شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بد فرمی آلت تناسلی در مردان

1. با سلام.
    علت بد فرمی آلت در مردان چیست.بطور مثال در مردانی که آلتشان خیلی جلو قرار دارد و از روی شلوار به خوبی معلوم می شود"علت چیست؟ایا ربطی به بیماری واریکوسل دارد؟
    با تشکر

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. دوست عزیز آ لت درهرفرد متفاوت می باشد هیچ ربطی به بیماری واریکاسل ندارد.

3. گاهی اوقات علت بد فرمی آلت به دلیل انحنای آلت تناسلی و ظاهر غیر طبیعی آن است. به طوری که این مورد احتمال دارد هدایت مشکل جریان ادرار و پخش شدن ادرار و اشکال در مقاربت را برای شخص ایجلد کند. در اینگونه موارد پزشک اورولوژی،  وجود یا عدم وجود تنگی مجرا و نزول بیضه ها را بررسی می کند. در صورت لزوم جهت تشخیص آنومالی مادرزادی کلیه ها و حالب، اروگرافی وردی اندیکاسیون انجام می شود.

اگر بد فرمی آلت به انحنای آلت مربوط باشد و در روند طبيعي مقاربت مشكلي ايجاد نكند (كه به احتمال زياد هم همين‌طور خواهد بود) نياز به هيچ درمان خاصي وجود ندارد. در واقع خيلي‌وقت‌ها درجات خفيفي از انحراف آلت به يكي از جهات وجود دارد كه نمی توان آن را غيرطبيعي درنظر گرفت. اما اگر اين انحراف در روند طبيعي روابط جنسي اختلال ايجاد كرد آنگاه نياز به درمان وجود دارد و گاهي هم به انجام جراحی نياز پيدا می شود.

اندازه آلت بر مبنای زمینه های ژنتیکی فرد تعیین می شود. اندازه آلت در طی بلوغ تغییر می کند. رشد آلت بین سنین 10 تا 14 سالگی شروع می شود، البته این زمان در بعضی پسر بچه ها زودتر و بعضی دیرتر است.

در ابتدا بیضه ها شروع به بزرگ شدن کرده و رویش موهای تناسلی آغاز می شود. رشد آلت ابتد ا در طول و سپس در قطر صورت می گیرد. اندازه متوسط آلت افراد بالغ در حالت معمولی (شل) بین 6 تا 11 سانتی متر است.

ابعاد بدن فرد، طول آلت را تحت تاثیر قرار می دهد. اگر فردی چاق و سنگین وزن باشد آلت او کوچکتر به نظر می آید. چون توسط بافتهای بدن احاطه شده و گاهی در چربی های بدن فرو می رود. این حالت در اصطلاح پزشکی آلت پنهان شده نامیده می شود. تعدادی از حالات طبی وجود دارند که بر اندازه آلت تاثیر می گذارند. اینها در زمان تولد آشکار هستند و نیازمند مداخله طبیعی هستند

متوسط اندازه آلت در حالت شل در محدوده 6 تا 11 سانتی متر است و اندازه آلت در حالت راست شده در محدوده 10 تا 20 سانتی متر است.
    وقتی فردی چاق و سنگین وزن است آلتش کوچکتر و جمع شده به نظر می آید. معمولاً وقتی وزن کاهش می یابد اندازه آلت به وضیعت قبلی خود بر میگردد

در حالت هیپوسپادیاس بدلیل کوتاهی مجرا وجود نسج لیفی در اطراف جسم اسفنجی یا هر دو ایجاد میشود. در این حالت سوراخ مجرا در موقعیت طبیعی خود باز میشود و در موقع نعوظ، آلت تناسلی خم میشود و مانع از دخول کافی در واژن میگردد. در مان این مسئله جراحی ترمیمی است.

انحنای آلت به یک طرف را کوردی می نامند. غالباً همراه سایر نا هنجاریها مثل هایپوس پدیاس یا اپیس پدیاس دیده میشود ولی به تنهایی نیز وجود دارد. در موارد همراه سایر بیماری ها همزمان ترمیم جراحی برای آن انجام میگردد. اگر ایزوله باشد برای زیبایی و در موارد شدید آن (بیش از 30 درجه انحنا) برای امکان پذیر شدن نزدیکی نیاز به ترمیم پس از تکمیل رشد فیزیکی فرد الزامی است.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 8 کاربر ديگر
  4. دوست عزیز واریکوسل ربطی به شکل و فرم الت نداره تقریبا یک سوم بدشکلی الت به بیماری های مادر زادی برمیگرده که به لطف پیشرفت علم در درمان بیماریهای مادر زادی تقریبا درصد بالایی از اون قابل درمان است و عامل مهم دیگه که بیشتر بدشکلیها از اون سرچشمه میگیره خودارضایی در بین جوانان هستش که با انحراف الت. پهن شدن تنه الت.سفت و راست ماندن و کوچکی و التهاب سر الت وحساسیت بیش از حد اون و زود انزالی در بعد روانی همراه هستش که با مراجعه به اورولوژیست و معاینه دقیق دستگاه تناسلی میشه مشکل رو پیدا کرد پس دوست عزیزم یه توصیه دارم به شما و همه دوستان شکل و ظاهر الت تناسلی چیز مهمی نیست که ذهن خودتون رو با اون در گیر کنید مهم کار الته اگه تو روابط جنسیتون مشکلی ایجاد نمیکنه پس خودتون رو با این مسایل پیش پا افتاده عذاب ندین اگر هم مشکلی وجود داشته باشه براحتی قابل درمان هستش.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  5. قبلا موقع انزال مني با فشار خارج مي شد و حدود نيم متر در شروع انزال پاشش داشت، اما اخيرا اين حالت از بين رفته و مني اصلا حالت پاششي نداره.

لازم به ذكره مدت يك ساله قرص فيناسترايد جهت جلوگيري از ريزش مو مصرف مي كنم. البته در اين مدت نه ميل جنسيم كم شده و نه حجم مني كاهش پيدا كرده.

6. malaki_mall نوشته است: قبلا موقع انزال مني با فشار خارج مي شد و حدود نيم متر در شروع انزال پاشش داشت، اما اخيرا اين حالت از بين رفته و مني اصلا حالت پاششي نداره.

لازم به ذكره مدت يك ساله قرص فيناسترايد جهت جلوگيري از ريزش مو مصرف مي كنم. البته در اين مدت نه ميل جنسيم كم شده و نه حجم مني كاهش پيدا كرده.

با توجه به تعدد رابطه و بالا رفتن سن خیلی از عوامل حالت قبلی رو ندارن و مورد شما هم از همین موضوع نشات میگیره

7. 1735

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    پس از قطع مصرف قرص فيناسترايد ، حالت جهشي آب مني به آلت برميگرده !
    نگران نباشين !

8. 1735 نوشته است: پس از قطع مصرف قرص فيناسترايد ، حالت جهشي آب مني به آلت برميگرده !
    نگران نباشين !

از عوارض جانبی قرص فیناستراید کاهش میل جنسی و مشکلات نعوظی و حتی بزرگی سینه هاست که این عوارض در همه افراد رخ نمی دهد. در صورت قطع مصرف دارو عوارض ایجاد شده از بین می‌روند.
    ماده فیناستراید پودری کریستالی مانند است که در دمایی حدود ۲۵۰ درجهٔ سانتی گراد ذوب می‌شود. در آب نامحلول است اما در کلوروفورم و محلولهای رقیق الکلی حل می‌شود. فرمول شیمیایی آن C۲۳H۳۶N۲O۲ است و وزن ملکولی آن ۳۷۲٫۵۵ می‌باشد.
    فیناستراید در سطح مولکولی باعث تحریک رشد موهای تازه می‌شود. این ماده بصورت آزا-استروئیدی ساختگی و با قدرت زیاد به صورت آنتاگونیست غیررقابتی و انتخابی به صورت برگشت ناپذیر [۸] فعالیت آنزیمی را که باعث تبدیل هورمون جنسی مردانه (تستوسترون) به فرم فعال آن در فولیکول مو می‌شود مهار می‌کند.
    تستوسترون هورمونی است که بر روی پوست، فولیکول مو، غدهٔ پروستات، غدد سبابه و ایجاد کنندهٔ چربی پوست تاثیرگذار است. بافتهای فولیکول مو به فرم خاصی از تستوسترون به نام DHT حساس می‌باشند. تستوسترون توسط آنزیمی به نام ۵ آلفا ردوکتاز reductase) ۵) تبدیل به DHT می‌شود. فیناستراید عمل این آنزیم را مهار کرده و بنابراین از تبدیل تستوسترون به DHT جلوگیری می‌کند.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  9. 1735 نوشته است: پس از قطع مصرف قرص فيناسترايد ، حالت جهشي آب مني به آلت برميگرده !
    نگران نباشين !

سلام دوست عزيز
    من در مورد قرصهاي Erecto سوال دارم.
    من براي رابطه جنسي از قرصهاي Erecto مصرف مي كنم. حالا بعد از گذشت بيش از يكسال با درد معده پس از مصرف اين قرصها مواجه شدم. آيا به اين قرصها ربطي داره ؟
    اين قرصها را براي اين منظور استفاده مي كنم كه بلافاصله پس از بلند شدن آلتم و چند دقيقه (خيلي كم) رابطه ارضاء ميشم. و دوباره بلند شدن آلتم خيلي سخته يا امكان نداره.
    وقتي اين قرصها را مصرف مي كنم هم تاخير در ارضاء شدنم دارم و هم دوباره بلافاصله آلتم بلند ميشه.
    ضمناً جهت مني هم مثل دوستمون كه توضيح داد كم شده. البته نه اينكه اصلا جهش نداشته باشه. ولي يك مقداري كم شده.
    ميل جنسي ام خوبه.
    كمكم كنيد.

10. bahi نوشته است:
    1735 نوشته است: پس از قطع مصرف قرص فيناسترايد ، حالت جهشي آب مني به آلت برميگرده !
    نگران نباشين !

سلام دوست عزيز
    من براي رابطه جنسي از قرصهاي Erecto مصرف مي كنم. حالا بعد از گذشت بيش از يكسال با درد معده پس از مصرف اين قرصها مواجه شدم. آيا به اين قرصها ربطي داره ؟
    اين قرصها را براي اين منظور استفاده مي كنم كه بلافاصله پس از بلند شدن آلتم و چند دقيقه (خيلي كم) رابطه ارضاء ميشم. و دوباره بلند شدن آلتم خيلي سخته يا امكان نداره.
    وقتي اين قرصها را مصرف مي كنم هم تاخير در ارضاء شدنم دارم و هم دوباره بلافاصله آلتم بلند ميشه.
    ضمناً جهت مني هم مثل دوستمون كه توضيح داد كم شده. البته نه اينكه اصلا جهش نداشته باشه. ولي يك مقداري كم شده.
    ميل جنسي ام خوبه.
    كمكم كنيد.

ميشه بپرسم بعد از مصرف erecto چند انزال دارين و مدت زمان انزال ها تون چقده؟ من يكي دوبار استفاده كردم اما تاخيري نديدم، اما از نظر اركشن خيلي موثر بود و احساس كردم سايز آلتم يه مقدار بيشتر شده.

11. malaki_mall نوشته است:
    bahi نوشته است:
    1735 نوشته است: پس از قطع مصرف قرص فيناسترايد ، حالت جهشي آب مني به آلت برميگرده !
    نگران نباشين !

سلام دوست عزيز
    ميل جنسي ام خوبه.
    كمكم كنيد.

ميشه بپرسم بعد از مصرف erecto چند انزال دارين و مدت زمان انزال ها تون چقده؟ من يكي دوبار استفاده كردم اما تاخيري نديدم، اما از نظر اركشن خيلي موثر بود و احساس كردم سايز آلتم يه مقدار بيشتر شده.

دوست عزيز
    قبلاً هم دكترها گفته بودند و هم در سايتهاي مختلف ديدم كه ميگن اونهايي كه زود ارضا مي شوند براي بار اول اجازه بدند اين كار انجام بشه و براي مراتب بعدي سعي كنند زماني كه احساس مي كنند به خارج شدن مني نزديك مي شوند رابطه رو قطع كنند و فقط از لمس و معاشقه استفاده كنند تا پس از لحظاتي دوباره ادامه بدند. اين روش باعث ميشه مدت زمان ارضاء اوليتونم بيشتر بشه.
    اما در مورد Erecto، بله، هم اندازه آلت بزرگ ميشه و هم در بلند شدن دوباره ارش تاثير مستقيم داره هم تا اندازه كمي باعث تاخير ميشه.
    من مدتي است كه در مورد اين قرص تحقيقاني انجام دادم. عوارض اين دارو را حتماً مطالعه كنيد.
    براي تاخير سعي كنيد از اسپري هاي بي حسي استفاده كنيد.
    خوش باشيد.

12. سلام خدمت دوستان ببخشید هر جا ک خوندم ودوستان گفتن راجب بد فرمی آلتشون. یا تمایل به چب یا راست یا پایین یا قوس به پایین داشت میخواستم بگم آلت من قوس نداره صافه صافه شاید خیلی کم قوس بسمت بالا البته دیده نمیشه زیاد و صافه فقط در حالت نعوذ برعکس بقیه آلتا بجا اینکه مستقیم به سمت جلو وایسته بسمت بالاست بطوری که اگه دراز کشیده باشم آلتم به شکمم میچسبه و برای رابطه باید با دستم بگیرمش که دخول انجام شه حتی در شلوار وقتی نعوذ پیدا میکنه با دستم به شکمم میچسبونمش من موردی دارم؟ با تشکر از همگی

13. ebiram نوشته است: سلام خدمت دوستان ببخشید هر جا که خوندم و دوستان گفتن راجب بد فرمی آلتشون. یا تمایل به چب یا راست یا پایین یا قوس به پایین داشت میخواستم بگم آلت من قوس نداره صافه صافه شاید خیلی کم قوس بسمت بالا البته دیده نمیشه زیاد و صافه فقط در حالت نعوذ برعکس بقیه آلتا بجا اینکه مستقیم به سمت جلو وایسته بسمت بالاست بطوری که اگه دراز کشیده باشم آلتم به شکمم میچسبه و برای رابطه باید با دستم بگیرمش که دخول انجام شه حتی در شلوار وقتی نعوذ پیدا میکنه با دستم به شکمم می چسبونمش من موردی دارم؟ با تشکر از همگی

انحنای آلت اگر مانع نزدیکی و خروج منی نشه اختلال خاصی محسوب نمیشه. آلت آقایان هم در درصد قابل توجهی از موارد به یک سمت و سویی متمایل هست.
    گاهی اوقات احتمال دارد هدایت مشکل جریان ادرار و پخش شدن ادرار و اشکال در مقاربت را برای شخص ایجاد کند. در اینگونه موارد پزشک اورولوژی، وجود یا عدم وجود تنگی مجرا و نزول بیضه ها را بررسی می کند.
    بنابراین خيلی وقت‌ها درجات خفيفي از انحراف آلت به يكی از جهات وجود دارد كه نمی توان آن را غيرطبيعی درنظر گرفت. اما اگر اين انحراف در روند طبيعی روابط جنسی اختلال ايجاد کند آنگاه نياز به درمان دارد و گاهی هم به انجام جراحی نياز پيدا می کند.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید