم شروع شد و در تاریخ 31/6/91 خونریزی پریودم شروع شد که تا 7 روز خونریزی داشتم و بعد از پریود دوباره ترشح قهوه ای دارم تا امروز 25/6/91  یک روز ترشح نیست وچند روز هست هنگان نزدیکی دستمالی که برای جلوگیری از بیرون آمدن مایع منی استفاده میکنم کمی خونابه ای هست دکتر دو دوره قرص مدروکسی پروژسترون بهم داد مصرف کردم ولی خوب نشدم آیا این ترشحات نشانه حاملگی میتونه باشه ؟ البته من 105 روز پیش به علت تشکیل نشدن جنین سقط با دارو داشتم آیا قرصهایی که دکتر در دهانه رحمم گذاشت می تواند علت این ترشحات باشد ؟ قبل از عید زخم رحم داشتم دارو مصرف کردم خوب شدم آیا امکانش هست دوباره زخم شده باشد؟ از دیروز ترشحات که به شورتم می رود شورت من ارغوانی رنگ می شود نمیدانم چه کار کنم خوب شوم لطفا اگر کسی میدونه راهنمایی کند با تشکر

13. سلام من گاهی یه ترشحاتی دارم که سفیده وبوی خاصی نداره معمولابعداز ارضاشدن وچند روزقبل وبعدازپریودی ازم میاد یه سوال دیگه هم داشتم که گاهی این ترشحات کرمی رنگ هست یعنی زرد هم نیست خیلی خیلی کمرنگه بوی خاصی هم نداره این چی میتونه باشه خارش هم ندارم به عفونت ربطی داره؟

14. sara365 نوشته است: سلام من گاهی یه ترشحاتی دارم که سفیده وبوی خاصی نداره معمولابعداز ارضاشدن وچند روزقبل وبعدازپریودی ازم میاد یه سوال دیگه هم داشتم که گاهی این ترشحات کرمی رنگ هست یعنی زرد هم نیست خیلی خیلی کمرنگه بوی خاصی هم نداره این چی میتونه باشه خارش هم ندارم به عفونت ربطی داره؟

ترشحات نرماله ومشکلی نیست به خاطر تغییرات هورمونی بدنه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید