شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بازم سؤال در مورد رابطه در دوران نامزدي

1. سلام به همه

فكر كنم اولين پستيه كه دارم تو اين فروم مي زنم، بيشتر مطالبشو مي خوندم تا پست زدن

من يه سوال يا ميشه گفت يه مشكل دارم.
    22 سالمه و 5ماه پيش با دختر 18 ساله عقد كردم. مشكل خاصي با هم نداريم و خيلي هم با هم جوريم!
    قرار شده كه حدود 2سال بعد عقد بريم خونه خودمون و اين تشكيلات...

بالاخره دوران عقد هست و اين عرف جامعه ما(حداقل خونواده ما!) كه دختر بايد تا خونه رفتن دختر بمونه!
    درسته كه الان خيلي ها موقع ازدواج  قبلا از باكرگي در اومدن، يا اگه تو دوران عقد هم از اين حالت در بيان كسي نمي فهمه، ولي خب يجور ريسكه ديگه! همش بايد با استرس رابطه داشته باشي!

حالا اينا مهم نيست، يكي از شيريني هاي دوران عقد همينه ديگه، مثلا به طرف گفتن نظرت راجع به دوران نامزدي چيه؟ گفت مثل اين كه بابات واست دوچرخه بخره ولي نذاره سوارش بشي!!!   
    اشكال نداره، حس و حال خودش رو داره، من سوالم يه چيز ديگست

من يه كم مزاجم گرمه و قبل ازدواج هم رابطه جنسي با كسي نداشتم، خود ارضايي مي كردم تو دوران نوجواني و تا همين 1سال پيش، ولي رابطه رو نه.
    خانومم يه كم مزاجش سرده، يعني تا حالا كه باهاش بودم اين رو ميگم، البته اينم بگم كه از لحاظ معاشقه و بوس و حرفاي عشقولانه كم نميذاره ها! عاليه!  مشكل فقط تو رابطه جنسيمونه.
    آدم روراستيه، اگه رابطه داشت مي گفت، ولي جدا" با كسي رابطه نداشت، فقط گفته كه چند بار معدود خودارضايي كرده.

گفتم كه، الان نميشه رابطمون از راه دخول باشه، چه جلو چه عقب، دلم نمياد بهش سخت بگذره. رابطمون همين معاشقه و لمس و براي انزال استفاده از لاي پاهاشه.

ولي خانومم يه كم تن نمي ده و با كلي ناز كشيدن بايد شروع كنم. ميگه پس خيس نكن آلت رو، الان سختمه! منم با تعجب نگاش مي كنم!

اينم بگم كه همون اوايل وقتي نوازشش مي كردم و با اعضاي بدنش ور مي رفتم زود خيس مي كرد و من خيلي خوشحال مي شدم كه بعدا كه مي خوام نزديكي كنم هم مشكلي نيست و واژن آماده دخول ميشه و خانومم از اين نظر مشكلي نداره، ولي جديدا" نمي دونم جلوي خودش رو مي گيره يا چيز ديگه، حال مي كنه ولي اصلا خيس نمي كنه! ميگه دوس ندارم خيس كنم، كمرم درد ميگيره! واسه همين يكم نگران شدم.

يه مشكل ديگه و مهم تر از اون اينه كه من تو ارضا و انزال مشكلي ندارم خدا رو شكر، ولي خانومم رو نتونستم تا حالا ارضا كنم. چه با لمس كردن كل بدنش، چه با ليسيدن و خوردن چوچوله. فكر كنم واسه همينه كه گاهي اوقات كمردرد مي گيره. مي گفتم پس همون چند دفعه كه خود ارضايي كردي چطوري بود، ميگه تو حمام و با فشار آب بود.    اين كارم براش انجام دادم تو حمامي كه با هم رفتيم، حال مي كنه و بدنش مي لرزه، ولي بعد يه مدت ميگه نزديك بود به ارگاسم برسم، ولي يهو رفت بالا!!!

چند باري هم كه با خوردن چوچوله امتحان كردم همين رو گفت و چون ارضا نشده و كمرش درد گرفته زياد خوشش نمياد بازم امتحان كنم. مدتشم تقريبا زياد بود، شايد نزديك 20 دقيقه، ديگه هم گردنم درد مي گيره، هم فكم، هم زبونم! ولي آخرش ميگه رفت بالا!
    ارضا شدن خانومم خيلي برام مهمه، اگه اون ارضا بشه من چند برابر حال مي كنم!

آقا لب كلام! يه راهكار اساسي بدين كه اولا من تو دوران نامزدي بتونم خانومم رو بيشتر علاقه مند به اين جور رابطه بكنم و نگه كمرم درد مي گيره اگه تحريك بشم، ثانيا بتونم خوب ارضاش كنم جفتمون لذت ببريم! هر سوالي هم كه دارين بپرسين، ولي خداييش يه راهكار خوب بدين( ترجيحا استفاده از مواد شيميايي نباشه!)

ببخشيد كه طومار نوشتم!

ممنون از همه دوستان

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. سلام دوست عزیز منم بایه تومار جوابتونو میدم(مزاح)

این خیلی عالیه که به همسرت اینقد توجه داری افرین برشما

احتمالا خانوم شمابسیار سرد مزاج هستن سعی کنین دررژیم غذاییش از غذاهای گرماستفاده کنن بعدم رابطه قبل ازعروسی میتونه مثل همون بعد از عروسی باشه به خانومتون این اطمینان رو بدین که با روشهای جلوگیری از بارداری میتونین از بارداری ناخواسته جلوگیری کنید

ایشون به احتمال زیاد ازهمین واهمه دارن که نکنه دچار بارداری بشن و همه فامیل بفهمن که رابطه داشتن روشهای پیشگیری روازتوی همین سایت جستجو کنین

رابطه داشتن بسته به نظر خودتونه وخانوم ولی شماسعی کنید اینقد پیش نوازی رو داشته باشین که خانوم نتونه مقاومت کنه مطمئن باشین کار میکنه

سعی کنین کلیتوریس خانوم رو بادست ماساژ بدید تا ایشون به طور کامل اورگاسم وبعد انزال رو تجربه کنه وکمردرد هم نشه
    اگه سوال دیگه دارین بپرسین وخانومتون رو هم به این سایت بیارین تا ترس از رابطه داشتن بریزه

موفق باشین

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام دوست خوبم

بنظرم من بعنوان یه دختر به نامزدتون حق میدم که نخوان رابطه عمیق جنسی با شما قبل از ازدواج داشته باشن،چون به هیچ وجه نمیشه به دوران نامزدی اعتماد کامل کرد .....پس اجازه بدید زمان این مسئله رو حل کنه،شما هم سعی کنید جوری که اون لذت میبره و میخاد ،باهاشون رابطه داشته باشید تا اعتمادشون به طور کامل بالا بره.نکته خیلی مهم اینه که ارضا شدن هر کسی متفاوته شاید همسر شما جز اون دسته افرادی باشن که تنها با رابطه واژنی به ارگاسم کامل میرسن.خود ارضایی خیلی با رابطه واقعی فرق داره.و نمیشه گفت چون خودشون خودارضایی داشتن و ارضا شدن پس بهمین شکل هم با شما ارضا میشن.امیدوارم از دوران نامزدیتون لذت ببرید و خوشبخت و سعادتمند باشید.

شادی همراه همیشگیتان باشد.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. D_A_V_I_D نوشته است: سلام به همه

فكر كنم اولين پستيه كه دارم تو اين فروم مي زنم، بيشتر مطالبشو مي خوندم تا پست زدن

من يه سوال يا ميشه گفت يه مشكل دارم.
    22 سالمه و 5ماه پيش با دختر 18 ساله عقد كردم. مشكل خاصي با هم نداريم و خيلي هم با هم جوريم!
    قرار شده كه حدود 2سال بعد عقد بريم خونه خودمون و اين تشكيلات...

بالاخره دوران عقد هست و اين عرف جامعه ما(حداقل خونواده ما!) كه دختر بايد تا خونه رفتن دختر بمونه!
    درسته كه الان خيلي ها موقع ازدواج  قبلا از باكرگي در اومدن، يا اگه تو دوران عقد هم از اين حالت در بيان كسي نمي فهمه، ولي خب يجور ريسكه ديگه! همش بايد با استرس رابطه داشته باشي!

حالا اينا مهم نيست، يكي از شيريني هاي دوران عقد همينه ديگه، مثلا به طرف گفتن نظرت راجع به دوران نامزدي چيه؟ گفت مثل اين كه بابات واست دوچرخه بخره ولي نذاره سوارش بشي!!!   
    اشكال نداره، حس و حال خودش رو داره، من سوالم يه چيز ديگست

من يه كم مزاجم گرمه و قبل ازدواج هم رابطه جنسي با كسي نداشتم، خود ارضايي مي كردم تو دوران نوجواني و تا همين 1سال پيش، ولي رابطه رو نه.
    خانومم يه كم مزاجش سرده، يعني تا حالا كه باهاش بودم اين رو ميگم، البته اينم بگم كه از لحاظ معاشقه و بوس و حرفاي عشقولانه كم نميذاره ها! عاليه!  مشكل فقط تو رابطه جنسيمونه.
    آدم روراستيه، اگه رابطه داشت مي گفت، ولي جدا" با كسي رابطه نداشت، فقط گفته كه چند بار معدود خودارضايي كرده.

گفتم كه، الان نميشه رابطمون از راه دخول باشه، چه جلو چه عقب، دلم نمياد بهش سخت بگذره. رابطمون همين معاشقه و لمس و براي انزال استفاده از لاي پاهاشه.

ولي خانومم يه كم تن نمي ده و با كلي ناز كشيدن بايد شروع كنم. ميگه پس خيس نكن آلت رو، الان سختمه! منم با تعجب نگاش مي كنم!

اينم بگم كه همون اوايل وقتي نوازشش مي كردم و با اعضاي بدنش ور مي رفتم زود خيس مي كرد و من خيلي خوشحال مي شدم كه بعدا كه مي خوام نزديكي كنم هم مشكلي نيست و واژن آماده دخول ميشه و خانومم از اين نظر مشكلي نداره، ولي جديدا" نمي دونم جلوي خودش رو مي گيره يا چيز ديگه، حال مي كنه ولي اصلا خيس نمي كنه! ميگه دوس ندارم خيس كنم، كمرم درد ميگيره! واسه همين يكم نگران شدم.

يه مشكل ديگه و مهم تر از اون اينه كه من تو ارضا و انزال مشكلي ندارم خدا رو شكر، ولي خانومم رو نتونستم تا حالا ارضا كنم. چه با لمس كردن كل بدنش، چه با ليسيدن و خوردن چوچوله. فكر كنم واسه همينه كه گاهي اوقات كمردرد مي گيره. مي گفتم پس همون چند دفعه كه خود ارضايي كردي چطوري بود، ميگه تو حمام و با فشار آب بود.    اين كارم براش انجام دادم تو حمامي كه با هم رفتيم، حال مي كنه و بدنش مي لرزه، ولي بعد يه مدت ميگه نزديك بود به ارگاسم برسم، ولي يهو رفت بالا!!!

چند باري هم كه با خوردن چوچوله امتحان كردم همين رو گفت و چون ارضا نشده و كمرش درد گرفته زياد خوشش نمياد بازم امتحان كنم. مدتشم تقريبا زياد بود، شايد نزديك 20 دقيقه، ديگه هم گردنم درد مي گيره، هم فكم، هم زبونم! ولي آخرش ميگه رفت بالا!
    ارضا شدن خانومم خيلي برام مهمه، اگه اون ارضا بشه من چند برابر حال مي كنم!

آقا لب كلام! يه راهكار اساسي بدين كه اولا من تو دوران نامزدي بتونم خانومم رو بيشتر علاقه مند به اين جور رابطه بكنم و نگه كمرم درد مي گيره اگه تحريك بشم، ثانيا بتونم خوب ارضاش كنم جفتمون لذت ببريم! هر سوالي هم كه دارين بپرسين، ولي خداييش يه راهكار خوب بدين( ترجيحا استفاده از مواد شيميايي نباشه!)

ببخشيد كه طومار نوشتم!

ممنون از همه دوستان

دوست عزيز خوبه که کامل نوشتی.

1- اگه به طور خوبی معاشقه کنيد و در حين معاشقه همه جاش از جمله کمرش رو هم ماساژ بدين کمردرد نمی گيره.
    2- هر خانمی اگه بخواد به ارگاسم برسه نمی رسه. ذهن مانع می شه. لازم هست که ايشون چه در معاشقه و چه در روش های ديگه بهش فکر نکنند و خود و ذهن خود رو کامل رها کنند تا به ارگاسم برسند.
    يکی از روش های بسيار خوب برای رسيدن به ارگاسم اينه که شما سعی کنی هرچه بيشتر به لذت دادن به طرف مقابل فکرکنی. اينطوری هم طرفت بیشتر لذت می بره هم خودت و هم ذهن منحرف می شه که موقع لذت مانع ارگاسم نشه.
    البته در اين حالت خانم ها می رند تو حس و نمی تونن کاری برای طرف مقابل انجام بدن اما می تونند دستشون رو به آرامی روی بدن طرف مقابل بکشند يا آلت طرف مقابل رو دستشون بگيرند که بسيار براشون تحريک کننده است.

شاداب باشيد

ژاسينا

تشکر شده توسط : 7 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید