شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بعد از یک سال زندگی مشترک هنوز نتوانسته ایم رابطه جنسی کاملی

1. سلام ، یک ساله ازدواج کردم و تقریبا 3 ماه پیش پرده پاره شد! تا الان به دلیل درد زیاد نتونستیم دخول کامل انجام بدیم نمیدونم باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید ممنونم

2. برای کاهش درد در هنگام نزدیکی باید معاشقه یا تحریک ارگانهای جنسی مثل کلیتوریس بیشتر انجام شود.
    به منظور راحتی بیشتر در هنگام دخول باید از ژل لوبریکانت یا سایر لغزنده کننده های دیگر بیشتر استفاده کنید.
    در زمان رابطه نباید به مشکلات یا موارد حاشیه ای فکر کنید، بلکه باید ذهن خود را به انجام یک رابطه ی شیرین معطوف کنید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. مطلبی نوشتم خیلی ناقصه چون عجله ای بود. میخوام کاملش کنم:
    تو این یک سال اوایل به دلیل ترس و استرس و درد شدید پرده کامل پاره نشد فقط چند بار خون خیلی جزئی دیدم به پزشک مراجعه کردم بی حس کننده و روان کننده تجویز کرد که فایده نداشت (احساس میکردم به واژینیسموس دچارشدم چون بدنم منقبض میشد و مقاومت میکرد) ولی بالاخره با انگشت پرده پاره شد و باز هم خون بسیار کمی حتی کمتر از یک قطره اومد، دوباره رفتم دکتر که ایشون بعد از معاینه گفتن پرده پاره شده و هیچ مشکلی برای دخول وجود نداره، الان دو ماه میگذره ولی ما هنوز نتونستیم...! چون من خیلی درد دارم و اصلا نمیتونم تحملش کنم، من و همسرم تقریبا میلمونو از دست دادیم بیشتر به خاطر همسرم ناراحتم خواهش میکنم راهنمایی کنید، آیا دارو یا بی حس کننده ای یا راه دیگه ای برای رفع این مشکل هست؟

4. Hamshahri نوشته است: برای کاهش درد در هنگام نزدیکی باید معاشقه یا تحریک ارگانهای جنسی مثل کلیتوریس بیشتر انجام شود.
    به منظور راحتی بیشتر در هنگام دخول باید از ژل لوبریکانت یا سایر لغزنده کننده های دیگر بیشتر استفاده کنید.
    در زمان رابطه نباید به مشکلات یا موارد حاشیه ای فکر کنید، بلکه باید ذهن خود را به انجام یک رابطه ی شیرین معطوف کنید.

ما همیشه تمام این موارد رو در نظر داشتیم و رعایت کردیم ولی به محض شروع ، درد شدیدی سراغم میاد و نمیذاره ادامه بدیم

5. در مورد بی حس کننده می توانید از اسپرهای تأخیری استفاده کنید بطوری که پس از ده دقیقه از زمان مصرف، ناحیه تناسلی را بی حس می کند و مقدار درد و سوزش کاهش پیدا می کند.
    داشتن درد تناسلي مداوم يا عودکننده که درست پيش از رابطه زناشويي، حين يا پس از آن رخ مي‌دهد و باعث ناراحتي فرد مي‌شود
    اصطلاحاً به آن ديس‌ پارونيا می گویند.
    آميزش دردناک ممکن است شدت يا مکان‌های متفاوتي داشته باشد از جمله: درد سطحي (در دهانه ورودي دستگاه تناسلي)، درد عميق در دستگاه تناسلي هنگام آميزش، احساس سوزش يا درد مبهم. اما اغلب زنان مبتلا به ديس‌پارونيا از درد سطحي هنگام رابطه زناشويي شکايت مي‌کنند.
    علل آميزش دردناک بر حسب محل احساس درد و سطحي يا عمقي بودن درد، متفاوت است. درد سطحي به علل متفاوتي ممکن است رخ دهد از جمله:
    عدم معاشقه و عدم تحریک پذیری کافی
    برخي از داروها که ميل يا برانگيختگي جنسي را مهار مي‌کنند، مي‌توانند نرم‌شدگي واژن را نيز کم کنند و به رابطه زناشويي دردناک منتهي شوند از جمله آنها مي‌توان به برخي داروهاي ضدافسردگي، داروهاي ضدفشار خون و داروهاي آنتي‌هيستامين اشاره کرد.
    التهاب، عفونت يا اختلال پوستي، عفونت در ناحيه تناسلي يا مجاري ادراري مي‌تواند آميزش را دردناک کند.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  6. سلام دوست خوبم

همه مواردی که اشاره کردین شاید لازم باشه ولی کافی نیست اولا دکتر باید نوع پرده شما را بهتون می گفت که بدونی با این نوع پرده به چه طریقی میتونید یه رابطه خوب برقرار کنید.دوم اینکه شما تا به حد ارگاسم نرسیدی و تا معاشقه کامل نداشته باشی دچار همین انقباضات خواهی شد وقتی به اون حس رسیدی و دیدی بدنت شل شده اونوقت دخولو کامل کنید نه بعد از یه معاشقه ای که ممکنه شما به حد ارگاسم نرسیده باشی.حتی نوع پوزیشن هم در این رابطه خیلی تاثیر داره پس سعی کنید ازپوزیشنی استفادهکنید که به شما در ابتدا آرامش کامل بده مطمئنا بعد از چند بار شما به راحتی میتونید هر پوزیشنی رو بپذیرید تا همسرتونم از رابطه لذت ببره.
    شاد و پاینده باشید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  7. به نظر من یه رابطه کامل و بدون دردسر باید به میل طرفین باشه
    بعد از شروع اون رابطه هم سریع سراغ مطلب نرید این خطرناک ترین کاریه که میتونید انجام  بدید و به بدنتون اسیب بزنید باید بدن هر دور شما امادگی کامل داشته باشه مخصوصا بدن زن چون تحمل میکنه..
    تحریک جنسی خانم قبل از آمیزش باعث کاهش درد در طول رابطه جنسی می شود . بعضی از خانم ها در طول رابطه جنسی احساس درد میکنند.تحریک نشدن جنسی به اندازه کافی در زمان قبل از دخول یکی از دلایل کاملا شایع برای احساس درد در میان خانم ها می باشد. زمانی که بدن خانم از نظر جنسی آماده گردیده باشد دیواره های واژن از جهات مختلف انبساط پیدا می کند و بزرگتر می گردد.در این زمان در واژن مواد لازمه ترشح می گردد و دیواره واژن را کاملا مرطوب و لیز و ضد عفونی می نماید. در نتیجه کاملا مشخص است که واژن برای نفوذ بدون برنامه ریزی و غیر منتظره طراحی نشده است.
    برای اینکه بتوان این درد را ازبین برد و باعث ایجاد رطوبت در واژن شد ، باید آرامش داشت و ذهن و روان خود را با رویاهای جنسی آماده ایجاد رابطه کنید.  و اگر موردی در شما نسبت به شوهرتان وجود دارد که شما را اذیت می کند بهتر است از آمیزش خود داری کنید.
    از اینکه معاشقه می کنید لذت ببرید قبل از اینکه تحریک جنسی بشوید ،ذهنتان را بطور کامل به معاشقه و تماس لمسی که با شما صورت می گیرد متمرکز کنید و سعی کنید از آن لذت ببرید و کاملا آن را حس کنید.
    بهتر است همیشه مواد چرب کننده و مرطوبیت را در کنار تخت خود آماده داشته باشید تا در موقع ماساژ از آنها استفاده کنید.
    بین 15 تا 30 دقیقه بعد از هیجان که باعث افزایش ضربان قلب و جریان خون میشود ، بدن خیلی بهتر به تحریکات جنسی پاسخ میدهد.
    در لمس کردن ها، بوسه ها، ناز و نوازش کردن ها و در آغوش گرفتن همدیگر دقت کنید ، با آرامی و به شیوه ای این کارها را انجام دهید که باعث تحریک یکدیگر قبل از آمیزش بشوید. با همسرتان درباره اینکه چه چیزی حس خوب و لذت بخشی را در شما بر می انگیزد و درباره اینکه چطور می خواهید توسط وی لمس شوید صحبت کنید.

نکته اساسی شما اینکه ذهنیت درد رو از خودتون دور کنید

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  8. سلام دوست عزیز

سعی کنید در طول روز این کارو انجام بدید روزی چند بار تاوقتی که کامل اماده بشین به دردی که قبلا داشتین فکر نکنین فقط به این فکر کنید که میخواهید لذت ببرید

موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  9. عزیزم بعد از تمام مواد روان کننده و معاشقه و.......شما ممکنه عفونت تناسلی داشته باشی چون با انجام این کارا مشکلت حل نشده .قبل از انجام رابطه توی اغوشه همسرت چند لحظه اروم بشین و فقط اروم باش  تا استرس ازت دور شه بعد اروم اروم بقیه مراحل انجام بدید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید